Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hozta be a barátom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hozta be a barátom ezt a libát a kórházba, miért van olyan érzésem mintha megcsalt volna már?

Figyelt kérdés
Volt egy autóbalesetem aminek következtében kórházban vagyok immáron 11 napja. Holnap legkésőbb csütörtök reggel már haza engednek. Nekem van egy rossz előérzetem. Szerintem megcsalt a barátom. Ugyan nem láttam jeleit,nem következtettem erre semmiből sem,de mégis van egy ilyen érzésem. Tudom,hogy van neki egy csaj barátja. Aki nagyon szeret nyomulni rá,tapadó korong. A barátom mindig távolsàgot tartott. Nem is kettesben szoktak találkozni,ismerem én is a nőt,de mindig zavart,hogy körülöttünk liheg és látványosan csorog a nyàla, viháncol,kidobja a melleit, még ilyenkor is szoknyàt hord és magassarkút. Pacsuli szaga van, az arcát nem látni a sok sminktől. Utálom azt a libát. Nem is értem miért barátkozik vele a párom. Semmi közös nincs bennük. És a párom mindig kerülte az ilyen macákat. Mégis az egyik barátja. És most elgondolkodtam azon,hogy mivan ha megcsalt. Ezzel a nővel. Egyetlen okom van ami miatt tényleg gyanakodok. Az az,hogy ezt a libát behozta a kórházba :( ki az istenverte f@z volt rá kíváncsi? Állítólag csak beszélgettek és másokkal is találkozott a párom ő meg eljött a barátommal. Undorodom tőle, vigyorgott mint a tejbetök,nyávogott és amikor a párom leült egy székre a csaj olyan közel húzta a másik széket a párom mellé,hogy össze ért a testük oldalt. A barátom mintha észre se vette volna,csak rám figyelt és beszélgettünk. De a nő? Az engem bámult vagy a páromat. És inkább a páromat sajnos. Olyan szerelmes tekintettel nézte,hogy azthittem kikaparom a szemeit és mind2-ek elküldöm a fa@ba. Ezután szóltam a barátomnak,amikor telefonáltam vele,hogy többet ne jöjjön be látogatóba, és a nőit se hozza. A ruháimat legyen oly kedves összeszedni és mire innen kikerülök elköltözöm tőle. Szerintem megcsalt. ;( Nem értem az egészet. Nem vártam meg amíg vàlaszolgat,mondtam,hogy had mondjam végig amit szeretnék utána kinyomtam. Ma délután itt volt,de szóltam a nővérnek,hogy ha a barátom jönne akkor szóljon,hogy nem fogadok látogatókat. Még jobban jártam,mert a nővér azt hazudta,hogy nincs ma látogatási idő. Hívot telefonon,de nem veszem fel. Nincs mit mondanom neki. Valami eltört bennem amikor behozta azt a nőt a kórházba. ;( Szerintetek is megcsalhatott? Miért történik ez velem? Miért hozta ide ezt a nőt? Amikor azt tudja azért,hogy nem kedveltem a nőcit sosem. :( Nekem is vannak férfi barátaim mégsem rángattam volna magammal a kórházba amikor a párom szerintem nem lett volna kiváncsi az én srác haverjaimra még álmában sem.
2017. dec. 18. 16:33
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:

Teljesen igazat adok ebben. Rossz "taktikát" választottam. Indulatból beszéltem csak,nem gondoltam át amit mondtam.


Én ugyan nem vigyorogram vissza a csajra. Amikor bejöttek köpni nyelni nem tudtam egy pillanatra. Köszöntem a csajnak és utána ahányszor rá néztem fapofàval,kifejezéstelen arccal. Ahogy mindig is tettem amikor találkoztunk. Nem fogok úgy csinálni mintha bírnám. Ő sem bír engem. Nyilván kellenne neki a barátom. Mégis hogy bírhatna akkor(?) Csak megjátssza magát és teszi a szépet.

2017. dec. 18. 17:06
 22/59 anonim ***** válasza:
34%
Hát megértelek. Ha a párod tudja hogy nem kedveled cseppet sem a csajt akkor mi a fenének engedte meg hogy oda menjen vele? Ezt nem fogom megérteni. Plusz ha nem szereti az ilyes fajta nőket őt miért nem küldi el? Szerintem jogosan vagy kiakadva. Az meg aki azt írja túlzásba viszed az nem volt még ilyen helyzetben. Az meg hogy sokat dolgozik és sehogy sem tud elszakadni hogy meglátogasson na ne már ezt nem hiszem el. Szokott hívni napközben? Sűrűn írtok egymásnak fb-n?
2017. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%
Jah nem tudta hogy nem kedveled. De legyél őszinte és mond el.
2017. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:
Nem írt facebookon, és telefonálni se telefonált. Csak látogatóba jött. 2x. Utoljára a csajjal. Én egésznap fekszem,olvasok,telózom. Mást nem tudok csinálni.
2017. dec. 18. 17:11
 25/59 A kérdező kommentje:
Én sem értem miért olyan jó barátok. Mivel a páromat kirázza a hideg az ilyen nőktöl mint a csaj barátja. Őt mégis kedveli. Hát,az ő dolga nem szóltam bele soha abba,hogy kivel és mennyit barátkozzon. És természetesen azután is tarthatta volna a kapcsolatot vele,hogy én szólok neki,hogy utálom a csajt,egyenesen a falra mászok tőle és nekem az a meglátásom,hogy tapadó korong akinek felkell bukkani időköznként. Majd finomabban,de elmondom most már ezt. Ezekután úgy érzem nincs minek magamban tartani. :(
2017. dec. 18. 17:15
 26/59 A kérdező kommentje:
Olvasom a kommenteket közben és többetőknek is igaza van egy két dologban. Lehet most nyeregben érezné magát a csaj. De ha nincs köztük semmi,akkor a barátom tudom.tudom,hogy nem panaszkodna a macának. Ha van köztük valaki akkor meg más a szitu :(
2017. dec. 18. 17:18
 27/59 A kérdező kommentje:
Valami
2017. dec. 18. 17:19
 28/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívott nem írt és sokat dolgozik ezért nem tud meglátogatni. Na tudod ki venné ezt be. Azért ha valakit szeretek legalább egy nap egyszer felhívnám. Ez szerintem durva hogy nem aggódik és nem érdekli mi van veled.
2017. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:
Amikor először jöbb be akkor mondta,hogy a melóból nem tud majd elszakadni,napközben nem ér. Este meg gondolom nem akart már hívni. Nem volt kedve vagy energiája. Kicsit rosszul esett, de ilyen miatt nem akartam bőgö masinázni neki. A szüleim még ennyire sem érdeklődtek. Egyszer felhívott a tesóm és ő adta tovább az üzenetet,hogy autóbalesetem volt. Enyhe agyrázkódás, eltört a karom és a kulcsontom megrepedt. De egyben vagyok és no para!
2017. dec. 18. 17:28
 30/59 A kérdező kommentje:

jött

2017. dec. 18. 17:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!