Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagáljak ha el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak ha el akar menni az exe temetésére?

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz a temetés, de még nem említette, hogy menni akarna, de lehet azért, mert úgy van vele hogy egyertelmű, hogy menni akar. Viszont én nem akarom, hogy menjen. Hogyan mondjam el, úgy hogy ne legyek szemét? Vagy az, ha azt mondom menni szeretnék én is? Az rosszul veszi ki magát? Végülis nem voltam rosszban vele és őszintén nagyon sajnálom is, ami történt. Egyszerűen csak azt nem akarom,hogy a szüleivel meg a családjával ott jó pofizzon. Szerintem ez senkinek sem hiányzik.

Lehet erre normálisan reagálni egyáltalán? 1 éve szakítottak


2018. febr. 28. 12:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
87%
Téged el kéne ásni jó mélyre....De megérdemli a kedves párod, hogy egy ilyen ostoba buta pcsával legyen....Azt viszont nem értem miért jó pofiznak a pároddal az utcán...azok után h megcsalta a lányt. Ha az én tesóm v lányom lett volna ajánlanám h ne kerüljetek a szemem elé. Szánalamsak vagytok mindketten.
2018. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Nem az első kérdés, nemrég kérdezett valaki hasonlót.


Egyébként meg szerencsétlen szülőknek nem a jópofizás lesz az első ami eszükbe jut majd a gyerekük temetésén.

2018. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jut eszedbe, te nők gyöngye, hogy ez a gesztus elsősorban a szüleinek szól, hiszen az exnek már olyan mindegy elmegy-e? Persze nyilván neki is megadja a végső tiszteletet evvel, de ha még bónusz jóban is van a szüleivel, kedvelik egymást, akkor miattuk is szeretne ott lenni, hogy kifejezhesse a részvétét, őket is megtiszteli evvel, nem csak a volt barátnőt. Neked meg akkor sem illene elmenned, ha hívna, így hogy veled csalta meg szegényt. Ha az én nőm lennél, és ilyesmit kérnél tőlem, úgy kivágnálak, mint a taknyot, ritka egy undorító kérés, a gyomrom forog tőle. Mondjuk mit várjon az ember tőled, ha ágyba bújtál egy kapcsolatban lévő emberrel, nyilván nem vagy egy jellemóriás, mondjuk a párod sem az, de legalább annyi tisztesség még maradt benne, hogy elkísérje a végső útjára azt, aki egykor sokat jelentett számára.
2018. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

"A jó pofizást meg úgy értettem, hogy mindig azt csinálják, ha az utcán is összefutnak, puszi-puszi hogyvagy, miújság,régláttunk, stb,stb. Erről beszéltem. "


AZ UTCÁN EMBER!!! Ez egy temetés lesz.... Úristen, legyen már eszed...

2018. márc. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem a párom pusztán önzőségből és féltékenységből felhozná, hgoy nem mehetek el az exem temetésére, azonnal összecsomagolnám a holmimat és költöznék.


Nem érzed, milyen rhadtul szánalmas és gáz vagy?!

2018. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Ne hazudj, az is a te kérdésed volt!


Ott is hirtelen halt meg barátnő!

2018. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Na erre mondom azt, hogy a bűn nem jár egyedül, aki egy szemétségre képes az többre is az. Igazából nem is háborított fel annyira a kérdésed, mert már túl sokszor láttam ehhez hasonlót.
2018. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!