Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem zavarja a feleségeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem zavarja a feleségemet a túlsúlya?

Figyelt kérdés
174cm és 87kg. És nem áll jól neki mert hasra meg combra hízik,nincs nagy csípője.10 éve mikor 18 volt és megismerkedtünk kb 15-20 kgal könnyebb volt. Gyerekünk nincs még. Én ugyanannyi súlyba vagyok mint amikor megismerkedtünk. 177cm 74 kg vagyok.Csak olyat eszik ami ízlik neki meg amennyit megkíván. Én jobban tudom kontrollálni ezt,jobban figyelek az étkezésemre férfi létemre. Próbáltam finoman mondani neki,hogy fogyhatna kicsit de semmi változás.Szexuálisan is egyre kevésbé kívánom. Ha ez így megy félek rámegy a házasságunk. Nem igaz,hogy nő létére nem zavarja ez.
2017. jún. 19. 11:44
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

# 39


Szerintem eredetileg én voltam a 30-as sorszámú válaszoló, csak vszeg moderálhattak vkit, ezért visszacsúsztam a 29. helyre, vagy simán csak tévedek, nem tudom. Ezért vettem magamra, azt hittem, nekem szól, bár zavaros volt egy kicsit. :D Na mindegy, bocsi.


A teleszart zoknit saját magamra értettem, az életmódváltás előtti formámra, az előző válaszomban le is írtam, hogy néztem ki, csak nem ezzel a két szóval. És azt is leírtam, hogy a párom úgy is elfogadott, teleszékelt zokniként is. :D Azt én is elítélem, aki egyből kidobja a párját azért, mert felszedett pár kilót, viszont mindenkinél máshol van a határ, hogy mikor szűnik már meg a vonzalom, a másik fontos tényező meg szerintem az, hogy mennyire hajlandó változtatni az állapoton.

2017. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
33%

37-es tetszik a hozzászólásod.

Jól teszed,pukkadjanak meg a dagadékok.

Persze te leszel a k...va,buta meg hasonló,csak hogy önigazolást keressenek a sajàt igénytelenségükre,hogy õk bezzeg milyen okosak kedvesek.

Tipikus irigység,meg neked tuti könnyû.

Csak azt nem làtjàk két somlói között,hogy néha màr okàsàsig toljuk az edzést,eszed a lazacot zoldseggel,nincs nasika csak szigorú étrend.

Ja és arra is irigyek,hogy nyilvàn piacképes vagy akire van kereslet,akàrkit megkaphatsz.

Egy elhizott nõnek kompromisszumot kell kötnie mert màskép nem megy.

2017. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

#42+1 ennyi.

41 nyugi nem moderáltak senkit. Nyilván a normális kajáláshoz sem értek a 7% testzsírommal sportosan, mert egyszer máshol azt állítottam, hogy a hüvely tágul. Azóta utána néztem és beugrott, hogy összetévesztettem a világegyetem szóval (mert így leírva hasonló), amit egy cikkben olvastam. :)

30/f

2017. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

Amúgy "nasikázom", csak ésszel. :P Heti 1-2 túróruditól nem fog elhízni senki. Vagy amúgy van csomó olyan kaja, ami egészséges és finom is, és módjával belefér, csak a legtöbben nem is tudják.

Szerintem a mértéktelen nassolásra nincs mentség.


És ja, tényleg szinte bárkit megkaphatnék, de nekem van barátom 4 éve, és nekem csakis ő kell. :)

2017. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
46%

Aközött, hogy a vékonyabb avagy teltebb embereket szereted és hogy szereted a párodat, mert ő az igazi, nem igazán van összefüggés abból a szempontból, hogy ha nem csak a külsőségek vonzottak akkor azt szereted aki ő valójában. Mert akkor majd ha szülés után változik a teste, már nem fog bejönni? Ha nem lesz ideje meg energiája edzőbe járni 2-3 gyerek mellett és nem figyel annyira a szénhidrát bevitelre akkor már nem ő lesz az igazi? Ne értsetek félre, értem én, hogy tíz éve 18 évesen máshogy nézett ki a lány, de szerintem itt inkább az eltelt 10 évvel van a gond, nem a plusz 15 kilóval. Ha a kapcsolat nem ad neki igazi örömet, hát olyat eszik ami ízlik neki, és akkor amikor megkívánja. Az elhízásnak sokszor lelki okai vannak, ezt se felejtsük el. Talán első körben azon kéne dolgozni és akkor megjön a vágy és az igény többre.

De nem kell aggódni, a kérdező elhagyja, a nő önvizsgálatot tart, ha szerencsés talál egy férfit aki így is elfogadja és szeretni tudja és ha jó vele a szex és működik az intimitás, magától oda fog figyelni a testére és nem csokival fogja pótolni a boldogság hormonokat. A kérdező meg keres egy másik vékony nőt, akit majd három gyerek után csalhat mert meghízott a társa. Ennyit erről.

2017. jún. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Már vicces, hogy egyesek előre keresik a kifogásokat a nőci helyett is olyan élethelyzetekben, amik még be sem következtek. :D
2017. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

" azt állítottam, hogy a hüvely tágul"


De ha nem tágulna, akkor vajon hogy jönne ki rajta egy egész gyerek? :D

2017. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

Érdemes megfigyelni mondjuk egy kutyát. Megszületik, cukorfalat, meg minden, egy éves korára felnőtt, kutya formájú kutya és ez így is marad az élettartama nagyon nagy részében. 15-18 éves korában (mikor mennyi) leépül és elpusztul. Most nézzük meg az embert. Megszületik, cukorfalat, 21 éves korára felnőtt ember formájú ember (már aki) és ez így is marad.....neeeem nem marad, csak vicceltem....21 éves korától élettartama végéig szépen szétcsúszik, leépül és elpusztul. Érdekes, hogy még egy fogságban tartott állat életgörbéje is jobb, mint egy szabad emberé nem ? Érdekes, hogy neki maximum a fogazata alapján tudjuk megállapítani a korát, egy embernek meg...áááh hagyjuk. Vannak azok az emberek akik letagadhatnának 10 évet (szerintem találkozott mindenki ilyennel). Ők ám nem véletlenül tehetik meg. Nagyanyám is ilyen volt. Homokóra alkat 176/60 kiló nem használt botot, tizenvalahány gyógyszer helyett vitaminokat szedett, havonta olvasott 7-12 könyvet és minden nap tornázott 30 percet vegyes étrenden volt. Persze. Látszott rajta, hogy nem húsz éves, viszont az ismeretségünk alatt végig hatvan közepének nézett ki. 92 éves korában gyengült le és halt meg. Nem tudom megérteni az embereket, hogy nem zavarja őket az, hogy az életük nagy részét leépüléssel töltik ahelyett, hogy törekednének a fittségük megőrzésére amíg lehet. Pedig egy-egy napból fél-egy órája mindenkinek van magára, aki mást mond az hazudik. Az egész élővilág és ezek a "szerencsés" emberek állnak mindenki előtt példaként. Be lehet magunkat csapni, lehet haragudni a nagyanyámra a tölgyfákra, kutyákra meg zsiráfokra de attól még az ember továbbra is akkor fog szétcsúszni amikor hagyja. Esetleg ezt mutasd meg a feleségednek.

30/f

2017. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat az utolsó tetszett,elgondolkodtató.
2017. jún. 20. 17:41
 50/53 anonim ***** válasza:
61% össze vissza beszél, senki nem azt a tényt kifogásolta hogy a hüvely tágul hanem a körülményeket és a miérteket, de ehhez nincs elég esze, arra kéne gyúrnia :-)
2017. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!