Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton letilt ha idegesítem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton letilt ha idegesítem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mi a fenét csináljak ha a barátom időnként besértődik és letilt, már-már sportszerűen űzi. Nagyon gusztustalannak tartom. Évek óta vagyunk kapcsolatban bár nem vagyunk klasszikus értelemben pár-nem élünk együtt-... ha valami gubanc van nála -mindig van sajnos- bepörög,...kész a vita is-nem veszekedés!- és ő letilt.....

Mert: idegesítem,..stb.

Ez amúgy divat most lévén nem fiatalok vagyunk az én időmben még megbeszéltük, ez nem megoldás..vagy nem annak szánja? Nem tudok eligazodni ti tiltottatok már le valakit én soha.. ill.azt aki gusztustalanul viselkedett egy ember volt eddig...

Mit remél az ilyen mi lesz? Vagy mit gondol mi lesz vagy nem gondolkodik csak csípőből..???? Ilyenkor legszívesebben ugrálnék rajta... Ti hogy vagytok ezzel?

Hagyjam én is??

:((


Köszönöm a válaszokat.


2017. okt. 2. 09:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:

Ugye, utolsó...? Köszi!

Az egyesnek tényleg tökigaza van:(

Ez már nem aktuell, írtam. De még rengeteg problémám származhat ugyanis kirakták otthonról lehet hozzám akarna jönni..:D

2017. okt. 2. 10:37
 32/69 anonim ***** válasza:

Segítek eligazodni : én vagyok a #9,#14,#20,#22,#24,#27.

Boccs de én mérleg vagyok,akkor ez bukta. :D Különben sem bírom a horoszkópos nőket.

2017. okt. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:

Utolsó segíts, mert nem értem mire fel írod!!!??

Nem érdekes, mondjuk. Márbocs.

2017. okt. 2. 10:53
 34/69 A kérdező kommentje:

..különben sem bírom a nőket, pontosíts.

Szar ügy! ilyenkor tényleg jobb ha az ember gyakorira jár, stb. :DDDD horoszkóp?? hogy jön ide egy horoszkóp? a horoszkópod szerint ma ide kell írkálni meló helyett?

2017. okt. 2. 11:02
 35/69 anonim ***** válasza:
0%

Lezárja a vitát, mert a folytatásnak nincs értelme. Kész, ennyi.

Ez kérlek egy felnőtt viselkedés.

Ha a másik tovább akarja a szrt masszírozni, ahhoz keressen más partnert.


Javaslom, hogy gondold át erősen a vitastílusodat, különös tekintettel a kompromisszum, illetve megoldáskeresésre, nomeg a jó öreg verbális bántalmazásra.

A kulcsszó: asszertivitás.

2017. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:

Mi van most hallottál egy jó szót és te sem érted, én sem fogom megmagyarázni, jó hír.

:DD mint említettem ... a kérdés nem időszerű, ...milyen vitát????

2017. okt. 2. 11:06
 37/69 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a válaszokat,de ami ebben az egészben a lényeg:Szabadulj meg tőle!
2017. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 A kérdező kommentje:

javaslom a további szavak megismerését egyáltalán!!..: tisztesség, becsület, igazmondás, egyenesség..

különben nem itt kéne írkálni sunyin, lapítva hülye válaszokat amiket értelmezni sem lehet.. nem is értem..

én mondjuk tíz ujjal gépelek ráérek.


Ha valakit meg elküldenek a 3,14tsába , viselje emelt fejjel hamár olyan köménygyerek.:DD /??????/


Koncentráljunk már a kérdésre ha kérhetem! desszertíven.

2017. okt. 2. 11:11
 39/69 A kérdező kommentje:
37-es köszi!:) Jól mondod. Nethuszár-kategória lehet a csávó..
2017. okt. 2. 11:12
 40/69 anonim ***** válasza:
Szofisztikált stílusú privát üzeneted mély hatást gyakorolt rám.Szóval mi a kérdés tulajdonképpen? :D
2017. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!