Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagáljak ha el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak ha el akar menni az exe temetésére?

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz a temetés, de még nem említette, hogy menni akarna, de lehet azért, mert úgy van vele hogy egyertelmű, hogy menni akar. Viszont én nem akarom, hogy menjen. Hogyan mondjam el, úgy hogy ne legyek szemét? Vagy az, ha azt mondom menni szeretnék én is? Az rosszul veszi ki magát? Végülis nem voltam rosszban vele és őszintén nagyon sajnálom is, ami történt. Egyszerűen csak azt nem akarom,hogy a szüleivel meg a családjával ott jó pofizzon. Szerintem ez senkinek sem hiányzik.

Lehet erre normálisan reagálni egyáltalán? 1 éve szakítottak


2018. febr. 28. 12:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
73%
Mellesleg ha egy éve szakítottak, nem hiszem, hogy olyan régóta együtt lennétek.
2018. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
91%

"de még nem említette, hogy menni akarna, de lehet azért, mert úgy van vele hogy egyertelmű, hogy menni akar. Viszont én nem akarom, hogy menjen."


Könyörgöm nem is biztos, hogy elmegy... KOMMUNIKÁCIÓRÓL hallottál már kérdező?

2018. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
93%

A gyász megkönnyítő az elengedést. Megcsalni nem fog vele, a szüleinek kisebb gondjuk is nagyobb annál, hogy jópofizzanak, ilyen hozzáállással meg jobb, ha el sem kíséred.

31/f

2018. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
87%

Tartsd tiszteletben a döntését,úgy reagáld le.

Esetleg kérdezd meg,nem-e szeretné-e,hogy jöjj,hogy támogasd lelkileg.


Ha sokáig együtt voltunk,jó,hogy elmegyek,elbúcsúzni tőle.

2018. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
1 éve szakítottak, magyarul te maximum 1 éve lehetsz a "párja". Gondolod, hogy a szülőknek, akiknek MEGHALT a gyereke az lesz a legnagyobb gondja, hogy a te párocskáddal jópofizzon? Istenem, mekkora érzéketlen állat vagy...
2018. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy nem vagyok féltekeny az exre. Amíg élt se voltam, most sem vagyok. A családja egy kicsit zavar, mert a barátom kedveli őket azóta is. A lány rendes volt, a semmiből történt ez és tényleg nagyon sajnálom.

De hogy ott legyen a szeretteivel meg minden, amikor megcsalta velem(!) annak mi értelme van? Nyilván az meg rosszul nézne ki, ha elkisérném.

A jó pofizást meg úgy értettem, hogy mindig azt csinálják, ha az utcán is összefutnak, puszi-puszi hogyvagy, miújság,régláttunk, stb,stb. Erről beszéltem.

Kiváncsi lennék ki az aki éles helyzetben komolyan úgy reagálna, ahogy a többség írja.

2018. febr. 28. 16:41
 27/37 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem ez az első kérdésem a témában,de ez is mutatja, hogy más szerint sem normális dolog.
2018. febr. 28. 16:41
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire undorító vagy.


Hozd fel neki, remélem gyorsan kidob.

2018. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, mi bajod lesz attól, hogy elmegy? És ha ne adj Isten jópofizik? Mi kárt okoz a kapcsolatotokban?
2018. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha megcsalta veled akkor bűntudata is lehet.

Mondjuk a tény, hogy foglalt emberrel jöttél össze undorító.

2018. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!