Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nyomulnak rám 30 (de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomulnak rám 30 (de néha 40) feletti pasik, amikor tudják, hogy több mint egy évtizeddel fiatalabba vagyok? Kiráz a hideg tőle, undorító.

Figyelt kérdés
De az még undorítóbb, hogy vannak olyan r*b*ncok, akik érdekből össze is jönnek velük.

2018. márc. 31. 23:33
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
37%

"hányingert amikor 30 évesen belenézel a tükörbe, hogy mekkora vénasszony lettél"


Draga, te most is az vagy. Es garantalom neked, en 20 ev mulva is jol fogok kinezni

2018. ápr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
6%

Jajaja. Olyan fantasztikusan néztek ki, hogy egyetlen férfi sem akar tőletek semmit. Helyette inkább itt szidjatok egész nap őket. 😁

A kérdező is akármikor találna pasit, mégis itt rinyálása hogy milyen undoritoak a férfiak.

Soha nem lesz normális pasitok inkább ezt kellene felfogni. És ott a baj már nem kicsi amikor egy nő egyetlen férfinak sem kell.

2018. ápr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
52%
Ja, Kérdező, én azt hittem, hogy az zavar, ha meg is valósul tettekben, mondjuk randin egy ilyen dolog, de téged eleve az zavar, ha csak rád néznek, bókolnak. Azzal mi a baj? Nem értelek akkor...
2018. ápr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
87%

Ha te egy 30 évesnek a lányával vagy egyidős, akkor lehetsz kb. 6-8 éves... na, az szó szerint betegség, ha ez esetben egy harmincas pasi rád nyomul.

Bár némi költői túlzást sejtek a szavaidban. Gyanítom, olyan 15-20 közötti lehetsz, és ha az általad felvázolt probléma pszichológiáját nézzük, nos, el kell, hogy keserítselek: nem betegség. Van olyan, hogy pedofília, amikor a nemi érés időszaka előttiekhez vonzódik valaki (gy.k.: ez az a kategória, amikor az alsó tagozatosokra áll a bré), és van az efebofília, a biológiailag serdülésben levők iránti vonzalom, na, ez már kevésbé könnyeb behatárolható, lévén nem egyidőben megy végbe a nemi érés, van, aki már 16 évesen nemileg teljesen érett, de nem ritkaság az sem, akire még 19 évesen is ráhúzható, hogy serdülő. A legtöbb parafíliához hasonlóan ez nem minősül betegségnek, pusztán nem szokványos szexuális magatartásnak, és általában nem is büntetendő, lévén a legtöbb európai országban 14-15 év a beleegyezési korhatár.

Ettől persze még szíved joga undorítónak tartani, én például azt is undorítónak tartom, amikor a buliban valaki fullrészegen lecummantja az alig 10 perce megismert pasast, de ettől még nem fogok gyűlölködni, ha neki ez jó, tegye. :-)

Egyébként: mi jogon titulálunk valamit betegesnek? Hol a határ a beteges és nem beteges között? Faludy György második házassága beteges volt? Mi jogon mondjuk ezt? Na és azok, akik között kb. 10 év korkülönbség van, és boldog házasságban egy életet leélnek egymással? És miért ez az egyetlen szempont, ami alapján valami beteges vagy sem? Az a 16 éves lány, aki egy 17 éves "amatőr drogdílerrel" jár, és tök természetes neki, hogy őt is bevonja a sötét ügyeibe, illetve akkor van szex, amikor a srác akarja, ha tetszik a lánynak, ha nem, az nem beteges? Szerintem nagyságrendekkel betegesebb egy abuzív kapcsolat, mint egy egymást kölcsönösen szerető pár, ahol az életkorok nem stimmelnek.

Természetesen mindenkinek szíve joga valamit undorítónak tartani, de szem előtt kell tartani, hogy nem körülötted forog a világ. Az pedig nincs rád írva, hogy neked mi az undorító, és mi a vonzó. A zaklatás valóban undorító, de most egy bepróbálkozást el lehet intézni azzal, hogy bocs, de rohadtul nem jössz be. Ha van egy minimális IQ-ja, akkor veszi a lapot, és lelép. Ha nem, akkor az már zaklatás, ami viszont ugyanúgy undorító lenne, ha a szomszéd 16 éves srác csinálná.

