Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan ott tartunk, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan ott tartunk, hogy a férfi hibája, ha a nő félredug?

Figyelt kérdés

Shane Tusup-os üggyel kapcsolatban merült ez fel bennem.

Olvasom facebookon a kommenteket, és ilyen válaszok jönnek, hogy ha megcsalnak, te ugyan olyan hibás vagy, egy igazi férfi nem beszél erről senkinek. WTF?

Tehát ha egy férfit megcsalnak, kussban tűrje, ő volt a hibás?

És több száz lájkok jönnek ezekre a válaszokra, lenyitottam, 90%-ban fiatal lányok, köztük sok ismerősöm.

Ez lett az általános mentalitás?

Hova fajulnak még a magyar nők?

Reddit-et, Quora-t is szoktam olvasgatni, de ilyet nem tapasztaltam a "hanyatló nyugatiaktól" sem, általában azon vannak, hogy ha valami nem működik, akkor szakítani kell, nem félreszopni, ez lenne a normális, nem?



2018. máj. 25. 12:16
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:

# 6

Szakítok.

2018. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
11%

@12:25


Férfi vagyok. Annyi, hogy én másként gondolkozom, mint az "átlag pasi", nem vagyok olyan lúzer


És ennek köszönhetően nincs is gondom az ismerkedéssel. Egy kapcsolatban én vagyok a vezető, a lányon nincs semmiféle teher. Én pedig tudom úgy alakítani a dolgokat, hogy ne dugjon félre, ugyanis tudom, hogy kell megtartani egy nőt.


Ironikus, de ezzel ellentétben mégsem vagyok komoly kapcsolatban, mert nem vágyom most arra.

2018. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
16%

A kommentem a Kérdezőnek szólt.


(Előző voltam)

2018. máj. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
64%

53%-os, ha tényleg pasi vagy, akkor elég nagy lúzer vagy. Gondolom te írogatod ki mindig, hogy fétises, hogy a nődbe élvezzenek és úgy nyald ki.


Természetesen egyedül a nő a hibás, mert ha nem szerette, akkor szakítania kellett volna, ha meg nem akart szakítani, mert szerette, akkor szimplán egy idióta ringyó.

2018. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
8%

Előző:


Tényleg pasi vagyok, de lúzer az nem. Nem én írogatom ki azokat a kérdéseket, nem is láttam még egyébként azokat.


Szerintem meg a "férfi" a hibás, mert nem vette észre, hogy a csaja már nem szereti. A nők non-verbálisan kommunikálnak, ezt bizony meg kellett volna tanulni. Ja, hát pont ez az... ehhez tanulni kellett volna...


:D

2018. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
87%
Haha jesszusom milyen emberek vannak :D
2018. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
62%

# 15


6 elemi után elvégezted az "interneten előadom a macsót, való életben egy nőm nem volt még" okj-t?

2018. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem többféle megcsalás van, legalábbis indíttatás szempontjából.

Van aki azért csalja meg a párját mert el van hanyagolva.

Van aki azért mert unalmas a szex vagy nem tudja vagy akarja megadni a párja azt amire vágyik.

Van aki meg azért meg néha élvezi, hogy más emberekkel bújhat ágyba és/vagy izgatja az egész szituáció.


Ám ez eddig is úgy volt, hogy tök mindegy mi van, minden a férfi hibája, mindig.

2018. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
9%

@12:41


Az a gáz, hogy amiről beszélek, abban semmi "macsóság" nincs. Ennek természetesnek kellene lenni.


FIGYELNI kellene a nőkre. Ezt az exem mellett is tanultam. Ő mindig mondta, hogy figyeljek, amikor elkalandoztam.


Ha egy pasi FIGYEL a nőkre, akkor észre fogja venni a jeleket, hogy valami nem oké, és megelőzheti a problémát.

2018. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
9%

Még valami: teljesen ostobaság, amit beszélsz. Mi az, hogy nem volt még nőm? Éppen az, hogy így akad az embernek nő, hogy NEM HISZTIZIK, hanem VÁLLALJA a felelősséget.


Ennyi erővel én is érvelhetnék azzal, hogy neked nem volt még nőd, mert elképzelni sem tudom, hogy egy felelősségáthárítós pasas kinek kéne? De figyelembe véve azt, hogy BIZONYOS nők milyen alacsonyra teszik a mércét, nem csodálkozok, hogy neked is van (volt) valaki.

2018. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!