Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton letilt ha idegesítem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton letilt ha idegesítem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mi a fenét csináljak ha a barátom időnként besértődik és letilt, már-már sportszerűen űzi. Nagyon gusztustalannak tartom. Évek óta vagyunk kapcsolatban bár nem vagyunk klasszikus értelemben pár-nem élünk együtt-... ha valami gubanc van nála -mindig van sajnos- bepörög,...kész a vita is-nem veszekedés!- és ő letilt.....

Mert: idegesítem,..stb.

Ez amúgy divat most lévén nem fiatalok vagyunk az én időmben még megbeszéltük, ez nem megoldás..vagy nem annak szánja? Nem tudok eligazodni ti tiltottatok már le valakit én soha.. ill.azt aki gusztustalanul viselkedett egy ember volt eddig...

Mit remél az ilyen mi lesz? Vagy mit gondol mi lesz vagy nem gondolkodik csak csípőből..???? Ilyenkor legszívesebben ugrálnék rajta... Ti hogy vagytok ezzel?

Hagyjam én is??

:((


Köszönöm a válaszokat.


2017. okt. 2. 09:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
94%

Én már rég szakítottam volna, te meg évek óta kapcsolatban vagy egy ilyen hülyével?

Sok boldogságot!

2017. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
88%
Gyerekes viselkedésre vall. Én nem vesződnék vele.
2017. okt. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
43%
Ne a neten éljétek az életet és akkor nincs ilyen gond
2017. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
94%
Mit tegyél? Szakíts vele, aztán tiltogasson le valaki mást...
2017. okt. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
Köszi, egyes! :))
2017. okt. 2. 09:12
 6/69 BlackSword ***** válasza:
92%
Fuss!!! Menekülj!!! És tényleg...
2017. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
87%
Felnőtt emberek nem a neten beszélik meg a gondjaikat, ez csak kivételes eset lehet, ha nincs lehetőség személyes találkozásra. Keress magadnak egy normális barátot, társat. Ha együtt élnétek kizárna a lakásból, mert idegesíted? Visszatérve a letiltásra, ilyenkor várod, hogy feloldja??? Én ezt sok mindennek nevezném, csak kapcsolatnak nem, már rég elküldtem volna.... oda, ahová való
2017. okt. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:

Tényleg, az előző exe kizárta! meg letiltogatták telón.

:DD lehet ezek mást nem ismernek???

2017. okt. 2. 09:24
 9/69 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem lehet örülne ha ugrálnál rajta :D Személyes kontakt sok minden problémára gyógyír!Dolgozzatok rajta,tegyetek érte.

Fészt pölö én is simán deaktiválom ha épp olyanom van,mondjuk nem is igen használom,de ettől még elérhető vagyok más csatornán és nem személyt tiltok hanem magamat lövöm ki.

Plusz én vállalom,hogy nem vagyok normális :D

2017. okt. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
Nagyszerű. De tényleg.
2017. okt. 2. 09:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!