Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ördögtől való az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ördögtől való az, ha azt szeretném, hogy a házimunka nagyobb részét a barátnőm végezze?

Figyelt kérdés

Értelmes emberek vagyunk, nemrég költöztünk össze, de már most nem úgy működnek a dolgok, ahogy számítottam rá. A barátnőm szigorúan, szinte pontosan kiméricskélve felosztja a házimunkát kettőnk között, és kikötötte, hogy nem hajlandó egyedül háztartást vezetni, pedig az összeköltözés előtt házias nő benyomását keltette. Én azt hittem, nem kell komolyan venni, de amikor nekem kellett volna főzni szerinte, nem tettem, akkor nem volt hajlandó kaját csinálni. Én éheztem, ő pedig végül rendelt magának.

Nagyon stresszes és komoly munkám van, mérnök vagyok, multinál dolgozom, nagy a hajtás, ő pedig gyerekpszichológus. Meg van sértődve, ha kicsit is célzok rá, hogy sokkal komolyabb szakmaiságot, kötélidegzetet és versenyszellemet igénylő munkám van, szerinte ezzel lenézem az ő szakmáját, pedig nem igaz, csakis arra célzok, hogy úgy lenne igazságos, ha a "női" feladatokat ellátná, legalábbis nagyobb részben mint én.

Mit tegyek ebben a helyzetben?


2018. márc. 28. 15:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/114 anonim ***** válasza:
95%

Nalunk a csaladban szinte mindenki valamilyen mernok. A nok is.

De ilyen bekepzelt, ostoba phasz, mint a kerdezo, nincs kozottunk.

2018. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/114 Költőnő? ***** válasza:
61%
Mindenestre vicces kis kamu próbálkozás volt.
2018. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/114 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a szakmákról van szó, hanem a szimpla emberi értékekről, hozzáállásról és a másik tiszteletéről.

Fogalmad sincs, hogy milyen egy jól működő kapcsolat, te csak osztani tudod az észt.

2018. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/114 anonim ***** válasza:
96%

Hát édesapám, te fordítva ülsz a lovon. Had reagáljak pár kérdésedre és válaszodra:


"Én tisztelem a szakmáját, elismerem, hogy szükség van rá."

Nem, nem tiszteled és nem ismered el a szakmáját, különben nem ez lenne a hozzáállásod a dolgokhoz, és nem írtad volna utána azt, hogy Ő csak gyerekekkel foglalkozik, játszik. Az csak a duma része, hogy elismered, de a tetteid nem ezt mutatják. Kamugép vagy.


"De az TÉNY, hogy én húzom az igát egész nap, a barátnőm pedig gyerekekkel vagy kamaszokkal beszélget és/vagy játszik egész nap. "

Igazából no komment. Azt hiszed, te találtad fel a spanyol viaszt, lenézed a barátnődet. Hát öregapám...én téged nézlek le. Mégegyszer hangsúlyozom, ne legyél oda, mert te mérnök vagy. Én is mérnök vagyok és megcsinálok mindent a házban. Ideje felnőnöd.


"Teljesen természetes, hogy nekem nincs energiám semmire munka után. "

Igen, ahogy az is teljesen természetes, hogy a barátnődnek sincs energiája semmire sem munka után, hisz ő is egész nap dolgozik.


"Ha pedig neki sincs, akkor gyereket nevelni hogyam fog, ha lesz? Hogyan fog főzni rájuk, amikor majd otthon lesz velük, és egész nap figyelni kell rájuk?"

Úgy fog gyereket nevelni, hogy te besegítesz neki, mert kutya kötelességed. És nem ő fog gyereket nevelni, hanem TI.


"Nem szeretném, hogy az egész napom úgy teljen el, hogy semmit nem csinálhatok, amit szeretnék, és pihenni sem tudok ilyen sok munka után rendesen."

Hát édesapám...üdv a felnőtt életben. Először a kötelezettségek és utána a pihenés. Ha ez nem tetszik, akkor menj vissza anyuci szoknyája mögé.

2018. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/114 anonim ***** válasza:
92%

"Ha fordítva lennének a nemek és a szakmák"


Nincsenek ferfi, noi szakmak a megterhelo fizikai munkan kivul.

Ostoba provokator vagy, nem intelligens, erzo ember.

2018. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/114 anonim ***** válasza:
100%
😂
2018. márc. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/114 anonim ***** válasza:
85%
Hogy mekkora egy f...sz vagy
2018. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/114 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet megérteni, hogy nem a szakmáját nézem le, hanem tényszerűen felismerem, hogy emberbarátabb a közeg, amiben dolgozik? Nincs verseny, nincs rohangászás, nincs kapkodás, teljesen kiszámítható, nyugis, lassú munka, amit végez. Teljesen természetes, hogy nem fárasztja le annyira nap végére.
2018. márc. 28. 15:49
 29/114 anonim ***** válasza:
95%

azért neki is fontos a munkája!! sőt!

ha cselédet akarsz, fogadj fel egyet és fizess

2018. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/114 anonim ***** válasza:
94%

Mert egy pszichológus munkája nem kimerítő? :D :D :D


Hiába vagy te mérnök, de olyan ostoba vagy, hogy diplomádat is biztos szüleid vették meg neked.

2018. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!