Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton letilt ha idegesítem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton letilt ha idegesítem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mi a fenét csináljak ha a barátom időnként besértődik és letilt, már-már sportszerűen űzi. Nagyon gusztustalannak tartom. Évek óta vagyunk kapcsolatban bár nem vagyunk klasszikus értelemben pár-nem élünk együtt-... ha valami gubanc van nála -mindig van sajnos- bepörög,...kész a vita is-nem veszekedés!- és ő letilt.....

Mert: idegesítem,..stb.

Ez amúgy divat most lévén nem fiatalok vagyunk az én időmben még megbeszéltük, ez nem megoldás..vagy nem annak szánja? Nem tudok eligazodni ti tiltottatok már le valakit én soha.. ill.azt aki gusztustalanul viselkedett egy ember volt eddig...

Mit remél az ilyen mi lesz? Vagy mit gondol mi lesz vagy nem gondolkodik csak csípőből..???? Ilyenkor legszívesebben ugrálnék rajta... Ti hogy vagytok ezzel?

Hagyjam én is??

:((


Köszönöm a válaszokat.


2017. okt. 2. 09:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:

Ja, a Mérleg az akit leidiótáztam !!? mert írt egy privátot épp azt boncolgattuk egy kérdésnél- én mint válaszoló- hogy elvesztettem a párom, és a babám is sajnos..

erre ír egy privit hogy érzéki nő lehetek...amit ő érzékenynek magyaráz később..? :DDDD én meg hülye vagyok.

Akkor kellett volna a p..csába elküldeni nem két hónap cset-kínlódás után a fészen de érdekelt tényleg valaki ekkora türhő-e? Hát jelentem: igen.

a kulcsó: éberség, elvtársak, éberség..!


kereshecc még ilyen szakszavakat látszik hogy kioktatott valaki..:DD de attól még a szar szar marad. masszírozza akinek két anyja van:D !!

2017. okt. 2. 11:16
 42/69 A kérdező kommentje:

Valaki itt ma még nem szofisztikált..

na csá, a normális válaszokat köszönöm! gondolkozom rajtuk-bár nem aktuell, hála az ég minden rendben most- és már tudom a nyitját is:)...

2017. okt. 2. 11:18
 43/69 anonim ***** válasza:
Hűha itten már nagy bajok vannak kérem,tessék bevenni lassan a gyógyszereket kisasszony.
2017. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:
..igen, vannak olyan bajok amin egy kézimunka pl.nem segít, ki hitte volna!!? :D
2017. okt. 2. 11:26
 45/69 A kérdező kommentje:

.."fuss, menekülj" :DDD Te vagy az Mátyás?? :)

kicsit sok kávét ittam ma már nagyon fáradt vagyok:) ezek a reggeli rosszullétek.:))))

2017. okt. 2. 11:35
 46/69 A kérdező kommentje:
off : köszi a priviket csípőből törlöm..
2017. okt. 2. 11:44
 47/69 anonim ***** válasza:
Én hagynám a fenébe, főleg, ha már sokadik...komolytalan, de komolyan ;-).
2017. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
Nincs mit,az üzenetedre válaszoltam de mindegy.Örülök,hogy a telószámla nullszaldós lett és kösz az fhm ötletét!
2017. okt. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
Nekem ez rohat gyerekesen hangzik. Ilyet tenne velem a párom, "véletlenül" ő is letiltva találja magát, azt nézhet...
2017. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
De nem a párja.Csak dugópajti.Az egyik.
2017. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!