Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hozta be a barátom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hozta be a barátom ezt a libát a kórházba, miért van olyan érzésem mintha megcsalt volna már?

Figyelt kérdés
Volt egy autóbalesetem aminek következtében kórházban vagyok immáron 11 napja. Holnap legkésőbb csütörtök reggel már haza engednek. Nekem van egy rossz előérzetem. Szerintem megcsalt a barátom. Ugyan nem láttam jeleit,nem következtettem erre semmiből sem,de mégis van egy ilyen érzésem. Tudom,hogy van neki egy csaj barátja. Aki nagyon szeret nyomulni rá,tapadó korong. A barátom mindig távolsàgot tartott. Nem is kettesben szoktak találkozni,ismerem én is a nőt,de mindig zavart,hogy körülöttünk liheg és látványosan csorog a nyàla, viháncol,kidobja a melleit, még ilyenkor is szoknyàt hord és magassarkút. Pacsuli szaga van, az arcát nem látni a sok sminktől. Utálom azt a libát. Nem is értem miért barátkozik vele a párom. Semmi közös nincs bennük. És a párom mindig kerülte az ilyen macákat. Mégis az egyik barátja. És most elgondolkodtam azon,hogy mivan ha megcsalt. Ezzel a nővel. Egyetlen okom van ami miatt tényleg gyanakodok. Az az,hogy ezt a libát behozta a kórházba :( ki az istenverte f@z volt rá kíváncsi? Állítólag csak beszélgettek és másokkal is találkozott a párom ő meg eljött a barátommal. Undorodom tőle, vigyorgott mint a tejbetök,nyávogott és amikor a párom leült egy székre a csaj olyan közel húzta a másik széket a párom mellé,hogy össze ért a testük oldalt. A barátom mintha észre se vette volna,csak rám figyelt és beszélgettünk. De a nő? Az engem bámult vagy a páromat. És inkább a páromat sajnos. Olyan szerelmes tekintettel nézte,hogy azthittem kikaparom a szemeit és mind2-ek elküldöm a fa@ba. Ezután szóltam a barátomnak,amikor telefonáltam vele,hogy többet ne jöjjön be látogatóba, és a nőit se hozza. A ruháimat legyen oly kedves összeszedni és mire innen kikerülök elköltözöm tőle. Szerintem megcsalt. ;( Nem értem az egészet. Nem vártam meg amíg vàlaszolgat,mondtam,hogy had mondjam végig amit szeretnék utána kinyomtam. Ma délután itt volt,de szóltam a nővérnek,hogy ha a barátom jönne akkor szóljon,hogy nem fogadok látogatókat. Még jobban jártam,mert a nővér azt hazudta,hogy nincs ma látogatási idő. Hívot telefonon,de nem veszem fel. Nincs mit mondanom neki. Valami eltört bennem amikor behozta azt a nőt a kórházba. ;( Szerintetek is megcsalhatott? Miért történik ez velem? Miért hozta ide ezt a nőt? Amikor azt tudja azért,hogy nem kedveltem a nőcit sosem. :( Nekem is vannak férfi barátaim mégsem rángattam volna magammal a kórházba amikor a párom szerintem nem lett volna kiváncsi az én srác haverjaimra még álmában sem.
2017. dec. 18. 16:33
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Nem volt féltékenységi rohamom: Hívtam,kértem,hogy hallgasson végig. Pakolja össze a cuccaimat, és legközelebb ne hozza a nőit a kórházba! Életemben előszöt ennyi és ilyen szintű "kirohanásom" volt. Nem tudom Ő mit reagált volna fordítva. Ha bennt fekszik a kórházban én meg egy srác haverommal akivel jóban vagyok oda állítok elé.
2017. dec. 18. 16:48
 12/59 anonim ***** válasza:
70%
Minek drámázol és utasítod vissza, hogy beszéljetek, ha meg akarod beszélni? Sose fogom megérteni a magadfajtákat...
2017. dec. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:
Nem a kórházban fogok beszélgetni erről.
2017. dec. 18. 16:49
 14/59 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem sem csalt meg, de ha tudja, hogy nem szereted, akkor figyelmetlen dolog volt behozni. Egyébként sem célszerű, hiszen így nem tudtok kettesben lenni.