#26: A meeto nagyon is reális dolog, még akkor is, ha egy-két esetben átestek a ló másik oldalára. Elbagatelizálni ezt a jelenséget pedig majdnem olyan rossz, mint maga a zaklatás. Nyilván nem azonos súlyú egy erőszakos közösülés, mint egy sima kéretlen taperolás a diszkóban, de egyik sem elfogadható. Mindenkit megillet a teste fölötti rendelkezés joga, és hadd ne legyen már természetes, hogy egy formásabb lány két megállót sem utazhat a villamoson anélkül, hogy hárman ne matatnának a s*ggében...

2018. ápr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:

# 29


Te egész nap csak gyűlölködsz az oldalon a nők ellen, ordít afrusztráció a válaszaidból :DDDD

És te mondod másnak, hogy biztos nem kell senkinek :DDD

Hány nő alázhatott már meg téged, úristen... :D:DD

2018. ápr. 1. 01:26
 26/60 anonim ***** válasza:
84%
Igen, meg. Ez azért sem titok, mert ő írt itt róla rengeteget.
2018. ápr. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
84%

Nem értettem ezt sose.

Engem rengeteget bántottak fiúk-férfiak, mégsem gyalázom őket, általánosítva, pedig sokszor vagyok frusztrált, ha az alázásokra-bántásokra gondolok.

2018. ápr. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
73%
Miért kell ilyenkor az idősebb férfiaknak általánosítani, hogy mindegyik huszonéves srác, férfi milyen, téve ezt negatív értelemben? E l kellene fogadni, hogy vannak olyanok, akik a saját korosztályukból szeretnének párt maguknak. Nem pedig lázadozni, szidni a másikat, hogy akkor buta, éretlen. És undorítóan megnyilvánulni az ilyen kérdések alatt azok felé, akik nem őket keresik.
2018. ápr. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
56%

A kérdező stílusa nem a korából fakad, valóban az is undorító.


Viszont, aki nem élte át, nem értheti, miért tartjuk undorítónak az ilyet. Szerencsére sok normális férfi is van azon a szinten, hogy nem kezd magánál 10+évvel fiatalabbal.


Igen, valóban undorító, mikor felnőtt férfiak középsulisokra hajtanak. Átlagos lány voltam, 100+ 30 feletti férfi szólított le gimi alatt. A nagyrésze 40 felett volt jóval. Undorító, ahogy közelednek, bókolnak, beszélgetni próbálnak, még úgy is, hogy az embernél rózsaszín iskolatáska van.


Fujj.


Márészt ha 20 köré ér az ember, ott még a 30asokat meg lehet érteni, nem lehet percre pontosan belőni, mikor született a másik, akár pár évet tévedhetnek is felfelé. Itt már a 40 felettiek is kevésbé taszítóak, mert itt kezd elfogadottá válni, hogy "vénemberek" fiatal felnőttre és nem tinire! hajtanak. Innen felfelé inkább a feltételezés sért, hogy úgy nézek ki, mint aki összejönne egy apjakorabeli férfival, vagy vevő lennék arra, hogy megdugjon egy..


Fogalmam sincs, honnan veszik a férfiak, hogy 35 felett is fiatalok. Max fiatalosak.. és itt a szakadék.


Olyan 26-28 között vannak a csúcson, azt még a tini is "elfogadná" ha húzza is a száját, felette már tatának számítanak:) azért ez jó mérce.


Mellesleg az erős többségnek akkor is "taták", ha dugnak is velük. Nem azt mesélik, hogy milyen jó pasival voltam, hanem, hogy annyira nem is gáz a harmincas, az övé más, mint az átlag. Benne van a korosztálykülönbség éreztetése, mert még ők is tudják, hogy ez nem normális, csak azt hiszik, ők pont egy különleges példányt fogtak ki a sok "öreg" közül, akin nem is látszik.


Akinek meg kifejezetten izgató, hogy egy lányakorabelit dughat.. hát. Nem tudok érdemben hozzáfűzni semmit. Nem minden vágyat kellene kiélni.

2018. ápr. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
71%

#39

És melyikről írtál rá, a Töréspontról vagy a Jó, rendbontó, rémesről? :)


Azért, mert ő képvisel egy stílust, neked még nem muszáj ugyanolyan hangnemben, minőségben válaszolnod. Leírhatod normálisan, kulturáltan a véleményedet. De ugyanúgy el kell tudnod fogadni, ha ő nem akar idősebb férfit maga mellé, mert nem tudsz rajta változtatni azzal, hogy gyűlölködő jellegű kommentet írsz, általánosítva egy korosztályra. És ezt nem csak rád értem, hanem a többi hasonló válaszolóra is.

2018. ápr. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!