Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem zavarja a feleségeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem zavarja a feleségemet a túlsúlya?

Figyelt kérdés
174cm és 87kg. És nem áll jól neki mert hasra meg combra hízik,nincs nagy csípője.10 éve mikor 18 volt és megismerkedtünk kb 15-20 kgal könnyebb volt. Gyerekünk nincs még. Én ugyanannyi súlyba vagyok mint amikor megismerkedtünk. 177cm 74 kg vagyok.Csak olyat eszik ami ízlik neki meg amennyit megkíván. Én jobban tudom kontrollálni ezt,jobban figyelek az étkezésemre férfi létemre. Próbáltam finoman mondani neki,hogy fogyhatna kicsit de semmi változás.Szexuálisan is egyre kevésbé kívánom. Ha ez így megy félek rámegy a házasságunk. Nem igaz,hogy nő létére nem zavarja ez.
2017. jún. 19. 11:44
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
57%

Igen utolsó,ez gáz,hogy igy gondolkodtok sokan,mint te is.

Igen gáz,hogy a feszes csinos nőiesen izmos test helyett egy löttzedt zsirpacnit kellene markolni,fújjjjjj.


Rád is ez a sors vár,csak ne akarj akkor sikeres igényes pasit,mert lapátra kerülsz,ilyen gondolkodással szóba sem állnék veled soha.


Miért bunkó mert megmeri mondani ami nem tetszik?

Keres egy lúzer papucsot akinek mindegy csak puncija legyen mert senkinek se kell,ő nem fog szólni nyugi,de majd nézheted amikor a koszos ruhát újra felveszi vagy b..szik dolgozni például mert minek,el lesz magának.

2017. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
56%
Ez 19-esnek ment.
2017. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
46%

Nyugi 20-as ezt a sok buta agyú nú nem fogja fel a 85%.

Lusták,minden legyen meg,a pasi ne merjen kritizálni,de ugyanakkor kell a jó pasi a semmiért.

Sajnos ez a nők 85%-a hálistennek én mindig 15%-ot fogtam ki aki odatette magát,folyamatosan jártak és járnak edzeni,szexyn öltözködnek,mert tudják mi kell egy jó pasim megfogásához.

És lám nekik nem kell szólni,hogy fogyjanak le,mert alapból IGÉNYESEK önmagukra,és jól akarnak kinézni.

Most jön,hogy buták,nem nem buták mind értelmes ambiciózus nő,tervekkel.

Róluk kellene példát venni.

2017. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
83%

Saját tapasztalatot mondok:

nem mindenkit undorít el egy nagyobb darab, kövérebb test. Én is felszedtem jó pár kilót, mondjuk a többséget gyógyszer hatására. Most megpróbálom leadni, de csak és kizárólag az egészségem miatt, esztétikailag nem tartom rondának, nem zavar. Most csak azért, mert a többség szerint unnndorító meg mert a nőkbe bele van verve, hogy ilyen meg olyan testalkatú legyen, nem biztos, hogy minden nőt zavar a túlsúly.


Persze az megint más kérdés, hogy azért ha már vki párkapcsolatban van, ott arra is illik figyelni, hogy a másiknak hogy tetszik... itt azért érdemes elbeszélgetni vele, és nem bunkón, de tárgyilagosan. Nem ez a "hátizé, drágám, fogyhatnál egy kicsit" és nincs megindokolva. El kell mondani, hogy így már nem kívánlak, és ennek nem lesz jó vége.

2017. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%

A probléma itt azzal van, hogy én pl rengeteg lusta, falánk embert ismerek, akik nem túlsúlyosak. Ők is ugyanúgy egészségtelenek, mert normál testalkatúak ugyebár, de egy emeletet nem hajlandóak megmászni, és minden nap McDonald's-ban hamiznak, de nekik nem jár a lenézésetek, mert ők nincsenek elhízva.


Pedig ha az életmódnak jár, nem a külsőnek, akkor úgy lenne fair, hogy lenézzük azt, aki LUSTA, nem azt, aki LUSTA és kövér.

2017. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
28%

Nem kell kövérnek lenni,mert nem guszta.

Vagy nem kell csodàlkozni ha a pasi beújit egy szexy nőt,a kövèrek megèrdemlik hogy lecserèljèk őket.

2017. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
89%
26.: senki nem érdemli meg, hogy lecseréljék, te viszont ilyen hozzáállással nem érdemelsz barátnőt.
2017. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
14%

Èrtem 27-es tehát a pasi tűrje el,hogy igènytelen a csaj.

Tudod mit te meg igènyes pasit nem èrdemelsz csak egy zülött piàsat aki szintèn igènytelen.

Amúgy van pàrom ès elmondom neked nagyon szexy olyan teste van,mint Sarka Katànak,ès làm tudja,hogy aki elhìzott az igènytelen ès megèrdemli hogy a palik elhagyjàk.

Sőt azt is tudja,hogy nekem elvàràsaim vannak.

Ilyen egy igazi nő,tanulhatnàl tőle meg a szexy nőktől,hogy tud mi kell a fèrfiaknak.

Vagy maradnak a lúzerek.

2017. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
37%

Amúgy tényleg vicces ez a felháborodás és elfogadás mánia. Bezzeg a férfiakkal szemben nem ilyen toleráns, ha fordítva lennének a nemek, rögtön jönne az, hogy hagyja el, mert lusta disznó.

Én is nő vagyok, olyan a genetikám, hogy nehezen hízom nagydarabra, de az utóbbi években felszaladt 5-6 kiló, ami nem sok, de épp elég volt ahhoz, hogy ne legyen szép derekam hájas legyen a hasam + istentelenül narancsbőrös legyen a combom és a fenekem. A barátomnak úgy is tetszettem, soha egy rossz szava nem volt a testemre, de én saját magamért életmódot váltottam. Elkezdtem keményen edzeni és egészségesen étkezni. Gyökeresen megváltozott a közérzetem, egészségi állapotom (sosem volt konkrét betegségem, de fáradékony voltam és rossz volt az emésztésem is), és a testem is. Nincs már semmi narancsbőröm, lapos a hasam, kerek a fenekem. Örömmel tölt el, hogy a barátom is sokszor mondja, hogy elvétve lát csak olyan nőt, akinek az alakja akár csak megközelíti az enyémet, és azoknak a nagy része is 20 alatti, én pedig 25 vagyok.

De ha leírom ezt egy olyan kérdéshez, ahol azt nyomatják, hogy ha olyan a genetikád, amilyen, akkor bszhatod, a narancsbőrt lehetetlen eltüntetni, kristálytisztán étkező élsportolókon is van...stb., 0-ra pontoznak. ;)

2017. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
64%

Nyugodtan mond meg neki, hogy egy dagadt c*ci, miközben elhajolgatsz előle, szívasd azzal, hogy te egyébként borzasztó rosszul verekszel, még a nagyanyád is megfektet, de őt nem korlátozza a háj a mozgásban.

A francnak nem mondod meg neki, hogy fogyjon le. 28 éves fiatal nő. Szedje már össze magát. Gyerek után mennyi lesz ? 120 ? Nem Marokkóban vagyunk.

30/f

2017. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!