Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hozta be a barátom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hozta be a barátom ezt a libát a kórházba, miért van olyan érzésem mintha megcsalt volna már?

Figyelt kérdés
Volt egy autóbalesetem aminek következtében kórházban vagyok immáron 11 napja. Holnap legkésőbb csütörtök reggel már haza engednek. Nekem van egy rossz előérzetem. Szerintem megcsalt a barátom. Ugyan nem láttam jeleit,nem következtettem erre semmiből sem,de mégis van egy ilyen érzésem. Tudom,hogy van neki egy csaj barátja. Aki nagyon szeret nyomulni rá,tapadó korong. A barátom mindig távolsàgot tartott. Nem is kettesben szoktak találkozni,ismerem én is a nőt,de mindig zavart,hogy körülöttünk liheg és látványosan csorog a nyàla, viháncol,kidobja a melleit, még ilyenkor is szoknyàt hord és magassarkút. Pacsuli szaga van, az arcát nem látni a sok sminktől. Utálom azt a libát. Nem is értem miért barátkozik vele a párom. Semmi közös nincs bennük. És a párom mindig kerülte az ilyen macákat. Mégis az egyik barátja. És most elgondolkodtam azon,hogy mivan ha megcsalt. Ezzel a nővel. Egyetlen okom van ami miatt tényleg gyanakodok. Az az,hogy ezt a libát behozta a kórházba :( ki az istenverte f@z volt rá kíváncsi? Állítólag csak beszélgettek és másokkal is találkozott a párom ő meg eljött a barátommal. Undorodom tőle, vigyorgott mint a tejbetök,nyávogott és amikor a párom leült egy székre a csaj olyan közel húzta a másik széket a párom mellé,hogy össze ért a testük oldalt. A barátom mintha észre se vette volna,csak rám figyelt és beszélgettünk. De a nő? Az engem bámult vagy a páromat. És inkább a páromat sajnos. Olyan szerelmes tekintettel nézte,hogy azthittem kikaparom a szemeit és mind2-ek elküldöm a fa@ba. Ezután szóltam a barátomnak,amikor telefonáltam vele,hogy többet ne jöjjön be látogatóba, és a nőit se hozza. A ruháimat legyen oly kedves összeszedni és mire innen kikerülök elköltözöm tőle. Szerintem megcsalt. ;( Nem értem az egészet. Nem vártam meg amíg vàlaszolgat,mondtam,hogy had mondjam végig amit szeretnék utána kinyomtam. Ma délután itt volt,de szóltam a nővérnek,hogy ha a barátom jönne akkor szóljon,hogy nem fogadok látogatókat. Még jobban jártam,mert a nővér azt hazudta,hogy nincs ma látogatási idő. Hívot telefonon,de nem veszem fel. Nincs mit mondanom neki. Valami eltört bennem amikor behozta azt a nőt a kórházba. ;( Szerintetek is megcsalhatott? Miért történik ez velem? Miért hozta ide ezt a nőt? Amikor azt tudja azért,hogy nem kedveltem a nőcit sosem. :( Nekem is vannak férfi barátaim mégsem rángattam volna magammal a kórházba amikor a párom szerintem nem lett volna kiváncsi az én srác haverjaimra még álmában sem.
2017. dec. 18. 16:33
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a véleményem. Írtam egy kommentemben. Kicsit fájt is,hogy nem tudott rám időt szakítani. De megértettem,hogy a munka volt az oka este meg már fáradt volt,nem akart keresni. Nem én vagyok a világ közepe,ezt tudom.
2017. dec. 18. 19:17
 42/59 A kérdező kommentje:
Talán épp az ellenkezője volt rám eddig igaz. Azért nem csináltam korábban ügyet ebből az egészből,mert megvoltam róla gyöződve,hogy a cica maca ilyen típus. Nyomul,tetszik neki a barátom. De nem kezdtem el kombinálni,nem lovagoltam ezen napokig, nem is foglalkoztatott a dolog. Amikor felbukkanr akkor rendesen bökte a csőrömet,hogy " na már megint itt a liba" de sosem hisztiztem senkinek sem. Basszus még csak nem is meséltem senkinek sem,hogy a barátomnak van egy ilyen csaj barátja. Nem érdekelt. De ez már igen! Tehát nem szoktam kombinálni.
2017. dec. 18. 19:24
 43/59 A kérdező kommentje:

Aki tanácsot adott még akkor is ha a közben kifejtette burkoltan,hogy gáz vagyok. Annak köszönöm a vàlaszát.


Aki csak sértegetett és jött a "én szabad vagyok" ilyen féltékeny nő nem kell nekem soha" mit képzelsz magadról" drámázós kombinálós csaj" annak is köszönöm a választ. Most könyebb lesz elaludnom,lehajtanom a fejemet a párnára.

2017. dec. 18. 19:28
 44/59 anonim ***** válasza:
100%
Az előző oldalon írtad hogy egy baráti találkozóról jöttek el. Ne haragudj de arra van ideje a pasidnak? Az meg hogy egyből nem rohant be a korházba mikor megtudta mi van ez már sok. Ha valakit szeret az ember nyílván az első hogy rohanok hozzá. Napokig nem is hívott. Te komolyan elhiszed hogy a munkája miatt? Na ne már. A helyedben szakítanék vele végleg.
2017. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
90%
Volt egy baleseted, amiről értesítették, de ő csak három nappal később ment be hozzád, hogy megnézze, minden rendben van-e. Hú de aggódott érted, hát nem semmi az tuti.
2017. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:

Igen,arra volt ideje. Hétvége volt. Először barátok aztán látogatási időben jött hozzám. Gondolom úgy időzített. Vagy most akkor azért már kombinálnom kellenne? Persze értem,hogy nem rosszból írtad.


A munka! Munka miatt nem tudott jönni. Ezt mondta. Rendőr és pont akkoriban volt,hogy este is melózonia kellett,nem tudott elszabadulni. Én meg este kerültem be a kórházba. És az elkövetkezendő napokban sem ért rá. Csak 3nap után jött először meglátogatni. Egy rossz szavam sem volt. Pedig még csak nem is hívott. Gondolom munka. Munka miatt nem. Mondom..a szüleim ennyit sem tettek. Levoltam sz@va.

2017. dec. 18. 19:52
 47/59 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem meg teljesen normális a reakciód..

Nyugi, más is féltékeny lenne, hiába írnak itt mást.

Jobbulást! Remélem az a ribi eltűnik a képből.

2017. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:
És a vicc,hogy 3 éve lesz,hogy együtt vagyunk és már eljegyzésről beszéltünk. Február végén meg költöztünk volna egy nagyobb lakásba. De nem akartam az ördögöt a falra festeni.
2017. dec. 18. 19:55
 49/59 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm,rendes(ek) vagy(tok). :)
2017. dec. 18. 19:56
 50/59 anonim ***** válasza:
63%
Én is hasonló természet vagyok, mint Te kérdező, ezért is tudlak megérteni. :)
2017. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!