Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz azokról a nőkről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz azokról a nőkről, akik nem tudnak főzni?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon is vonzó egy nőnél,ha tud,viszont alig látni ilyet. A párkapcsolataim mérlege ilyen téren a következő: kb a felénél a lány próbálkozott néha egy-egy ebéd,vacsora elkészítésével,néha elég jókat is sikerült csinálni,de ezek csak lelkes amatőr próbálkozások voltak.Mindenesetre értékelendő a próbálkozás. A másik oldal,amikor nem tudott és nem is akart nagyon csinálni semmit,maximum virslit,főtt tojást,ilyeneket tudott csinálni.


Igazából érthetetlen számomra,hogy amikor ma már mindennek utána lehet nézni és a konyhai eszközök nevetségesen egyszerűvé tették a főzést,miért nem akarnak a nők megtanulni főzni,sütni. Én is így tanultam meg a férfi fejemmel.


2018. jan. 21. 14:22
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nem kell nekem ilyen nő!
2018. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 ~Mengdan Pan~ ***** válasza:

Semmit.

Mikor összejöttünk a felesègemmel, egyikünk se tudott főzni. Aztán lassan "megtanultunk". Ez annyit jelent, hogy amit főzünk, azt csak mi ketten vagyunk képesek elfogyasztani. Valamit mindig elb...unk rajta.

2018. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
"Valamit mindig elb...unk rajta." - ezért kreatív dolog a főzés, ha nem úgy sikerül, ahogy a recept szerint kellene, csak adsz neki egy másik nevet... :-)
2018. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Én azt, hogy aki nem bír leírt instrukciókat követni, az egyszerűen életképtelen.

Persze az, hogy valaki nem áll elő minden nap újabb és újabb saját extra receptekkel, az nem gond, de aki egy szakácskönyvből nem képes megcsinálni bármelyik receptet, azt félnék egyedül hagyni 5 percnél tovább. Elképzelni nem tudom, hogy lehet úgy életben maradni, hogy valaki nem tud értelmezni és végrehajtani olyan bonyolult utasításokat, mint pl a "keverjük össze x-et y-nal" :D

2018. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!