Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem zavarja a feleségeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem zavarja a feleségemet a túlsúlya?

Figyelt kérdés
174cm és 87kg. És nem áll jól neki mert hasra meg combra hízik,nincs nagy csípője.10 éve mikor 18 volt és megismerkedtünk kb 15-20 kgal könnyebb volt. Gyerekünk nincs még. Én ugyanannyi súlyba vagyok mint amikor megismerkedtünk. 177cm 74 kg vagyok.Csak olyat eszik ami ízlik neki meg amennyit megkíván. Én jobban tudom kontrollálni ezt,jobban figyelek az étkezésemre férfi létemre. Próbáltam finoman mondani neki,hogy fogyhatna kicsit de semmi változás.Szexuálisan is egyre kevésbé kívánom. Ha ez így megy félek rámegy a házasságunk. Nem igaz,hogy nő létére nem zavarja ez.
2017. jún. 19. 11:44
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
36%
Nincs szükségem engedélyre. Magával ragadó a stílusod már, ha ezt lehet annak nevezni.
2017. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
51%

Ez így sok, és egészségtelen.


Én lazán megmondtam anno az exemnek, hogy jó lenne, ha elmennénk sportolni, futni, mert el van hízva, és nem normális, hogy két lépcsőfordulón nem tud liegés nélkül feljönni, mellesleg a szexuális teljesítményére is kihat.


Persze, hogy én voltam a hülye, meg a pitsa, amiért sértegetem.

Hát, mivel y idő után sem volt változás, elhagytam.


A párom nem full sportos, de sokat mozog, egyáltalán nem elhízott.

Mellesleg ha én tudok naponta-kétnaponta egy órcsákát az időmből a sportra szakítani, akkor a másik fél is tud, csk könnyebb lustulni meg zabálni.

2017. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
30%
Te talán tökéletes vagy??! Előbb nézz magadba!
2017. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
Legalább neked kéne odafigyelned a párod egészségére, ha már ő maga nem hajlandó. Nyugodtan mond meg neki, hogy nagyon elhízott az utóbbi időben, ezért mostantól rendszeresen mozogjon, amit akár együtt is csinálhattok. Akkor is szóljál rá, ha nem figyel oda az étkezésre. Lehet eleinte sok veszekedés lesz belőle, de más megoldás nemigen létezik. Sok troll kommentelővel meg ne foglalkozz. Szerintük, ha 1 nő elhízik az rendben van, viszont, ha fordítva történne, már rég elhagyták volna a párjukat...
2017. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
44%

K...gáz.

Igen a kérdező tartja a súlyát és nem egy elhizott zsiros szőrüs hájpacni.

A felesége meg egy lusta tohonya nő lett,tipikus 90%,nagyon gáz.

Kérdező van pár lehetőséged:

1. ,,Figyelj drágám az van,hogy nekem ez igy nem pálya,hogy el vagy hizva nem kivánlak sajnos,nem tudok bewindulni rád.Miben tudok segiteni,hogy lefogyj,látod én úgyanúgy igyekszem,hogy kivánatos legyek neked.

Miben tudok segiteni?Mikor menjünk sportolni?Főzzünk együtt?"


Ezt próbáld 2-3-szor neki felvezetni,ha nem akkor

2. Figyelj drágám ez igy nem lesz jó,sajnos én nem tudok és nem is akarok egy elhizott nővel együtt lenni,sajnálom de ha nem fogsz változni akkor jobb ha most befejezzük a házasságot vagy élünk nyitott kapcsolatban,és akkor lesz csinos szeretőm melletted.

Döntsd el!


És ha még ekkor sem akkor

3. Rendben akkor most kiköltözök a hálószobából,és viseld a következményeket,mert tuti lesz csinos barátnőm,előre felkészitelek,én kértelek változz ha nem akkor tőlem innentől ne várj semmit,max papiron lehetünk házasok de semmi egyébb közünk nem lesz egymáshoz,nyitott házass innentől és azt csinálsz te is amit csak akarsz,vagy elválunk,ez a kettő lehetőséged van csak.


