Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton letilt ha idegesítem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton letilt ha idegesítem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mi a fenét csináljak ha a barátom időnként besértődik és letilt, már-már sportszerűen űzi. Nagyon gusztustalannak tartom. Évek óta vagyunk kapcsolatban bár nem vagyunk klasszikus értelemben pár-nem élünk együtt-... ha valami gubanc van nála -mindig van sajnos- bepörög,...kész a vita is-nem veszekedés!- és ő letilt.....

Mert: idegesítem,..stb.

Ez amúgy divat most lévén nem fiatalok vagyunk az én időmben még megbeszéltük, ez nem megoldás..vagy nem annak szánja? Nem tudok eligazodni ti tiltottatok már le valakit én soha.. ill.azt aki gusztustalanul viselkedett egy ember volt eddig...

Mit remél az ilyen mi lesz? Vagy mit gondol mi lesz vagy nem gondolkodik csak csípőből..???? Ilyenkor legszívesebben ugrálnék rajta... Ti hogy vagytok ezzel?

Hagyjam én is??

:((


Köszönöm a válaszokat.


2017. okt. 2. 09:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:

utolsó- erkölcsileg is :D- több, dugópajti??? :O

Már nekem? Honnan vetted ??

2017. okt. 2. 12:18
 52/69 A kérdező kommentje:
48-as. mi vaaan????? milyen telószámla??? Nem kell válaszolni. Frankón nem értem itt a nejed is?? :DD
2017. okt. 2. 12:19
 53/69 A kérdező kommentje:

#49: ez csak egy időben lett szokás. Népszokás:P

Sajnos nem pár klasszikusan, beteg, nem kicsit, nem képes/alkalmas rá..de már csak én vagyok neki..mást is elüldöz.:(

2017. okt. 2. 12:23
 54/69 anonim ***** válasza:

No de Anikó,ha már ilyen kedves priviket kaptam (amiket nem tudok mondjuk hová tenni) akkor legalább emlékezhetnél rám. ;)

Nejem? Viccelsz?Örülök ha nincs a közelemben nő csak minimális szinten,nemhogy még feleségül is vegyek valakit.

2017. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:
..hát a nemtuddmeg nemtomkivagyok priviket olvassa akinek két annya van. :DD bárki is legyen. De minek kell a Kérdést szétoffolni ??
2017. okt. 2. 12:27
 56/69 anonim ***** válasza:
Jól van Anikó,ha ez az a mentálisan kissé beteg krapek még mindig aki lóvéval is levesz,meg ha jól emléxem tán erőszakoskodik is veled,meg a kolléganőivel flörtölgdt de neked mániád,hogy segítened kell neki akkor mivel te ezt az egész helyzetet jó mazochists módjára élvezed,szerintem nincs okod változtatni semmin.
2017. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 A kérdező kommentje:

54-es, rohadt unalmas már a vergődésed, ha unod a nőket rendben, most akkor mire fel vergődsz itt, nincs dugópajtim, nemhogy több, sosem volt, gyalázkodj az exeidnél, vagy akiktől kapod az intimképeket :O ..20 évig voltam házas, és nem többször váltam el én pl..negyven éves koromra.

És hálás lennék ha nem sz.rnál ide is bele!!!

2017. okt. 2. 12:43
 58/69 A kérdező kommentje:
....nem, senki nem erőszakoskodik velem, de ha ilyen fantáziáid vannak:OOO arra is találsz topikot itt!:)
2017. okt. 2. 12:46
 59/69 anonim ***** válasza:
#53, 49-es vagyok. Igen, láttam már ilyet párat, hogy az a megoldás, ha valaki épp olyat, mondd, ami nem esik jól, hogy akkor letiljták :D :D az ilye emberekkel maximum 1x próbálkozok még szót érteni, utána ne csodálkozzanak, hogy nem szólok hozzájuk. Csak azt kapják vissza, ahogy viselkednek :D
2017. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
Pardon :D Ez esetben további kellemes agonizálást kívánok!
2017. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!