Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton letilt ha idegesítem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton letilt ha idegesítem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mi a fenét csináljak ha a barátom időnként besértődik és letilt, már-már sportszerűen űzi. Nagyon gusztustalannak tartom. Évek óta vagyunk kapcsolatban bár nem vagyunk klasszikus értelemben pár-nem élünk együtt-... ha valami gubanc van nála -mindig van sajnos- bepörög,...kész a vita is-nem veszekedés!- és ő letilt.....

Mert: idegesítem,..stb.

Ez amúgy divat most lévén nem fiatalok vagyunk az én időmben még megbeszéltük, ez nem megoldás..vagy nem annak szánja? Nem tudok eligazodni ti tiltottatok már le valakit én soha.. ill.azt aki gusztustalanul viselkedett egy ember volt eddig...

Mit remél az ilyen mi lesz? Vagy mit gondol mi lesz vagy nem gondolkodik csak csípőből..???? Ilyenkor legszívesebben ugrálnék rajta... Ti hogy vagytok ezzel?

Hagyjam én is??

:((


Köszönöm a válaszokat.


2017. okt. 2. 09:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
68%

"Felnőtt emberek nem a neten beszélik meg a gondjaikat, ez csak kivételes eset lehet, "


Na ne mondd!

2017. okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
87%
"Ne a neten éljétek az életet és akkor nincs ilyen gond" - Ez a viselkedés az internettől független. Aki a neten ilyen, az az életben is dedós. :-)
2017. okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 A kérdező kommentje:

ez a "vállalom hogy nem vagyok normális" több mint szánalmas amúgy, pont erről szólna a kérdés...

És akkor ők várják el hogy normálisak legyünk, maximálisan!!??? Komolyan, az idiotizmus korát éljük??

elszomorító hogy felnőtt emberek így viselkednek játsszon a kis ....val ne egy másik emberrel!? Komolyan ha nekem fele ilyen vastag lenne a bőr a pofámon..már....ehh

2017. okt. 2. 09:31
 14/69 anonim ***** válasza:
31%

Részemről ez nem dedósság hanem közösségi hálózat undor.Aki el akar érni ettől függetlenül elér. Pont.

Mondjuk az tény,hogy nem is valami megbeszélni való közben lövöm ki mert idegesítene a másik,az elég nagy tahóság lenne.

2017. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az szúrt szemet, hogy IDEGESÍTED. Így nem sok értelme van egy kapcsolatnak. Szerintem ne vesztegess erre az emberre több időt.
2017. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
"Részemről ez nem dedósság hanem közösségi hálózat undor." - Nem kötelező fent lenni. Én undorodom a spenótfőzeléktől => nem főzök, és nem rendelek olyat a céges menzán...
2017. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 A kérdező kommentje:

utolsó mire írtad? nem vágom..

ez régi dolog hálistennek minden rendben, de szeretnék a buksijába belelátni meg kíváncsi vagyok mi motiválhat embereket? a parasztságon kívül ofkorz. Hihetetlen egyesek mennyi képzelnek magukról ha meg velük csinálnák ugyanezt vonyítva menekülnének anyuci szoknyájához, mondom nő létemre!! :D

Ez hihetetlenül aljas, primitív és lelketlen dolog.

Meg is válaszoltam a saját kérdésemet:)

Köszönöm a cukker privát segítségeket!!!!!!!!:)

2017. okt. 2. 09:41
 18/69 A kérdező kommentje:
..bocs, 14-estől kérdeztem mire írta..
2017. okt. 2. 09:42
 19/69 A kérdező kommentje:

16-os!!! like!!! + 10 ..!

pont erről beszélek NEM egy ikon vagyok csak - a sok közül bár aki igénytelen az mondjuk gyűjthet ismerősöket akik puncis képeket küldözgetnek azokat bezzeg nem tiltja le a gyökér!!.érdekes ez mondjuk saját primitívségét tükrözi mert ugye akit idegesítenek az emberek menjen lakatlan szigetre. vagy Lakatosra.:D .........

Igen ez az idegesítem tényleg fura, de vannak ott is gondok nála.. Köszi a választ!!!!

2017. okt. 2. 09:49
 20/69 anonim ***** válasza:
69%

Nem-nem.Nem az a szánalmas,hogy én kilövöm magam egy kommunikációs csatornáról,nekem még nem panaszkodott emiatt senki,lévén nem ott élem az életem.Van ,hogy ott is elérhető vagyok,van,hogy ott nem.

A szánalmas az ha ti ezt évek alatt sem tudtátok letisztázni,a kapcsolatotokat elmélyíteni,az egymással szemben támasztott elvárásoknak kompromisszumkészen megfelelni.

Ha vitából menekül így ki az gáz.Pláne ha rendszeres és nem egyszeri és végleges alkalom :D Pont annyira gáz,hogy te meg hőbörögsz miatta ahelyett,hogy jól megugrálnád :D

2017. okt. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!