Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz azokról a nőkről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz azokról a nőkről, akik nem tudnak főzni?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon is vonzó egy nőnél,ha tud,viszont alig látni ilyet. A párkapcsolataim mérlege ilyen téren a következő: kb a felénél a lány próbálkozott néha egy-egy ebéd,vacsora elkészítésével,néha elég jókat is sikerült csinálni,de ezek csak lelkes amatőr próbálkozások voltak.Mindenesetre értékelendő a próbálkozás. A másik oldal,amikor nem tudott és nem is akart nagyon csinálni semmit,maximum virslit,főtt tojást,ilyeneket tudott csinálni.


Igazából érthetetlen számomra,hogy amikor ma már mindennek utána lehet nézni és a konyhai eszközök nevetségesen egyszerűvé tették a főzést,miért nem akarnak a nők megtanulni főzni,sütni. Én is így tanultam meg a férfi fejemmel.


2018. jan. 21. 14:22
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
85%

"Először tisztázni kéne, mit jelent számodra a "tud főzni"."


Szerintem is. Az, hogy a grillre rádobok egy húst és az megsül, nem főzés, hanem fizika.

2018. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 AchromaticSmarties ***** válasza:
93%
Engem nem érdekel, hogy tud-e főzni, kaját lehet rendelni is vagy befizetni valahova. Meg nem vagyok ilyen beles, 150 kilós, hogy mindig kelljen itthon lennie két nagy fazék kajának, nehogy éhen haljak.
2018. jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

Az exbarátnőm sem tudott, meg én sem.


Aztán egyszer vettünk egy szakácskönyvet, és elkezdtünk kísérletezni.

A végén annyira belejöttünk, hogy rengeteget főztünk együtt.

2018. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Kérdező, volt egy munkahelyem, ahol állták a dolgozók ebédjét x összeghatárig, a cég szerződést kötött étteremmel, ahonnan kihozták a céghez az ebédet. Ez opcionális lehetőség volt, aki akart, főzhetett magának vagy rendelhetett máshonnan, de az már saját költség volt. Nekem nem volt szükségem speciális étrendre, a kínálatban az esetek nagy többségében találtam olyan ételt, amit meg tudtam enni és jól is esett. Miért főztem volna még otthon este munka után, ha ott volt ez az opció? Így ráadásul spóroltam is, annyival kevesebbet kellett költenem, ez pedig nagyon is jól jött. Egyedül élek, tehát abban az időszakban nem főztem, csak hétvégén meg szabadság ideje alatt.
2018. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen alapon én meg dicsekedhetek, hogy mindennap vágok fát, mert az férfi munka és nőként is képes vagyok rá? Szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki nem konyhatündér, ha a párjával megbeszélik, hogy egyikük vagy a másikuk főz, vagy rendelnek, édes mindegy. Alap szinten úgyis meg kell valamennyire tanulni, mert nem ehet az ember örökké szendvicset, de ez olyan elvárás szerintem, mintha kidobnám a pasit, mert nem tudja megszerelni a mosogatógépet, vagy a hűtőt.
2018. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Nem alapdolog? Persze az ember biológiailag képes túlélni főtt étel nélkül,ahogy villany,vezetékes víz nélkül is élhetne az erdőben egy sátorban,mert hát csak "túléli", így lényegében önellátó,el tudja intézni. Csak hát civilizációs minimumok is léteznek.
2018. jan. 21. 15:26
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, egyedül élek,magamra főzök és mivel ez így is marad,ahogy elnézem a dogokat,ezért hidegen hagy,hogy netalán a szomszéd 28 éves Klárika magára főz e,esetleg anya visz neki enni,vagy rendeli az ételt.
2018. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Bár én sem értem őket, de léteznek "nyers vegánok" (raw vegan), akik nem halnak bele, hogy nem esznek "főtt ételt".


Az az alapdolog, hogy ellásd magad. Hogy miként, az már a te dolgod.

2018. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Aztán egyszer vettünk egy szakácskönyvet, és elkezdtünk kísérletezni.

A végén annyira belejöttünk, hogy rengeteget főztünk együtt."


Erről van szó. Jól csináltátok.

2018. jan. 21. 15:28
 30/44 anonim ***** válasza:
6%
Kb. azt, hogy nem egymást keressük. Ezek a nők nem azért nem tudnak főzni, mert tehetségtelenek, vagy nincs hozzá érzékük, hanem mert lusták, léhűtők, semmirekellőek, és eszük ágában sincs megtanulni még egy vajas kenyeret sem összedobni. Ennek fejében tőlem meg elvárják a hatfogásos ebédet és a négyfogásos vacsorát per nap. Na nem játszunk ilyet...
2018. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!