Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmasat csalódtam a páromba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmasat csalódtam a páromban. Hogy lehet ilyen könnyen feladni?

Figyelt kérdés

Pár éve megörököltem a nagyszülői házat, az én tulajdonom lett. Belekezdtünk a felújításba, de elfogyott a pénzünk és hitelt kellene felvennünk. Viszont párom bemondta az unalmast, hogy ő ezt be szeretné fejezni, megunta, elege van. Az a problémája, hogy édesapám, aki amúgy ért a házzal kapcsolatos műszaki éss egyéb dolgokhoz, megmondja hogy mit kell csinálni. De persze csak segííteni akar, semmi hátsó szándéka nincs ezzel. Párom szerint nincs önálló döntésünk.

A háttérben anyósom folyamatosan kavar és szerintem ez is közrejátszik abban, ami történt.

2 hónap múlva elméletileg esküvő, és teljesen tanácstalan vagyok. Ilyen emberrel akarom összekötni az életemet, aki így feladja csak? Nem törődik az álmaimmal és a jövőnkkel? Nem tudok úgy nézni rá, mint ezelőtt...



2017. máj. 12. 10:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
61%
Ahogy az utolsó írja, itt nem a munka a lényeg ki hogy csinálja, ki szól bele. Itt súlyos pénzekről van szó és , hogy a srác vegyen fel a semmire vele hitelt. A csaj örökségét újítják fel, amiben a srácnak nem lesz tulajdonjoga, főleg mert házasság előtt csinálják, másrészt ha nem lesz érték növelés, pl beépítik a tetőteret, hozzáépítenek szobát akkor sehogy se. Lehet beöl milliókat a festésbe, pucolásba, fürdőszobába, bebútorozás (már valaki itt írta), azt nem fogja a bíróság nagy valószínűséggel értéknövelésnek venni. Ráadásul ha még nem is laknak együtt akkor 0 az esélye, ha szét mennek a srác egy fillért is visszakap. Ha élettársak, akkor elvileg szerzés arányéban osztoznak majd, általában a fizetést veszik szerzésnek, ha a csaj többet keres jóval, akkor megint megszívta. Ha a csak GYesen van, munkanélküli tartósan, akkor a házimunkát forintosítják élettársaknál. Élettársi vagyonközösségnél a bizonyítás nehezebb, mint válásnál. Több évig elhúzódik. Házasságnál is jó pár év, de mondjuk az emberi butaság, rossz akarás miatt legtöbb esetben, de élettársaknál a bizonyításokkal megy az idő. A lényeg, hogy ne már a srác olyanba öljön komoly pénzeket, ami nem is vagyon és nem is lesz soha vagy öljön,de akkor mármost irány ügyvédhez és szerződés. Elhiszem, hogy anyós ki van akadva, az már van abba a korba, hogy tudja nem rózsaszín leányálom egy házasság és felméri minek hova megy ki a vége. A kérdező meg vagy naiv kislány vagy nagyon is tudatosan egy balek pasit akar megtartani. Más pasi már a felújításnál elkezdésénél beintett volna.
2017. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Igen, az anyós azért höbörög,mert ha válnak majd a fia mehet vissza anyakára 0 forinttal, sőt még egy hitelnek a felével, közben meg csak a csupasz segge lesz. Beleölte máséba a pénzét, idejét, munkáját a végén meg az anyja nyakán fog megint kikötni. Aztán az ex asszonyka már az új balekkal van abban a házban, a srác meg még fizetheti a hitelt még 10 év múlva is. Jobb esetben csak 10 évig. Aztán, most jöhetnek a kommentek, hogy miért lenne válás? Lesz, idő kérdése, de lesz.
2017. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem itt a srác irthatta volna ki"hatalmasat csalódtam a páromban. "
2017. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Jól eltűnt a Kérdező.. Hátha magába néz. Én a srác helyébe húznék el a 3,14csába, sőt én tuti nem vettem volna fel hitelt egy olyan házra, ami nem az enyém.
2017. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát reméljük. Azért vicces a kérdező, még Ő írja "Nem törődik az álmaimmal és a jövőnkkel? Nem tudok úgy nézni rá, mint ezelőtt..". A srác nagyon is törődött vele, ha el elkezdte vele a felújítást, eddig is beleölte a pénzét és elvileg két hónap múlva esküvő. Mit gondol ez a csaj? Mi nem kellene még neki? Tegye össze a két kezét, hogy a srác eddig is kitartott mellette és segített neki. Nem sok ilyen balekot találna. Gondolom a srácnak megjött az esze még az esküvő előtt, még időben.
2017. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
82%

Párod helyében már rég otthagytalak volna kb mikor a hitelbe terveztél belerángatni.

Remélem, mielöbb megjön az esze és lelép töletek, mert ti csak lehuzzátok öt.

2017. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!