Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hozta be a barátom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hozta be a barátom ezt a libát a kórházba, miért van olyan érzésem mintha megcsalt volna már?

Figyelt kérdés
Volt egy autóbalesetem aminek következtében kórházban vagyok immáron 11 napja. Holnap legkésőbb csütörtök reggel már haza engednek. Nekem van egy rossz előérzetem. Szerintem megcsalt a barátom. Ugyan nem láttam jeleit,nem következtettem erre semmiből sem,de mégis van egy ilyen érzésem. Tudom,hogy van neki egy csaj barátja. Aki nagyon szeret nyomulni rá,tapadó korong. A barátom mindig távolsàgot tartott. Nem is kettesben szoktak találkozni,ismerem én is a nőt,de mindig zavart,hogy körülöttünk liheg és látványosan csorog a nyàla, viháncol,kidobja a melleit, még ilyenkor is szoknyàt hord és magassarkút. Pacsuli szaga van, az arcát nem látni a sok sminktől. Utálom azt a libát. Nem is értem miért barátkozik vele a párom. Semmi közös nincs bennük. És a párom mindig kerülte az ilyen macákat. Mégis az egyik barátja. És most elgondolkodtam azon,hogy mivan ha megcsalt. Ezzel a nővel. Egyetlen okom van ami miatt tényleg gyanakodok. Az az,hogy ezt a libát behozta a kórházba :( ki az istenverte f@z volt rá kíváncsi? Állítólag csak beszélgettek és másokkal is találkozott a párom ő meg eljött a barátommal. Undorodom tőle, vigyorgott mint a tejbetök,nyávogott és amikor a párom leült egy székre a csaj olyan közel húzta a másik széket a párom mellé,hogy össze ért a testük oldalt. A barátom mintha észre se vette volna,csak rám figyelt és beszélgettünk. De a nő? Az engem bámult vagy a páromat. És inkább a páromat sajnos. Olyan szerelmes tekintettel nézte,hogy azthittem kikaparom a szemeit és mind2-ek elküldöm a fa@ba. Ezután szóltam a barátomnak,amikor telefonáltam vele,hogy többet ne jöjjön be látogatóba, és a nőit se hozza. A ruháimat legyen oly kedves összeszedni és mire innen kikerülök elköltözöm tőle. Szerintem megcsalt. ;( Nem értem az egészet. Nem vártam meg amíg vàlaszolgat,mondtam,hogy had mondjam végig amit szeretnék utána kinyomtam. Ma délután itt volt,de szóltam a nővérnek,hogy ha a barátom jönne akkor szóljon,hogy nem fogadok látogatókat. Még jobban jártam,mert a nővér azt hazudta,hogy nincs ma látogatási idő. Hívot telefonon,de nem veszem fel. Nincs mit mondanom neki. Valami eltört bennem amikor behozta azt a nőt a kórházba. ;( Szerintetek is megcsalhatott? Miért történik ez velem? Miért hozta ide ezt a nőt? Amikor azt tudja azért,hogy nem kedveltem a nőcit sosem. :( Nekem is vannak férfi barátaim mégsem rángattam volna magammal a kórházba amikor a párom szerintem nem lett volna kiváncsi az én srác haverjaimra még álmában sem.
2017. dec. 18. 16:33
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:
Hát igazából a barátom sem nagyon aggódott. Mert látta,hogy élek és nem haldoklom. Lehet azért sem tartotta fontosnak,hogy hívjon,írjon nekem. Most bezzeg..
2017. dec. 18. 17:31
 32/59 anonim ***** válasza:
100%
Azigen szép a családod is nem mondom. Nekem ha fontos valaki akkor is megtalálom rá a módját hogy minimum 5 percre felhívjam. Kilógok a wc-be vagy valami de megoldom. Na mindegy beszéljétek majd meg.
2017. dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, figyu. Nyugodj meg, és gondold végig. Van egy olyan érzésem, h neked magával a csajjal volt a gond, a barátod meg csak rosszkor volt rossz helyen. Üljetek le és beszéljétek meg. Persze először kérj bocsánatot a gyerekes viselkedésedért. Mondd el őszintén a párodnak, amit ide leírtál. Nem fog emiatt szakítani, mert te esetleg nem szimpatizálsz egy olyan illetővel, akivel ő igen. Elmondod neki, h rossz megérzésed van a csajjal kapcsolatban, úgy gondolod, h akar tőle valamit. Lehet a párod is rá fog így döbbenni, h van valami a mondandódban. Az én párom is ilyen. Ha konkrétan nem mondaná meg neki egy nő, h akar tőle valamit, akkor ő észre sem venné a közeledését. Szokta is mondani, h ő erre érzéketlen, nem tudja, h ki mikor flörtöl. Lehet éppenséggel a te párod is ilyen. A legjobb dolog ha őszintén megbeszéled vele.
2017. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem most már fejezd be amit elkezdtél. Ha azt mondtad elköltözöl tedd meg. Fiú-lány barátságok csak a mesében vannak. Az én párom fiú baráttal jönne engem látogatni többet nem kellene jönnie.
2017. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is rossz érzésem volt egy csajjal kapcsolatban mondtam is páromnak. Jött a bizonygatás hogy ő engem szeret mekkora hü**e vagyok hogy ilyet kitalálok stb. Oké hagytam őket találkozgatni. Aztán igen ez a fajta megérzésem jó volt így a pasi már az exem. Azért remélem nálad nem így lesz.
2017. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyen sztorinak szokott az lenni a vége, hogy a pasid bekönyvelte, hogy szakítottatok, a csajbarát pedig jól megvigasztalja. Ami ugye nem megcsalás, mert "szünetet tartottatok".

