Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nyomulnak rám 30 (de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomulnak rám 30 (de néha 40) feletti pasik, amikor tudják, hogy több mint egy évtizeddel fiatalabba vagyok? Kiráz a hideg tőle, undorító.

Figyelt kérdés
De az még undorítóbb, hogy vannak olyan r*b*ncok, akik érdekből össze is jönnek velük.

2018. márc. 31. 23:33
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
80%
*pasi
2018. márc. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
75%

Rám is nyomulnak 40-50-60 évesek is. ... idióták az ilyenek.

21l

2018. márc. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... én 1-2 max. 3 éve cseppentem bele ebbe, előtte még kis tini voltam, ami azért látszott, bár akkor is voltak érdekes dolgok (megbámulás, bókolás)

Csak most lett kicsit elegem, de kommentek alapján jobb ha hozzászokok :/

Hányinger elkap, amikor egy 36 éves elkezd írogatni messengeren, és nyomul.

2018. márc. 31. 23:46
 14/60 anonim ***** válasza:
61%
Most így a gyakorit figyelmen kívül hagyva: baromi sok olyan huszonéves lány van, aki harmincas, negyvenes, ötvenes jár. De tényleg, menjetek végig a városban egy nyári estén és lássatok csodád :D
2018. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
71%
Összejönnél egy korodbelivel lehet leszállnának rólad! ;)
2018. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
82%

Azért 50 éves az nem tata.

Rám tiniként a hatvanas borospincés úr hajtott, kutyasétáltatás közben. Meg akart csókolni, kamuztam neki, hogy herpeszem van és hagyjon békén. Azt mondja, hogy lecsókolja, lol. Fuj. Elfutottam.

2018. ápr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
74%
Mert a selejt nem tud érvényesülni a korosztályánál és a kis libáknál próbálkozik, előbb fekszenek meg neki onnan.
2018. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
82%
23: mondjuk annyira nem volt poénos, de kérdező tényleg immunis az iróniára.
2018. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
11%

De kerdezo. Nem ertem az asszociacioidat. Szival vannak beteg emberek, teny es valo. De akik aldozatul esnek a BETEG embereknek az mar mas teszta.

Beteg ember. Mit nevezunk betegnek? Ha megy egy 50-es pasi az utcan es felmer szemmel?

Vagy?

Ez par honappal ezlott tortent velem. Randiztam innen egy lannyal. 2- szer talalkoztunk es rengetegt irtunk, beszeltunk messengeren. Elmondta nekem az egyik “titkat” mikor 12 eves volt, megkotnyekezte innen egy 40-es pasi, es megeroszakolta. Nemieroszak tortet. Feljelentes nem lett belole, nem merte feljelenteni, de tobb evig, pontosan 3 evig zaklatta es tonkre tette az eltet a lanynak az a pasi. Te jelen pillanatban a #metoo dologgal vagy egy szinten.

Na...ez beteg.

Az amit te irsz, olyan termeszetes mint pl az, hogy esik az eso. Szoval tedd uresbe magad, es hallgass.

Es ha egy ilyen megtortenik veled, amit leirtam, na akkor gyere ide fel sirj, irj ki 10-20 kerdest....akkor tudni foglak sajnalni, igy csak szanni.

2018. ápr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
67%

Semmi gond, hogy nem jön be kérdező, de ez a másokat köpködő, undorítózó, ribnzozó stílusod.


Az ha egy felnőtt közeledni próbál egy másikhoz nem ördögtöl való a világban. És az sem ha valakinek ez vonzó. Akár szexuálisan, akár érzelmileg.

2018. ápr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!