Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmasat csalódtam a páromba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmasat csalódtam a páromban. Hogy lehet ilyen könnyen feladni?

Figyelt kérdés

Pár éve megörököltem a nagyszülői házat, az én tulajdonom lett. Belekezdtünk a felújításba, de elfogyott a pénzünk és hitelt kellene felvennünk. Viszont párom bemondta az unalmast, hogy ő ezt be szeretné fejezni, megunta, elege van. Az a problémája, hogy édesapám, aki amúgy ért a házzal kapcsolatos műszaki éss egyéb dolgokhoz, megmondja hogy mit kell csinálni. De persze csak segííteni akar, semmi hátsó szándéka nincs ezzel. Párom szerint nincs önálló döntésünk.

A háttérben anyósom folyamatosan kavar és szerintem ez is közrejátszik abban, ami történt.

2 hónap múlva elméletileg esküvő, és teljesen tanácstalan vagyok. Ilyen emberrel akarom összekötni az életemet, aki így feladja csak? Nem törődik az álmaimmal és a jövőnkkel? Nem tudok úgy nézni rá, mint ezelőtt...



2017. máj. 12. 10:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt elmondtad a párodnak is vagy egyből ide jöttél panaszkodni? Csak kérdezem, nem rosszból mondom.
2017. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, ne akajatok hitelt felvenni, ha most nincs rá pénz, később mégnehezebb visszafizetni a többszörösét.
2017. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is veszélyben van a kapcsolatotok. Szerintem a párod is nagyon csalódott lehet. Bizonyos értelemben te is magára hagytad már korábban. Amikor nem döntöttél a ti önálló életetek mellett. Én sem szeretnék egy ilyen függő helyzetben lenni a szüleidtől. Saját döntéseim mentén akarom alakítani az életemet. Az apádnak olyan szerepe lehetne itt, mint egy szakértőnek, aki ha felkérik, akkor elmondja mi van. De nem ő a cselekvő, nem ő dönt, nem ő irányítja a dolgok irányát.


Szerintem, ha itt nem tudsz változtatni és megérteni miről beszél a párod, akkor tényleg annyi ennek a kapcsolatnak. Szerintem ő is itt tarthat fejben most mint te, hogy semmi értelme ennek az esküvőnek. Nem az apád gyereke akar lenni.

2017. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Te, a te örökséged, a te álmaid. Te, te, te. Vajon hol van ő ebben a kapcsolatban?
2017. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen nőknek miért nem elég egy vibri meg egy macska?
2017. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen agyhalott, nagykèpű, egoista libànak hogy jut eszèbe hàzasodni? Bàr, meg is vàlaszoltam.


Ha apàd abban a stílusban osztja az eszet, mondja meg, hogy mit kell csinàlni (te sajàt szavaid!!), ahogy te nyilatkozol, akkor nem is csoda, hogy a pasi ki akar szàllni! Ismeretlenül is kívánom neki, hogy fusson, amerre làt!


Szóval ti ketten apàddal ugràltatjàtok szeretett vőlegényedet, mint valami segédmunkàst, majd nagylelkűen azt is megengeditek, hogy fizesse a közösen (esetleg vele felvetetett?) felvett hitelt a te, sajàt tulajdonod, magànvagyonod megnövelésère? De rendesek vagytok....

És anyós kavar, mert merészelt szólni a fiànak, hogy ez esetleg így nem lesz jó fiam, hogy te ölöd bele mindenedet màs külön vagyonàba. Na, meg lehetséges, hogy azt is látja, hogyan bántok vele, apàd (is) milyen viselkedést tanúsít irànyàban??!


Ritka unszimpatikus emberek vagytok: én, én, meg én, meg èn, meg az èn álmaim, ez a hülye meg nem csinàlja mosolyogva, amit én akarok meg apám parancsol ...... pffff, ilyen emberek tènyleg talàlnak pàrt?!

2017. máj. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
86%
15ös: talàn azèrt, mert a macska nem tud dolgozni após pajtàs parancsàra, meg hitelt sem tud fizetni? :xDDD
2017. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Az a Te házad. Örökség tehát az a rész mindig is Te részed marad házasságban is. Azért ugye nem várod, hogy abba ölje a pénzét, mert ha értéknövelés nem lesz a házon , csak állagmegóvás ( csempézés, festés , új ablakok az állagmegóvás ám akármennyibe került) jog szerint, akkor gyakorlatilag a srác beleöli a pénzét és mehet 0-val váláskor vagy 5 évig pereskedhettek kb,mire kisakkozza a bíróság ki mennyit tett bele, kinek a rokonai segítettek munkával stb. Nem véletlen olyan hosszúak a vagyoni perek. Igaza van az anyósodnak így ebbe, hitelt felvenni házassági szerződés nélkül, majd hülye lenne a srác. Mondjuk ilyenbe normális pasi bele sem menne.
2017. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
utolsó, meg a vibri se :D
2017. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
utolsó alatt 17-est értettem
2017. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!