Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nyomulnak rám 30 (de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomulnak rám 30 (de néha 40) feletti pasik, amikor tudják, hogy több mint egy évtizeddel fiatalabba vagyok? Kiráz a hideg tőle, undorító.

Figyelt kérdés
De az még undorítóbb, hogy vannak olyan r*b*ncok, akik érdekből össze is jönnek velük.

2018. márc. 31. 23:33
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen nem értem ezt a problémát. Oké, bókolnak olyanok akikkel nem jönnél össze, de ilyen az élet. Nem kopogtathat állandóan a szőke herceg. Jó hogy fejbe nem lövitek azokat akik nem tetszenek. Persze beteg, egészségtelen és a hagymás erkölcsbe nem fér bele ekkora korkülönbség, de gondolom párszor már sikerrel jártak, így érthető (és bizonyos szintig - nézés, normális bókolás - elfogadható) hogy ezt csinálják.

Ez a szépség átka. Ha almát akarsz termelni, abban is lesz kukacos, ami maximum levesnek vagy lének jó

2018. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
41%

Kedves valaki, akik szerint gyerek vagyok. 27 vagyok, ráadásul anya, nem kezdenék kb35 év felettivel most, de már a 34 is nagyon necces.


Az marad tini fejben, aki a szokásos tini viselkedést hangoztatja "én érettebb vagyok a koromnál". Az ilyenek jönnek össze idősebbekkel, és gyakran egy életet leélnek ebben a hitben egy rossz/boldogtalan kapcsolatban.

2018. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
64%

#42 Biztos tudod, hogy boldogtalanok ezek az emberek, mert idősebb a párjuk, örülök neki. :) Nekem épp az ilyen "mert anya vagyok, nagyon tudok" mentalitás szokott röhögőgörcsöt okozni. Van egy véleményed, ami jóllehet köszönőviszonyban sincs a valóssággal, s mert nem ismered a másik oldalt, csak légből kapott okosságokat szórsz.


Lehet talán, hogy azért nem vonzódom a korombéliekhez, mert a fellegekben járnak, nincs realitásérzékük többnyire vagy épp azt sem tudják még mindig, mit akarnak az élettől? Én is 27 vagyok, de elképzelni sem tudnám ennyi időssel. Fiatalabbal még inkább. Tudom, mik a terveim a jövőre nézve, dolgozok rajtuk és nem akarok egy olyan nő mellett sínylődni, aki nem tudja, mit keres egy férfiban és akinek ez is csak egy kapcsolat a többi közül, könnyedén eldobná másikért. Mert ez megy. "Még fiatal vagyok, ki kell élni magam!" és a többi baromság. Vagy megy az egyetem 25 éves korig, kilépnek az életbe, de egy normális ebédet se tudnak maguknak összedobni. (nemtől függetlenül) Mert egész eddig csak a tanulás, a buli ment. (jobb esetben, ha nem büfészak, akkor tényleg megfeszített tanulás, de ez a ritkább) Na ezek után mondd rám, hogy fejben tini vagyok, mert idősebb nővel vagyok. Kösz.

Volt dolgom harmincas nőkkel, anyukákkal... és ott sem volt jobb a helyzet sokkal. Aztán harminc végén, negyven körül már benő a többség feje lágya. Na ezt a korcsoportot céloztam meg. Nem anyakomplexusom van, nem anyucit keresem bennük. Épp ellenkezőleg. Egy felnőtt, ízig-vérig nőt kerestem.


Nem tudom, hogy a koromnál vagyok-e érettebb. Nem gondolom. Szerintem csak a korosztályom éretlen. Ez a helyes kifejezés. Köszönjük a modern médiának, azt gondolom. Ez korunk egyik átka.

Meg lehet nézni, hány fiatal tud felelősséget vállalni, őszinte, hűséges kapcsolatban élni, megoldani és megbeszélni a problémákat. Elenyésző. Mindenki mindenkit dob, mert há' van másik!


Hála Istennek megtaláltam a páromat és sosem voltam még ilyen boldog senkivel. 14 év van köztünk. Senkiért sem adnám!

2018. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
0%
Mert jól nézel ki.
2018. ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:
Köszi tudom
2018. ápr. 1. 17:57
 46/60 anonim ***** válasza:
51%
Akkor miért kérdezel hülyeséget?
2018. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
35%

A kerdezo neve is önmagáért beszél. 😂😁😅

“cinti-keh“

2018. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:

# 47

A te privátjaid meg arról, hogy egy gyökér kretén vagy.

2018. ápr. 1. 20:06
 49/60 anonim ***** válasza:
51%
akkor kb 20 éves vagy?
2018. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk lehet, hogy a kiló vakolat miatt hiszik azt, hogy már te is 30 körül jársz :DDD
2018. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!