Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz azokról a nőkről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz azokról a nőkről, akik nem tudnak főzni?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon is vonzó egy nőnél,ha tud,viszont alig látni ilyet. A párkapcsolataim mérlege ilyen téren a következő: kb a felénél a lány próbálkozott néha egy-egy ebéd,vacsora elkészítésével,néha elég jókat is sikerült csinálni,de ezek csak lelkes amatőr próbálkozások voltak.Mindenesetre értékelendő a próbálkozás. A másik oldal,amikor nem tudott és nem is akart nagyon csinálni semmit,maximum virslit,főtt tojást,ilyeneket tudott csinálni.


Igazából érthetetlen számomra,hogy amikor ma már mindennek utána lehet nézni és a konyhai eszközök nevetségesen egyszerűvé tették a főzést,miért nem akarnak a nők megtanulni főzni,sütni. Én is így tanultam meg a férfi fejemmel.


2018. jan. 21. 14:22
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
95%

Semmit, nem genetikailag szakács mind + nem valami etető anyót látok a nőkbe, akinek táthatom a csőröm. Jó ha tud sütni, főzni, de huszadrangú dolog.


Viszont, akinél ez elvárás azoktól már ódzkodom. Milyen érzelmi sivárság lehet ott, ahol egy gulyásleves elkészítése fontosabb szempont a közös világnézet és célok felett? Dikk.

2018. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Nagymamám a cérnagyárban robotolt napi 12 órát mikor fiatal volt és megtudta tanulni,ahogy sokan pl mások is a régebbi időkben a munka mellett. Én is munka mellet tanultam meg. Egyszerűen életképesség,önellátóság miatt kéne még annak is,akinek "nincs kedve hozzá". Az meg már csak egy plusz,hogy párkapcsolatban mennyi örömet tud okozni mindkét félnek.
2018. jan. 21. 14:47
 13/44 anonim ***** válasza:
59%

Ket paromat tanitottam meg fozni, igaz kellet nemi kenyszer alkalmazni de bejott.

:-)

Szal van ilyen is, ez is hazimunka amibol egyenlo reszt kell kivenni mindket felnek!


34N

2018. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
93%
Sokféle indokot elfogadok a főzés mellett, de ez a mindkét félnek örömet okoz dolgot picit erősnek érzem. Ha valaki nem szeret főzni, az hiába tanul meg, nem fog neki örömet okozni egy óra robotolás a konyhában.
2018. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy úgy állítod be a főzést,mint valami választható zenei szakkört,és ha tetszik csinálod,ha nem nem. Pedig az önellátóság alapvető feltétele,hogy tudjál magadnak főtt ételt készíteni. Erre nem indok az ételrendelés,mert pl írni is meg kell tanulnod,hiába elég ma már legtöbbször az érintőkijelzőt pötyögtetni..
2018. jan. 21. 14:58
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem alap dolog, nem muszáj "főtt ételt" enni.


Képes vagy ellátni magad: ez azt jelenti, hogy elintézed. Nem főzök, és nem halok éhen, elintézem a kajámat.


Meg ha szerinted alapvető dolog, miért emeled ki, hogy mit szólunk az ilyen nőkhöz, meg te férfifejjel megcsinálod? A seggkitörlést alapnak mondanám, ott sem vesszük külön a nemeket.

2018. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
50%
Én azt gondolom, hogy a főzés művészet. Már ha finomat akarsz főzni. Ha egy csaj nem tud főzni, az nem gond. ha nem is akar, az majd jó lesz másnak.
2018. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Először tisztázni kéne, mit jelent számodra a "tud főzni".

Az alapokat tényleg könnyen meg lehet csinálni recept alapján. Én is azt vallom magamról, hogy alap szinten tudok főzni, szeretek is.

Viszont vannak ételek, amiket nem vállalnék be még recept után sem. Ilyenek a különböző kelt tészták, knédli, gőzgombóc. Anyukám jól főz, de ezeket ő sem vállalja. Egyedül a nagymamám szokott ilyesmit készíteni, illetve bonyolultabb tortákat is (tudom, ez már a "sütés" kategória)


Szóval kiről kell gondolni valamit?

Aki alapszinten senm tud főzni, aki csak recept után szokott főzni, vagy aki gyakorlatot nem igénylő ételeket tud csak főzni?

2018. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
87%

"Én azt gondolom, hogy a főzés művészet. Már ha finomat akarsz főzni. Ha egy csaj nem tud főzni, az nem gond. ha nem is akar, az majd jó lesz másnak."


Egyetértek, hogy a főzés művészet. Nem hiszek abban, hogy aki tud olvasni, az tud főzni is. Ennyi erővel bárki bármit meg tud csinálni, ami le van írva.


De azáltal, hogy művészet, szerintem annak, aki műveli, kicsit "szenvedélyesnek" kell lennie. Alkotni nem lehet úgy, hogy semmi kedved hozzá. Nem lehet valakibe rajongást beleverni egy dolog iránt.

2018. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Leszarom hogy tud-e főzni valaki vagy nem. Amíg egyedül életképes, nem hal éhen a mamikája nélkül, addig nem mindegy hogy főz vagy rendel? Értem én, hogy sokan valami oknál fogva úgy érzik, hogy ha minden nap a konyhában tevékenykednek akkor ők ettől valami felsőbbrendű lényekké válnak, de ez sem izgat. Én például nem is igénylem a főtt kaját minden nap, pláne nem vacsorára. Családomban sem divat este jól bezabálni. Hétvégén nyugi van, akkor főzünk ebédre, nem rohanunk, ki tudjuk élvezni.

"miért nem akarnak a nők megtanulni főzni,sütni."

Ez meg igazából nagyon egyszerű. Mert már nem muszáj. Már millió más dolgot is tanulhatnak amit régen nem tehettek meg. Teljesen felesleges azzal példálózni, hogy mi volt 50 meg 100 éve. Ma már nem az van. Aki akar megtanulhat főzni, de ha nincs kedve hozzá, és amúgy f_szán elvan enélkül is, akkor miért tenné? Majd ha szüksége lesz rá, vagy kedvet érez hozzá akkor belevág.

Most ennyi erővel milyen gáz már hogy a mai férfiak nem akarnak megtanulni szántani. Hát ez tényleg szörnyű...

2018. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!