Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nyomulnak rám 30 (de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomulnak rám 30 (de néha 40) feletti pasik, amikor tudják, hogy több mint egy évtizeddel fiatalabba vagyok? Kiráz a hideg tőle, undorító.

Figyelt kérdés
De az még undorítóbb, hogy vannak olyan r*b*ncok, akik érdekből össze is jönnek velük.

2018. márc. 31. 23:33
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
34%

Haromrol tudom, hogy kik. Mindegy melyikrol irtam veluk.

De nem ertem, mi ertelme van ennek?

Jo...van egy stilusom, de kerdem en, mi ertelme annak, hogy itt valami korcsosul, szoval kiirnak egy kerdest es jonneknra a trollok, vagy epp a kerdes kiiroja lep be masik regisztacioba es ir kommentet a sajat kerdese ala. Szoval ez egy kicsit onszopas dolog.

2018. ápr. 1. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
40%
Ha komoly a kérdés simán megoldható a dolog... ne ismerkedj idősebbekkel, ha ennyire zavar szabadulj meg tőlük. Ha utcán történik a zaklatás próbálj ne egyedül lenni ha mész valahova. Ha társasággal vagy kevesebb az esélye hogy bepróbálkoznak. Amúgy a kor az teljesen mindegy, sok a pofátlan türelmetlen a fiatalabbak között is.
2018. ápr. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
65%

Szokjad az életet, vagy éljél búra alatt. Esetleg, írd ki egy táblára, ki szólhat hozzád.

Azzal semmi gond, hogy vén, 30-40-50 évesektől a hideg ráz.

Más viszont, olyanért van oda. Kommunikáció nélkül viszont nem lehet tudni, ki mit, kit akar.

2018. ápr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
44%

Kb. 10 év körülinek kell lenni ahhoz, hogy valaki leöregezzen egy 30-as vagy 40-es férfit. Mint mikor a kisgyereknek még nincs meg a realitásérzéke, és szerinte apu 100 éves.

Az tényleg gáz mikor felnőtt emberek hajtanak tinilányokra, de nem a korkülönbség miatt, hanem, mert az egy gyerek még, akit kinézett magának.


"Olyan 26-28 között vannak a csúcson"

Ezen nagyot nevettem, kösz. :D

Az ugye megvan, hogy top "szexipasi" listákon nem nagyon fordul elő huszonéves, nem véletelnül.


És akkor így a végére linkelek pár szottyos vénembert, akik persze már rég túl vannak a csúcson, fujj!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. ápr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 Noren1989 ***** válasza:
17%

Szerintem úgy gondoljàk ezek a fèrfiak, hogy te is egy olyan lotyó vagy, mint a többi.



Pfehjj, mocskos àltalànosítàs, màr meginttttttt.

2018. ápr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
47%

Nem azt mondtam, hogy nem léteznek jóképű/jótestű 30 feletti férfiak. Én is megnézném őket, sőt pár hónapja egy teljesen ősz magát rendkívül jól tartó 70 körüli bácsit is megnéztem, hogy ez igen..

De egyik általad linkelt férfival sem mennék randizni most, 26 éves, 5-10 évvel ezelőtt meg szép öregnek gondoltam őket.



Azt mondtam, hogy sokkal jobban megmozgatják a fiatal csajokat ezek a férfiak 26-28 éves korban, ha ugyanígy ki van gyúrva a testük és jól öltözöttek.


10ből talán egy tini képzelne el párkapcsolatot az általad linkelt férfiakkal. Ugyanilyen adottságú 26 évessel már jóval nagyobb lenne ez a szám. Ugyanígy szexre is..


Lehet az ember sikeres a fiatal nőknél/lányoknál 30 felett is, de annyira sosem, mint fiatalkorában. A fiatalság a férfiaknál is érték, ha fiatal a célpontjuk.

