Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatalmasat csalódtam a páromba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmasat csalódtam a páromban. Hogy lehet ilyen könnyen feladni?

Figyelt kérdés

Pár éve megörököltem a nagyszülői házat, az én tulajdonom lett. Belekezdtünk a felújításba, de elfogyott a pénzünk és hitelt kellene felvennünk. Viszont párom bemondta az unalmast, hogy ő ezt be szeretné fejezni, megunta, elege van. Az a problémája, hogy édesapám, aki amúgy ért a házzal kapcsolatos műszaki éss egyéb dolgokhoz, megmondja hogy mit kell csinálni. De persze csak segííteni akar, semmi hátsó szándéka nincs ezzel. Párom szerint nincs önálló döntésünk.

A háttérben anyósom folyamatosan kavar és szerintem ez is közrejátszik abban, ami történt.

2 hónap múlva elméletileg esküvő, és teljesen tanácstalan vagyok. Ilyen emberrel akarom összekötni az életemet, aki így feladja csak? Nem törődik az álmaimmal és a jövőnkkel? Nem tudok úgy nézni rá, mint ezelőtt...



2017. máj. 12. 10:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
81%
Szegény srác, jól tenné ha még most kiszállna...
2017. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
3%

Mar ne is haragudjatok de a mi hazunkat (a szuleimet) a nagyszuleim segitettek felujotani kipofozni stb. Es ezzel senkinek semmi baja nem volt, mivel a javunkat szolgatla. Azota a mi szajizunk szerint van formalva. Ha nekem lesz egyszer sajat hazam, en hagyni fogom h segitsenek, ugyanis tobb szem tobbet lat. Foleg h apukad ert hozza. A venasszonynakeg uzenem h ne legyen feltekeny a sajat gyerekere hogy haza lesz meg eskuvoje, ő meg amilyen rossz kanca biztos nehezen jott el a jo elet :D

Amugy meg beszeld meg vele a dolgokat. Bar ha ilyen utodott es otthagy egy felkesz hazban ahol epithettetek volna a jovotoket akkor nincs mirol beszelni. Gusztustalan. Te meg gondolom nyald ki neki a popsikáját is :)

2017. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
83%
Ha olyan az apukád, mint az enyém, akkor nem csoda, hogy a srácnak elege van. Ő is nagyon jó fej és sokat segít, viszont okoskodik, mindig mindent jobban tud, mindenki más balf.asz. Azért ez egy pasinak eléggé sértheti az önérzetét. Neked, hogy esne ha anyósod folyton ott lébecolna a konyhádban és okoskodna, hogy mit hogyan csinalj, persze csak segítő szándékkal?
2017. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
12%
Olyannak szerintem nem hasznos hozzászólni, aki nem segíteni akar, hanem ítélkezni.
2017. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Nem áll arányban, hogy apukádnak elnézed, anyósodnak meg nem nézed el, hogy beleszóljon a dolgotokba, pedig mindkettő ugyanaz, még ha az egyik csak "segíteni akar" akkor is. Inkább mindkettőt le kéne állítanotok és saját magatok megcsinálni a házat, mielőtt nagyobb problémátok lesz. El tudom hinni, hogy ha valaki folyamatosan belebeszél a dolgokba, mindent jobban tud, mindenről van véleménye, azt nem nézi jó szemmel a párod. Ne benne csalódj, hanem ezt értsd meg.
2017. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
24-es, itt nem ítélkezésről van szó, hanem hogy a kérdező próbálja meg más szemszögből nézni a dolgokat, a leendő férje szempontjából. Remélem, sikerül neki.
2017. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez a ház mitől lesz a közös otthon? Miért érezné annak a párod? Mitől vágyna erre a helyre hazamenni? Ezekre tudod a választ?


Lehet jobb lenne tényleg ezt eladni és távol a szülőktől venni valamit amit közösen választotok. Vagy valahogy itt helyrehozni ezt a részt, de nagyon tisztán kellene egymással beszélni, hogy kibe mi van.


És ez a ti fészketek, amit nektek kellene rakni, nem apádnak...

2017. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%

22 vagyok, huhh 0-ra lehuztatok, ehhez aztan kell karrier. Vagy nehez elfogadni mas velemenyet? :)

Bezzeg amikor a rokonság beleszó az esküvőbe és a nő vagy a pár ideggörcsöt kap akkor az normális, mert ez igy helyenvalo, hiszen a párocska fizeti, mi meg pofázzunk bele meg kavarjuk a szart.

Mondd a párodnak akkor hogy építse fel, rakja le a padlót úgy ahogy kell, vagy csinaljon amit akar, ha nem akarja elfogadni a segitseget. Amugy meg en elbeszelgetnek az anyossal h miért tömi a fia fejét. Vagy a pasi bújik az anyja szoknyaja ala? :)

Pontozzatok csak le, legyen meg a mai nemi életetek ezáltal ;)

2017. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell anyós, após közelébe költözni.
2017. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

22es, 28as


Nem èrted, hogy itt elsősorban arról van szó, hogy nem lesz a sràcnak semmilye, max púposodhat a munkàtól, amit az após ès kedves menyasszony parancsaira vègez?!


Ők eldöntik, mi hogy legyen, mennyi hitelt kell felvenni stb , hogy az ifiasszony álmai teljesüljenek (ez nagyon fontos!!), após megmondja, mit kell csinàlni, mert ő ért hozzà, a sràc akaratàra, óhajaira meg a kutya sem kívàncsi. Na, ja, hiszen nem is az övè ott semmi! Ezt a kèrdező sem bírja megcàfolni, nèzd csak meg, h eltűnt. Ha srmmi nem az övé, semmibe nem szólhat bele, akkor minek is kellene ott örülnie?

Tudod, a tulajdonviszony nem ùgy alakul ki, illetve jön lètre, hogy èn ide betettem adott esetben nem kevès pénzt, energiàt, időt stb, akkor az ingatlan egy rèsze automatikusan az enyèm....... ezt csak a tudatlan, naív, hiszèkeny, buta (mindenki vàlassza ki a szàmàra megfelelőt) emberek gondoljàk!

Pedig ha jòl vettem ki, a sràc azèrt próbàlta jelezni a menyasszonynak, hogy neki ez ìgy nem smakkol, de a hölgyet csak addig èrdekli a problèmàk megvitatàsa, míg a sajàtjairól van szó....


Szóval anyós nem féltékeny a fiàra, a fia hàzàra (???), mert tökèletesen átlàtja, hogy ott a fizetnivalókon ès munkàn kívül a fiànak màs dolga, joga, szava, tulajdona nem lesz.

Akkor lenne jò anya, jò kanca (??), ha a menyecske szekerèt tolnà a sajàt fia èrdekei előtt??

Azèrt vàlna egy rossz, elítélendő személlyè, mert igazsàgosabb felàllàsra törekszik?

2017. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!