Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton letilt ha idegesítem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton letilt ha idegesítem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mi a fenét csináljak ha a barátom időnként besértődik és letilt, már-már sportszerűen űzi. Nagyon gusztustalannak tartom. Évek óta vagyunk kapcsolatban bár nem vagyunk klasszikus értelemben pár-nem élünk együtt-... ha valami gubanc van nála -mindig van sajnos- bepörög,...kész a vita is-nem veszekedés!- és ő letilt.....

Mert: idegesítem,..stb.

Ez amúgy divat most lévén nem fiatalok vagyunk az én időmben még megbeszéltük, ez nem megoldás..vagy nem annak szánja? Nem tudok eligazodni ti tiltottatok már le valakit én soha.. ill.azt aki gusztustalanul viselkedett egy ember volt eddig...

Mit remél az ilyen mi lesz? Vagy mit gondol mi lesz vagy nem gondolkodik csak csípőből..???? Ilyenkor legszívesebben ugrálnék rajta... Ti hogy vagytok ezzel?

Hagyjam én is??

:((


Köszönöm a válaszokat.


2017. okt. 2. 09:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:

No, milyen gyorsan elment, keresgélni.


Hát igen engem három év alatt most először..dacára annak hogy valóban agonizál:((( bár vannak jó napjai. Én is úgy gondolom olyan szekér után ne fussunk stb..

Tragikus a felhozatal, lehet szofisztikált ha nagy getzi..:D

2017. okt. 2. 12:54
 62/69 anonim ***** válasza:
Ja, szóval trollkérdés. :)))
2017. okt. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 A kérdező kommentje:

..most alatt..nyilván nem most-at értek. Most értem rá hülyeségeket írogatni, itt. :DD nyilván ha most letiltana-a csemetékkel együtt- ott rúgnám rá az ajtót.:DDDD

Utolsónak írtam:)!

2017. okt. 2. 13:19
 64/69 A kérdező kommentje:
mellesleg azt nem értem ha valaki két hónap cset után szó nélkül lelép a faszbúkról, lehúzva a csetpartnert előtte, gondosan.., köszönés és magyarázat nélkül...amikor már ciki a helyzet...
2017. okt. 2. 13:30
 65/69 A kérdező kommentje:
..az most miért csodálkozik ha nem szofisztikálok..? Mostanában első dolgom szofisztikálni ébredés után:D
2017. okt. 2. 13:32
 66/69 A kérdező kommentje:
de ha sokat okoskocc kedves István, felrakom a szexi képeid amiket küldtél.:DDDD
2017. okt. 4. 08:35
 67/69 A kérdező kommentje:

..csak hogy reluxázzak, izé refluxáljak, na, reflektáljak..


bár most ezt olvasom : Bourdieu, Pierre

A társadalmi egyenlőtlenségek újratermelődése : tanulmányok / Pierre Bourdieu ; [... vál. ... Ferge Zsuzsa, Léderer Pál] ; [utószó: Ferge Zsuzsa]

Budapest : General Press, [2008]

Belső Nóra

Utak egymáshoz : gondolatok a párkapcsolati érintkezés formáiról / Belső Nóra

[Budapest] : Jaffa, 2011


tudom nem látszik:D ..az ember megválogassa azért, na.

2017. okt. 4. 10:55
 68/69 A kérdező kommentje:
Tuttam. reggel kétgyűrűs volt a Szaturnusz, izé a vizeletem.
2017. okt. 4. 12:04
 69/69 anonim ***** válasza:
Téged vszeg én is letiltanálak.
2019. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!