Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ördögtől való az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ördögtől való az, ha azt szeretném, hogy a házimunka nagyobb részét a barátnőm végezze?

Figyelt kérdés

Értelmes emberek vagyunk, nemrég költöztünk össze, de már most nem úgy működnek a dolgok, ahogy számítottam rá. A barátnőm szigorúan, szinte pontosan kiméricskélve felosztja a házimunkát kettőnk között, és kikötötte, hogy nem hajlandó egyedül háztartást vezetni, pedig az összeköltözés előtt házias nő benyomását keltette. Én azt hittem, nem kell komolyan venni, de amikor nekem kellett volna főzni szerinte, nem tettem, akkor nem volt hajlandó kaját csinálni. Én éheztem, ő pedig végül rendelt magának.

Nagyon stresszes és komoly munkám van, mérnök vagyok, multinál dolgozom, nagy a hajtás, ő pedig gyerekpszichológus. Meg van sértődve, ha kicsit is célzok rá, hogy sokkal komolyabb szakmaiságot, kötélidegzetet és versenyszellemet igénylő munkám van, szerinte ezzel lenézem az ő szakmáját, pedig nem igaz, csakis arra célzok, hogy úgy lenne igazságos, ha a "női" feladatokat ellátná, legalábbis nagyobb részben mint én.

Mit tegyek ebben a helyzetben?


2018. márc. 28. 15:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/114 anonim ***** válasza:
94%
"Nem szeretném, hogy az egész napom úgy teljen el, hogy semmit nem csinálhatok, amit szeretnék, és pihenni sem tudok ilyen sok munka után rendesen." --> A párod szerinted nem szeretne pihenni? Igazi bohóc vagy. Ha férfi lennél a talpadon, akkor leülnél vele megbeszélni, h "Figyelj, drágám, én a főzésben nem vagyok jó, nem szeretném, h miattam ne legyenek finom ételek az asztalon. Mi lenne ha mindig te főznél én pedig helyette X dolgot csinálnék mindig?"... Mérnöki eszeddel ez nem jutott eszedbe. Gratulálok! Mert 4x többet keresel, oké, akkor rendeljetek minden napra kaját, futtya a sok pénzedből és akkor főzni sem kell , marad idő a tobbi teendőre
2018. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/114 anonim ***** válasza:
96%

"Az én párom is elvárta, megértettem, nem csaptam ekkora patáliát. "


Mert ostoba vagy. Elvarta???? Es te ugortal, mint a kutya?


Nos. Te nem vagy no, akkor nem irnal igy.


En is elvarom. Ezentul csak a ferjem fog mosni es fozni....

2018. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/114 anonim ***** válasza:
95%
Ok h többet keresel de ő is 8 órát dolgozik nem? Kerlek hidd el hogy 8 óra gyerekezes utan az ember nem kipihenten es halleluja repesve boldogan er haza. A gyerek kiszivja az ember osszes agysejtjet.
2018. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/114 anonim ***** válasza:
96%
Neked kell a lazítás, a barátnődnek, aki ugyanúgy dolgozik, neki nem kell, sőt, elvárod, hogy többet takarítson.
2018. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/114 anonim ***** válasza:
97%

Inkább maradok egyedül mint bárki szolgája legyek.

Ő nem az anyád. Felnőtt nő. Nem várható el, hogy, anyáskodjon.

Ha gyereknek érzed magad, keress komplexusos nőt.

Tanulj meg főzni. Nem nagy dolog.

Talán boldogabb lenne a párkapcsolatod, ha nem az elvárásokról szólna, hanem egymás kölcsönös tiszteletéről. Ha erre képtelen vagy, ne légy kapcsolatban.

2018. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/114 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám, látszik, hogy a diplomával észt nem osztanak. Te tényleg nem érted, hogy miről beszélünk? Elhiszem, hogy elfáradsz, de a barátnőd is ugyan úgy elfárad. Fogd már fel, hogy semmi jogod elvárni az, hogy több házimunkát végezzen, mert kevésbé fárasztó a munkája. Hát ki vagy te, hogy ezt így megszabd? Meg egyáltalán honnan tudod, hogy mennyire fárasztó a munkája? Nem te végzed, nem látsz bele. Te akartál mérnök lenni, senki sem kényszerített. Semmi jogod elvárni a barátnődtől, hogy több házimunkát megcsináljon mint te. Egyenlő felek vagytok. Én 6-ra érek haza minden nap, utána edzek és általában 8-kor kezdek el főzni magamra, ÉRTED???? MÉRNÖK VAGYOK ÉNIS EMBER! Nem panaszkodom, csinálom.
2018. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/114 anonim ***** válasza:
92%
Jaguarnak nem jut nő, és itt éli ezt ki. Milyen gáz már, hogy a nő nem hagyja magát kihasználni. Kérdező, dobd ki a francba, majd talál jobbat.
2018. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/114 anonim ***** válasza:
95%

Amíg nem volt barátnőd addig hogy nem haltál éhen a szrkupac tetején? Ha akkor meg tudtad csinálni, meg tudod most is. Vagy azért szereztél nőt, hogy már ne kelljen? Vagy előtte anyuci törölte ki a fenekedet? Ez van, az élet nehéz és a barátnődnek is ugyanúgy joga van szabadidőhöz, pihenni, azt csinálni amit akar. Az emberekkel borzalmas dolgok történhetnek amiért pszcihológusra van szükségük, de peeersze, laza munka azt minden nap végighallgatni! És ha majd kiégsz a csodás, felelősségteljes munkádól, akkor te is hozzá fogsz járni ha nem akarsz 50 évesen szívrohamban meghalni. :)

Annyira nagyra vagy magaddal, de még arra sem voltál képes, hogy rendesen megismerd a nőt és megbeszélj vele mindent összeköltözés előtt. "számítottam rá" "azt hittem" Hinni a templomban kell, felnőtt emberek előre megbeszélik az ilyet.

Nem ördögtől való amit akarsz, de az sem ördögtől való amit a barátnőd akar. Nincs jogod rákényszeríteni semmit, ha nem tetszik lehet mást keresni.

2018. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/114 anonim ***** válasza:
69%
Jaguar ott a pont. Inkább vagyok egyedül, mint bárki s*ggét nyaljam mert többet keres.
2018. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/114 anonim ***** válasza:
100%
Különben nem az első férfi akitől hallom, hogy éhezik ha nem adnak neki enni. Na most nem azért de az ilyenek komolyan azt hiszik, hogy ők férfias, érett emberek akik fel kell nézni? Szánalmas 3 éves dacos kigsyereknek tűnnek, semmiképpen nem férfinak. :D Egy igazi férfi képes ellátni saját magát, ahogy minden más igazi, felnőtt ember.Ha olyan sok a fizetésed, nyugodtan rendelhetsz te is vagy fizethetsz bejárónőt.
2018. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!