Gratulálok.

2017. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, ha az én párom kórházban lenne, az tuti, hogy holtfáradtan is bemennék, legalább egy órára, de hogy hívnám napközben többször is, az tuti. Mert hiába nem súlyos a dolog, akkor is aggodnék érte. Ilyen a szeretet.

Még anyámhoz is bementem, pedig.. Nem vagyunk épp jóban. Munka után azonnal odamentem egy órácskára, többször is amíg bent volt.

Ez az egyik.

A nő meg... Oké, tegyük fel, hogy a barátod nem ismeri fel, ha tetszik valakinek, az enyém sem, de én mondjuk őszintén elmondom neki, ha látom, hogy egy másik nő túlzásba viszi a dolgokat. Kettő ilyen eset is volt. Lekoptatta őket, miután mondtam neki, mert azok nem barátok voltak, hanem olyan nők, akik alig várták, hogy szakítsunk. Ha ennél az eszejátszós pics@nál is így van, akkor hogy fog vele tovább barátkozni a barátod?

Egyedül ott rontottad el, hogy nem szóltál időben. Amúgy a kiakadásodon túl is jó fej csajnak tűnsz. Beszéljétek ezt át, ha lehet higgadtan.

2017. dec. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
43%

Én tuti hogy lepontozást fogok kapni, de muszáj elmondanom:


Szerintem adj hálát, ha nem dob ki! Megérdemelnéd azok után, hogy mekkora hisztit levágtál neki azért, mert TE ezt és azt gondolod.


Bevitte a csajt? Igen, bevitte. Miért? TE nem mondtad neki soha, hogy utálod, nem kedveled. A csaj kedvel téged (vagyis eljátssza ezt, állításod szerint). - Mit is lát a barátod? Azt látja, hogy az egyik barátja aggódik érted, mert kedvel téged. ENNYI. Vagy szerinted ha csak úgy vele akar lógni a csaj, akkor a párod magával ciepli a kórházba veled? NYILVÁN NEM. Vagy ha ilyen hülyének nézed a párod, hogy "szórakozni" beviszi magával a lány haverját, akkor minek vagy vele? Szerintem van annyi sütnivalója, hogy ha elmondod neki, hogy nem kedveled a csajt, akkor ezt tiszteletben tarja és nem viszi be hozzád.


Aztán még TE DRÁMÁZOL?!! mert szerencsétlennek jól esik, hogy egy barátja aggódik érted és gondolta beviszi őt is, hogy lássa jól vagy. ENNYIBŐL te képes vagy azt leszűrni, hogy megcsalt? Szerencsétlenben nem bízol, és ez konkrétan most jött ki, hogy ennyire kiszolgáltatott helyzetbe kerültél. Az még hagyján, hogy nem bízol benne és azt hiszed hogy megcsal, de MÉG TOVÁBB drámázol, hogy kidobod telefonon!!!!! (mert szó szerint szakítottál vele, hiába nem ezt akartad), és aztán nem beszélsz vele semmilyen formában.