2018. ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
49%

Ha elmúltál már 18, de inkább 20, akkor inkább a fejedben van a gond. Sehol nincs ugyanis kőbe, vagy törvénybe vésve, vagy bármi módon megszabva, hogy az emberek csak a saját korosztályukkal létesíthetnek kapcsolatot. Nincs ebben semmi normálatlan. Régen kifejezetten megszokott volt, ha fiatal lányokat vettek feleségül idősebb férfiak. De a fordítottjára is rengeteg példa van. (idősebb nő, fiatalabb férfi)

Értem én, hogy nem vagy vevő erre és ezzel nincs semmi baj. Mindenkinek az tetszik, ami. De ilyen alapon akkor sem várhatod el, hogy mindenki csak a saját korosztályához vonzódjon, mert ez irreális.

És képzeld, nem csak ribik jönnek össze idősebb férfiakkal. Gyakran pont az imponál nekik, hogy idősebb, tapasztaltabb, stb...


Én mondjuk pont nem vonzódok fiatal lányokhoz különösebben. Egy végigmérésen, megnézésen túl nem érdekelnek. A korombélieket sem kedvelem. Inkább az idősebb nők a zsánerem. És vagyunk ezzel még így páran. Ezer és egy ok van, amiért fiatalabb vagy korombeli nem igazán kéne.


A tényleges helyzeted tekintve meg... nem tudom hol és milyen formán nyomulnak rád, de nem kell velük foglalkozni, ha nem akarsz. Ennyi. Probléma megoldva. Csak ugyan ne legyél már felháborodva, hogy nem csak az 1-2 évvel idősebbek néznek meg...


27/F

2018. ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
47%
30 on túl jobb testem van mint sok tizen huszonévesnek 😉
2018. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
59%

Ja, régen, sőt néhány helyen ma is hozzáadják a fiatal lánykákat 15nél több évvel idősebb férfiakhoz.


Nem azért, mert a lány hejj de nagyon beleszerett egy apjakorabeli férfiba, hanem mert muszáj neki hozzámenni.


Manapság rengeteg a szökés ilyen helyzetben, régen pedig azért volt kevesebb, mert féltek a család bosszújától, most pedig már vannak szervezetek, akik védik a szerelemből házasodókat.


És milyen férfiak is szöktetik meg a tiniket? Nem, nem egy másik 15+ évvel idősebb szokta lenyúlni a lányt, hanem egy lányhoz korban közelálló fiatal srác.


Az a normális, ha az ember a korosztályához vonzódik. Igen, sokan vannak, akik felfelé vagy lefelé lőnek korban 10+évet, mivel nem büntetendő, ezt meg is tehetik. Viszont sokan vannak azok is, akik gyerekekre gerjednek, állatokra, tárgyakra, bábukra, anyagokra, fájdalomra stb. Aztán amelyik büntetendő azt titokban élik ki, amelyik csak társadalmilag megbotránkoztató szintén titkolják, néhányan meg elfojtják.


Szerintem azok a dolgok a legnormálisabbak, amik minél több helyen nem keltenek megbotránkozást az emberekben.


A nagy korkülönbseges kapcsolatok nem ilyenek, főleg, ha az egyik fél kb21 alatt van.

2018. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
76%

"27 évesek vannak a csúcson" :) Ez emlékeztet arra, amikor a hatéves fiamnak a 20 évesek már öregek voltak. Nagyon gyerek vagy még. Pont ezért is természetes, hogy a maximum pár évvel idősebb fiúk vonzanak csak. Ez teljesen rendben van. A fiatal felnőttkor lányoknál nem a 18. születésnapon kezdődik, hanem 22 év körül. Addig még nagyon gyorsan változik az agyad, még műszerrel kimutathatóan is.


Remélhetőleg változik majd a stílusod. És elfogadod azt is, hogy más máshogyan gondolkozik. Mindenesetre az tényleg kellemetlen, mikor egy férfi nem veszi a jelzéseket, hogy nem érdekled. Remélem a nyomulás számodra annál azért többet jelent, annál, minthogy valaki kedves veled.


Csak érdekességképpen: Volt dolgom mindenféle korosztályból sok nővel. Számomra a nők többsége 35 körül vannak a csúcson. Addigra megtanulják magukat, mit akarnak, meg is teszik, tudják hogy néznek ki jól, és még fizikailag is a maximumot tudják és gyakran akarják is nyújtani.

2018. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!