Sajnos beleült a kapcsolatba tipikus eset,sajnos a nők 85%-ban ilyenek,a férfiak szoktak igényesebbek maradni,de olykor mi pasik is el tudunk tunyulni,na ilyenkor a pasi is megérdemli a szankciókat.


Én ezt igy vezetném fel de tutira nem akarok az ágyamba egy elhizott nőt,ha már én izzadok a konditerembe minden reggel 8-kor vagy este,és figyelek magamra akkor a nőnek is kötelessége,hálistennek nekem csak igényes szexy párjaim voltak.

Egy volt aki behizott ki is vágtam azonnal,menjen hizzon másnak.


Lepontozás POWER ON


29F

2017. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
45%
Annyit kellene mondanod, hogy egyre kevésbé kívánod, mert folyamatosan hízik. Nem szeretnéd, hogy tönkremenjen a házasságotok, úgyhogy elmész vele edzeni.
2017. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen megértelek.

Hasonló cipőben járok. A barátnőm pont átlagos testalkatú volt amikor megismertem, ma 5 évvel később, már + 10 kg van rajta. Igaz, hogy én is híztam, csak hogy én IZOMBAN mert elkezdtem járni edzőterembe. Nyílván zsír is jött fel, de mivel alapból nagyon vékony voltam, ezért nem is baj.


Havonta hallom hogy kiakad ahogy a mérlegre áll és mindig megfogadja hogy most már fogyózik, de soha nem lesz belőle semmi. Vékonyan én is jobban kívánnám, nem szeretem a kövér nőket, de elhagyni csak ezért nem fogom.

Azonban én még célozni sem célzok hogy fogyjon le, mert akkor még a maradék önbizalmát is elveszítené szegénykém :( Pedig arcban nagyon szép, még így ducibban is.


Szerintem ne szakíts vele csak azért, hanem mondd el őszintén hogy miért akarod hogy egy kicsit fogyjon le. Te pedig vállald, hogy mész vele az edzőterembe és szedsz fel izmot :) Így lesz ebből egy win-win szituáció, mert ő is kap egy szexi pasit maga mellé, nem érzi azt hogy igazságtalan lenne az egész.

2017. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi az a "finoman mondani" - lehet nem is értette.

Szóval szerintem kedvesen és határozottan mondd el, ahogy itt leírtad.

Minden túlzott erőfeszítés nélkül lehet fogyni 10-15 kgt-, tudom

2017. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
57%

Azért, mert talán nem csak az számít az életben.

Érdekes módon azt soha nem kérdezgetik itt, hogy "miért nem zavarja a férjemet/feleségemet, hogy tudatlan, buta vagy bunkó?"

Mindig csak ez a túlsúly..


21/L

2017. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
65%
3-as vagyok. Figyelmet kérek az előző hozzászólóktól! Azért írtam nőket, és nem embereket, mert nőre vonatkozott a kérdés. Megkaptam, hogy nincs érzelmi intelligenciám. Az elhízott nőnek nincs, ha a sportos férje mellett elhagyta magát! Tapasztalatból mondtam, hogy az embereket csak komoly dolgokkal lehet motiválni! A "kérlek", meg a "légy szíves" nem mindig működik. Nem azt javasoltam a kérdezőnek, hogy csalja meg a nejét, hanem, hogy udvaroljon kicsit másnak. Ez már elég motiváció lenne, hogy összekapja magát a kövér nej! Szomorú, hogy kedves szavakat találtunk ki, az őszinték helyett. Molett, elfoglalt, a levegőtől is hízik szegény =lusta, falánk. (Aki beteg, arra ez nem vonatkozik! De itt nem erről van szó.)Természetesen nem megalázni kell senkit, de a gyengéd tutujgatás nem mindig vezet eredményre.
2017. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!