Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagáljak ha el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak ha el akar menni az exe temetésére?

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz a temetés, de még nem említette, hogy menni akarna, de lehet azért, mert úgy van vele hogy egyertelmű, hogy menni akar. Viszont én nem akarom, hogy menjen. Hogyan mondjam el, úgy hogy ne legyek szemét? Vagy az, ha azt mondom menni szeretnék én is? Az rosszul veszi ki magát? Végülis nem voltam rosszban vele és őszintén nagyon sajnálom is, ami történt. Egyszerűen csak azt nem akarom,hogy a szüleivel meg a családjával ott jó pofizzon. Szerintem ez senkinek sem hiányzik.

Lehet erre normálisan reagálni egyáltalán? 1 éve szakítottak


2018. febr. 28. 12:26
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen normális dolog,attól,h Te nem érzed annak.Hagyd meg ezt a döntêst a barátodnak,és mégvéletlenül se véleményezd.
2018. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
98%
Oké, de az Te vagy. A párod viszont nem Te vagy. Ő egy másik ember, más gondolatvilággal. Talán beszéld meg vele, mit szeretne. Ne haragudj, de egy kicsit önzőnek tűnsz ebben a helyzetben. Meghalt valaki, aki egy fontos ember volt a szerelmed életében. Szó szerint meghalt a múltja egy része. Te pedig csak azzal vagy elfoglalva, hogy "én én én". Még meg se kérdezted a párodat, hogy mit szeretne, de már azon agyalsz, hogy NEKED miért rossz ez. Érthető, ha kényelmetlenül érzed magad ebben a helyzetben, de gondolom nem egy hisztis tini vagy már, hanem felnőtt ember, aki rendelkezik némi empátiával.
2018. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
98%

Hogyan reagalj? Ajanld fel, ha szeretne, akkor elkisered.

Eszem megall, hogy azon rugozol, hogy valaki elmegy egy olyan ember akivel eveket volt eggyutt. Szanalom.

2018. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
91%
Jópofizni? Te jó ég:(((
2018. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
97%

1 éve szakítottak az elmondásod alapján. Ez nagyon rövid idő, és elképzelhető, hogy örökké szeretni fogja Őt, hiszen az élete részese volt.


Véleményem szerint Téged az zavar, hogy láthatod a párodon, hogy nem lépett túl Rajta, félsz, hogy annak ellenére, hogy szegény elhunyt, továbbra is fontos Neki.

Meglehet az érzései miatt szándékozik a temetésen részt venni, ahogyan meglehet tiszteletét szeretné leróni.


Önző vagy kérdező.

2018. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
84%

Atyaég! Én azon lennék kiakadva, ha a párom nem akarna elmenni az exe temetésére.

Ez teljesen normális emberi dolog, hogy elmegy a temetésre. Ezt nehogy szóba hozd neki, mert lehet, hogy akkorát csalódik benned, hogy a kapcsolatotok is megsínyli.


És ha "jópofizik" a családdal, az neked mért fáj?

2018. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Az ex a párod életének fontos része volt, akkor is, ha te ezt nem vagy hajlandó elismerni vagy figyelembe venni. Egy számára fontos ember épp most halt meg, és neked meg sem fordul a fejedben, hogy támogasd, hanem a saját bugyuta egódra hallgatva csak a saját féltékenységeddel foglalkozol.


Igen, erre lehet normálisan reagálni. Megmondod, hogy megérted, hogy el akar menni. Aztán vagy megkérdezed, hogy szeretné-e, hogy vele menj te is vagy inkább egyedül menne, vagy megmondod, hogy te inkább szeretnél ebből kimaradni, érthető módon. Ennyi. Ez a normális reakció.

2018. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Gyanús, hogy te írtad ki azt a kérdést is pár hete, amiben az a kérdés lényege, hogy mennyire normális, ha egy a pasi rosszul érzi magát azért, mert meghalt az exe.

Nem tudom, de:


Biztosithatlak, hogy teljesen normális, minden érző emberi lényt megvisel egy ilyen, akármilyen volt a viszony köztük, mert ez egy ember halála, aki anno közel állt a barátodhoz.

Én inkább akkor akadnék ki, ha megrántaná a vállát és egy picit sem viselné meg.

Szerintem is önző vagy, amiért csak magadra gondolsz és számomra felfoghatatlan, hogy nem szeretnéd ha elmenne a temetésre... Nonszensz.

2018. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, hogy szeretné-e hogy elkísérd.

A szülőknek max. annyit fog mondani, hogy sajnálja, részvéte.

Nem jópofizni megy az ember egy temetésre...

2018. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont én nem akarom, hogy menjen. Hogyan mondjam el, úgy hogy ne legyek szemét? "

Nincs mód annak közlésére, hogy szemét vagy, úgy, hogy közben ne tűnj szemétnek.

Az vagy. Kicsinyes, rosszindulatú meg önző. Neked is jól fog esni, ha elmegy a temetésedre, nem gondolod?

2018. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!