Azért azt is nézzed, mennyiszer van benn a barátod. Mert más az, hogy a 11 nap alatt egyszer jött be, akkor is így, meg megint más, ha naponta, vagy naponta kétszer bejön, és abból egy alkalommal hozza a nemkedvelt barátot.

2017. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen pártól mentsen meg az isten. Azért, előbb utóbb, sikerül kiprovokálnod, hogy ő dobjon ki.
2017. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:
2x jött be összesen. A munka miatt nem tudott jönni látogatóba. Mert este 7-kor végez,szabit nem tud kivenni,de még pár órára sem tud elszakadni a melóból. Emiatt nem hibáztatom,egy rossz szavam sem volt hozzá.
2017. dec. 18. 16:54
 17/59 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, én tudom, h milyen ez, amikor hirtelen felkapod a vizet és kimondasz ilyen "ijesztgetős" dolgokat. Én is voltam ilyen, de hidd el, semmi jóra sem vezet! A párodat ne a fenyegetéssel tartsd magad mellett és így éreztesd magad fontosnak, h ilyenekkel jössz, h pakolja össze a cuccaidat stb. Annyit mindenki megérdemel, h megmondják neki, h mégis mi a fenéért. Szegény, lehet ő fel sem fogta ezt, h te ezen kiborulnál. Plána ha előtte nem is mondtad neki, h bajod van a csajjal. Elviselted a nőt. Nem adtál semmi negatívum jelet. Akkor meg? A párod nem gondolatolvasó. Ahogy leírtad, a látogatás során is csak rád figyelt. Már bocsáss meg a hangnemért, de te ha ekkora Jani vagy, meg ilyen szókimondó, akkor miért nem mondtad a nőnek, h légyszíves, menj ki, mert kettesben akarok vele beszélgetni. Tök normális kérés lett volna. Gondolom helyette vigyorogtál te is neki vissza, mintha semmi probléma nem lenne, a háta mögött meg mindennek elmondod... Van egy ilyen barátnőm is... Szerintem gondold végig ezt a viselkedést, mert nekem van egy olyan megérzésem, h a párod tök ártatlan ebben. A nyomulást meg lehet ő nem is regisztrálja... A legfőbb baj, h ebben a sztoriban minden csak SZERINTED van. A pároddal még egy mukkot sem beszéltél erről.
2017. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:
Nem tudta eddig,hogy nem szeretem. Sosem bántanám meg azzal,hogy közöljem nagyon nem kedvelem ezt a csaj barátot. Meg eddig tűrtem,nem akartam,hogy miattam ne tartsa másokkal a kapcsolatot.
2017. dec. 18. 17:01
 19/59 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem annyi a szitu, hogy a csaj szimplan levakarhatatlan, a parod meg nem meri elkuldeni a pitsaba, mert a ,,baratja”.

Nyilvan bejon annak a libanak a parod, ezert tapad ra, annal jobb lehetosege pedig nem is akadhatott volna arra, hogy szetszedjen titetek, minthogy elkiserje a parodat hozzad a korhazba, ahol a szemed lattara tud nyomulni. A baratodnak is nyilvan feltunt a szituacio, csak nem akart jelenetet rendezni , vagy nem mert. Ez mindannyiotoknak ultra gaz helyzet volt, ezzel a hisztivel pedig olajat tettel a tuzre: a parod nyilvan a ,,baratjaval”(=a csajjal) fogja megbeszelnj, hogy jaj osszekaptatok, ami pedig ott lesz a sarkaban vigasztalni, minden ertelemben. Nem biztos, hogy a parod elfogadja, dehogy a csaj megjobban tapadni fog, az tuti.

Fejezd meg a makacskodast, es hivd be a parod a korhazba megbeszelni ezt, normalisan. Nagyon keves valaszt attol, hogy ne tunj gazabbnak a masik nonel ...

2017. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
75%
17 vagyok: Attól mert te kimondtad volna, h nem szereted a csajt, a párod még barátkozhatott volna vele, nem de? Akkor nem is vitte volna őt be hozzád, ha tisztában lett volna a helyzettel. Az egész cirkuszt te csináltad és ne csodáld, ha a lány magasabb lovon fogja magát érezni. Ezzel a felesleges kirohanással hatalmas önbizalommal tömted meg, ha amúgy is kéreti magát... Ne aggódj, az ilyen viselkedéssel nem a párodnak a feje lesz elcsavarva, hanem a párod szabad akaratából fog esetleg elmenni a csajjal..
2017. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!