Konkrétan egy hisztis 16 évesnek látszol a leírás és kommentek alapján. A párod pedig egy ártatlan férfinak, aki nem csinált semmit, azon kívül hogy naiv és egy túlkombinálós nővel van együtt. Csoda hogy ezt eltűri neked.

2017. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
100%

2-szer volt benn? Engem sokkal jobban zavarna, hogy 5 naponta látogat. Különösen, hogy meg se mondtad nekik, hogy zavar a csaj.


Amikor a barátnőim voltak kórházban, akkor minimum naponta egyszer bementem. Ha csak pár napig voltak, akkor gyakorlatilag egész nap ott voltam, de minimum reggel meg este. Egyhetesnél volt olyan, hogy egyszer kétszer csak este mentem, reggel nem. Ők igényt is tartottak erre. Rendben, nekem rugalmas a munkaidőm, de hogy 5 napig fel se hív, az valahogy nagyon gyenge kapcsolatot jelez nekem.

2017. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:

A nő nem aggódott értem. Egy baráti találkozóról jöttek el és gondolta a csaj bejön a barátommal a kórházba.


1) Szerintem kíváncsiságból

2) Addig is a barátommal tudott lenni

3) Meg még utána is amíg a kocsiban utazgattak.


A csaj nem kedvel és nem is ismer. Tudja a nevemet,hogy a barátommal együtt vagyok. Néha találkoztunk,de nem ismerem őt annyira. Viszont tudom,hogy a fruska nem szereti a pofámat. Még kicsi szándékosságot is láttam abban,hogy nyomult a páromra. Ettől függetlenül is tapad rá.


Gyerekek..egy mondatot nem tudott fűzni a beszélgetéshez. Csak ült és bámulta a páromat vagy engem. Közben jól kíhúzta magát a csöcsét jóhogynem dugta az arcunkba. A haját..a haját meg percenkét dobálta a kezével jobbra és balra. Combig érő szoknyàban jelent meg, és vigyorogva egy idegen. Aki csak oda pofátlankodott. Ha annyira rendes és jót akarna nekem akkor inkább magamra hagyott volna a barátommal és el sem jön a kórházba. De nem! Ő mint általában minden lehetőséget kihasznál.


Ha szóltam volna,hogy ez engem zavar. Akkor az lett volna a baj. És ugyan úgy el lennék itt hordva minden szépnek és jónak. Mert mi alapon teszem egyáltalán szóva? Mit szólok én bele az életébe? Megfojtom és hasonló szövegek. Akkor ez lenne a baj,hogy nem hagyok neki elég teret,meg féltékenykedem. Ezért nem is beszéltem erről neki meg sosem volt bennem ekkora ellenszenv. Eltűrtem,nem akartam beleszólni egyáltalán,nem éreztem akkor még,hogy valaki ilyen szinten beleüti az orrát mindenbe. Kvázi mintha egy idegen csaj lett volna a kórhazban aki teszi a szépet nekem és látványosan szétfolyik a padon a párom látványától. Igen, kinyilott a bicska a kezemben.


És nekem senki ne mondja,hogy fordított helyzetben a férfi ezen ne lenne kiakadva. Van amiben hibáztam és igazatok van. Komolyan mindegyikőtöket megnézném,hogy milyen lenne ez ha a helyemben lennétek.


Ui: Nem súlyosak a sérüléseim valóban. Viszont eszméletlen voltam amikor bevittek a kórházba. A barátom amikor értesült a hírről csak rá 3napra jött. Ez sem zavart volna és nem szóltam neki, megértettem,hogy dolgozik,nem tud elszakasni a melóhelyéről. De a csaj barát műsor után már erősen elvesztettem a fejemet. Ha nem is tudja a barátom,hogy nem kedvelem. Akkor sem kellenne elhoznia egy számomra szinte idegen embert.

2017. dec. 18. 19:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!