Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem zavarja a feleségeme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem zavarja a feleségemet a túlsúlya?

Figyelt kérdés
174cm és 87kg. És nem áll jól neki mert hasra meg combra hízik,nincs nagy csípője.10 éve mikor 18 volt és megismerkedtünk kb 15-20 kgal könnyebb volt. Gyerekünk nincs még. Én ugyanannyi súlyba vagyok mint amikor megismerkedtünk. 177cm 74 kg vagyok.Csak olyat eszik ami ízlik neki meg amennyit megkíván. Én jobban tudom kontrollálni ezt,jobban figyelek az étkezésemre férfi létemre. Próbáltam finoman mondani neki,hogy fogyhatna kicsit de semmi változás.Szexuálisan is egyre kevésbé kívánom. Ha ez így megy félek rámegy a házasságunk. Nem igaz,hogy nő létére nem zavarja ez.
2017. jún. 19. 11:44
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

#50. Nagyon szívesen megbeszélem a dolgokat veled privátban, vagy ha felteszel egy kérdést a témában, de hogyha neked nincs rá igényed, akkor inkább akadj le rólam legalább olyan kérdések alatt, ahol a témakör ami a sértettséged oka nem beszéd tárgy. Nincs semmi értelme mások kérdéseit teleszemetelni azzal, hogy te szerinted hülye vagyok.

30/f

2017. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
tárgya* 30/f
2017. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim válasza:

Nem tudom, mennyire aktuális még a probléma, de ez a dolog nem fog kihalni. Én személy szerint hasonló cipőben járok. 8 éve ismerkedtünk össze a volt menyasszonyommal, akkor ő 157cm 55-57kg körül volt. Nem kimondottan jó testalkatú nő, de elfogadható volt. Aztán lassan évek alatt mentek fel rá a kilók, amit amúgy szinte észre sem lehet venni, csak akkor, amikor összehasonlítjuk egy jóval régebbi állapottal. 25 kiló plusz súly azért nem kevés a kezdeti állapothoz képest. Közben babaprojekt, és a helyzet még rosszabb lett. Narancsbőr addig is volt, ehhez hozzájöttek még a terhességi csíkok, plusz a hasa is veszített korábbi "feszességéből".

Hallottam korábban egy olyan mondást, hogy nézd meg az anyját, vedd el a lányát. Hát ezt kellett volna megfontolni komolyabban.

Én is szedtem fel jópár kilót, 164cm-hez 58-60kg körül voltam, amiből mára 74 lett, és nekem sem kimondottan előnyösen. Ráadásul ebből 6-7kg az utóbbi egy év alatt jött fel.

Korábban próbálkoztunk futkározni, nekem a futás bejött, de asszonykának sajnos komoly izületi gondot okozott. Irányított edzésre meg anyagi okok miatt nem jártunk, 2-3 hónapig belefért anyagilag, de ez már luxuskiadásnak minősül. Meg igazából nem is volt nagy látszata. Egymást sajnos ikább gyengítjük, mint erősítenénk. Ráadásul csecsemő mellett még nehezebben kivitelezhető.

Nem tudok egyelőre semmilyen megoldást ...

2021. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!