Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz azokról a nőkről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz azokról a nőkről, akik nem tudnak főzni?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon is vonzó egy nőnél,ha tud,viszont alig látni ilyet. A párkapcsolataim mérlege ilyen téren a következő: kb a felénél a lány próbálkozott néha egy-egy ebéd,vacsora elkészítésével,néha elég jókat is sikerült csinálni,de ezek csak lelkes amatőr próbálkozások voltak.Mindenesetre értékelendő a próbálkozás. A másik oldal,amikor nem tudott és nem is akart nagyon csinálni semmit,maximum virslit,főtt tojást,ilyeneket tudott csinálni.


Igazából érthetetlen számomra,hogy amikor ma már mindennek utána lehet nézni és a konyhai eszközök nevetségesen egyszerűvé tették a főzést,miért nem akarnak a nők megtanulni főzni,sütni. Én is így tanultam meg a férfi fejemmel.


2018. jan. 21. 14:22
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem mindig magmaról,hogy nem tudok főzni (leszámítva rántotta,sülkrumpli,sült ez meg az). Aztán úgy egy hónapja kedvet kaptam a főzéshez,mert nagyon unatkoztam karácsony tájt, kerestem neten a recpteket és láss csodát nagyon finom ételeket tudtam készíteni. Szóval azt vallom aki tud olvasni az főzni is tud. Nyilván gyakorlás kérdése is,de bárki tudna főzni,ha akarna.

De minek főzzön valaki aki egyedül él??Akinek nincs ideje?

+ alapvetően én majdnem 100%-ban nyers ételeken élek, és ebben az irányban szeretnék tovább fejlődni,minél több nyers ételt elkészíteni ízletesebben stb.

+Sokkal egészségesebb a nyers mint a főtt étel, csak úgy mondom ;)

2018. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként tudok főzni, és ha időm van, akkor kísérletezek is, de a párom is tudjon, és ne várja el, hogy egyedül robotoljak a konyhában. A szüleim is mindketten tudnak főzni, és közösen csinálják vagy felváltva.

Ha egy férfi elvárja, hogy egy nő kiszolgálja, azzal nem egymást keressük.

Kérdező, te beállsz a konyhába a párod mellé?

2018. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
86%

"Ennek fejében tőlem meg elvárják a hatfogásos ebédet és a négyfogásos vacsorát per nap."

Ugyan már! =D Tőled senki nem vár el semmit, legfeljebb Marok Marcsa. A képzeletbeli csajodnak nem kell kaja.

2018. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Szerintem alap szinten mindenki tud főzni. A recept pl pontról pontra leírja mit kell csinálni. Nem nagy kunszt. Max ami bejött, érdemes fejleszteni.
2018. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Semmit!

Én viszont szeretek főzni, mert megtanultam, pedig nem erőszakkal vettek rá!

A főzés számomra ugyanolyan szenvedélyt jelent, mint másnak a sport.

2018. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne főzzön mint h szart főzzön anyám kajáinak a 95%a ehetetlen.


Szerencsére a kutya megeszi.

2018. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
48%

"Inkább ne főzzön mint h szart főzzön anyám kajáinak a 95%a ehetetlen."


Pedig gondolom anyukád is tud olvasni.

2018. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Azért én nem szeretem magam 100%-ban az írott receptekre bízni, szinte az összesbe belenyúltam, amit kipróbáltam eddig. Volt, amibe azért kellett, mert a recept pontatlan volt (az egyik legismertebb magyar szakácskönyv egyik receptje volt ilyen), hiányzott belőle valami fontos infó, esetleg hozzávaló, ami nélkül már nem úgy sikerült, ahogy kellett volna. Volt, amibe csak a saját ízlésem miatt módosítottam bele. Volt, amibe meg azért módosítottam, mert nem volt valamelyik hozzávalóm, és valamivel helyettesíteni kellett.
2018. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

"Pedig gondolom anyukád is tud olvasni."


Sokra megyek vele, ha főzni nem.

2018. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

"Sokra megyek vele, ha főzni nem."


XD


Ezt arra értettem, hogy azt mondják, aki tud olvasni, az főzni is tud. De akkor a menza kaja miatt sem lenne például panasz, meg mindenki mehetne Gordon Ramsay-nek dolgozni.

2018. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!