Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton letilt ha idegesítem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton letilt ha idegesítem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mi a fenét csináljak ha a barátom időnként besértődik és letilt, már-már sportszerűen űzi. Nagyon gusztustalannak tartom. Évek óta vagyunk kapcsolatban bár nem vagyunk klasszikus értelemben pár-nem élünk együtt-... ha valami gubanc van nála -mindig van sajnos- bepörög,...kész a vita is-nem veszekedés!- és ő letilt.....

Mert: idegesítem,..stb.

Ez amúgy divat most lévén nem fiatalok vagyunk az én időmben még megbeszéltük, ez nem megoldás..vagy nem annak szánja? Nem tudok eligazodni ti tiltottatok már le valakit én soha.. ill.azt aki gusztustalanul viselkedett egy ember volt eddig...

Mit remél az ilyen mi lesz? Vagy mit gondol mi lesz vagy nem gondolkodik csak csípőből..???? Ilyenkor legszívesebben ugrálnék rajta... Ti hogy vagytok ezzel?

Hagyjam én is??

:((


Köszönöm a válaszokat.


2017. okt. 2. 09:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki nem szereti a Facebookot, nincs is fent, és remekül elvan nélküle, aki meg akarja találni, az így is megtalálja. Ma már rengeteg kommunikációs lehetőség van, minek plusz egy, amit ráadásul utálsz? A kérdező barátjával viszont szerintem nem ez a probléma.
2017. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
65%

Hovatovább gyakoriról is törlöm magam időnként. Na hehh ehhez mit szóósz :D

Szeretöm az emböröket na,lol.Jó kapcsolattartó vokk.

Időnként radírozni kell egyet.

Nem kérök privit köcce!

2017. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:

..mi nem fészbúkoztunk. Az pont arra jó hogy kiposztoljam hogy milyet sz.rt a gyerek pl. :DDDD

nyilván értelmes ember nem fészen cseveg!! már párkapcsolatban..

engem a telefonról de a hülye haverja csinálta ám mondtam letöröm a kis ujjacskáit pont ott volt amikor volt amikor a tartozásomat kértem vissza abból lett balhé...szerintem a tiltás gombot pl. zaklatók ellen kell használni!!?

mint itt a privát csetben aki nercbundát akar küldeni az is ugrál már az idegrendszeremen..:)))))

2017. okt. 2. 09:59
 24/69 anonim ***** válasza:
Jaa,hát a tartozás követelése elég sokak számára zaklatás :D Exem is gyorsan megváltoztatta a telefonszámát mikor jeleztem felé nem segélyt kapott tőlem hanem kölcsönt amit az azóta tovaszökkenő időintervallumra tekintettel talán időszerű lenni visszajuttatni.
2017. okt. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:

..volt itt olyan ismerős aki a gyakoriról is törölte magát de a srác fullra defektes volt!! munka ohne, amikor meg talált azt a szánalmas rinyálást amit levágott..!

az exe szüleit fenyegette..:DDDD stb.. fel is akarták jelenteni, joggal, a hülye meg nem értette miért :DD

Ez a legjobb ezekben hogy halvány dunsztjuk sincs miről szól a szelávííí ..:DD

2017. okt. 2. 10:17
 26/69 A kérdező kommentje:

..márhogy folyton törölgette magát. nyilván már amikor kezdett belegabalyodni a saját hazugságaiba, vagy már elküldték a halálfa szárára ötvenszer...

vagy már amikor nem tudta csórikám kinek mit írt.:DDDDD

Mondjuk ezek tényleg jobb ha tiltanak!

De ezeknek van szavazati joguk engem ez aggaszt..?!

Bezzeg a puncis, kukik képek hasítanak na azt sem értem. kiposztolja a fészre? vagy mit kezd vele??? nyalogatja a kijelzőt ?? :DD

2017. okt. 2. 10:21
 27/69 anonim ***** válasza:
Híjnye kezdem elveszíteni a fonalad de érdekes élet írta sztorik lehrtnek s háttérben.Elég kettxósnak is tűnsz,hogy megismerjele.Felhívhatsz :D
2017. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 A kérdező kommentje:

20-as, szánalmas, nyilván a külső szemlélőnek- sőt még bentről is nem a spájzra gondolok..- persze hogy, de nyilván oka van na erről szólt a Kérdés...! Sajnos igen mindig oda lukadok ki hogy tökmindegy miért, ennyire primitív p....csök tudnak lenni "emberek" főleg itt neten, élőben összef...sná a bokáját ha megkérdeznék mivan..

:D bocsánat..

2017. okt. 2. 10:25
 29/69 A kérdező kommentje:

27-es, ikreket várok.., mikor hívjalak?? Igazán tudhatnád a net az idióták gyűjtőhelye, velem együtt.

:DD

2017. okt. 2. 10:28
 30/69 anonim ***** válasza:
Keress egy felnőtt férfit. A kisfiút meg hagyjad a francba
2017. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!