Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan ott tartunk, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan ott tartunk, hogy a férfi hibája, ha a nő félredug?

Figyelt kérdés

Shane Tusup-os üggyel kapcsolatban merült ez fel bennem.

Olvasom facebookon a kommenteket, és ilyen válaszok jönnek, hogy ha megcsalnak, te ugyan olyan hibás vagy, egy igazi férfi nem beszél erről senkinek. WTF?

Tehát ha egy férfit megcsalnak, kussban tűrje, ő volt a hibás?

És több száz lájkok jönnek ezekre a válaszokra, lenyitottam, 90%-ban fiatal lányok, köztük sok ismerősöm.

Ez lett az általános mentalitás?

Hova fajulnak még a magyar nők?

Reddit-et, Quora-t is szoktam olvasgatni, de ilyet nem tapasztaltam a "hanyatló nyugatiaktól" sem, általában azon vannak, hogy ha valami nem működik, akkor szakítani kell, nem félreszopni, ez lenne a normális, nem?



2018. máj. 25. 12:16
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
88%

Vicces, én itt mindig azt olvasom, hogy szülőszobáról kibotorkálva nyitnod kell szádat, kezedet, mert különben joggal csalnak meg, hát hogy várhatod el a hűséget egy férfitól...


Én mindig azt vallottam, hogy aki csal, az a hibás 100%-osan. Nem érdekel a neme.

Igazából az sem mentség, hogy meg akarta beszélni, de a társa nem, mert akkor meg el kell hagyni.

2018. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
88%

"Ahol megcsalás van, ott hibás a másik fél is, igen. Ha én megkapok mindent otthon, nem kívánkozom más terepre.."


Ez a nap legnagyobb közhelye! Én már megfordultam olyan kapcsolatba, ahol pont az ölt meg mindent, hogy minden tökéletes volt. Túl unalmas volt, hogy jól működik minden. Aztán felrázta az álló tavat, az új inger, és a zavarban borult a csónak.

2018. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ilyen mentalitású emberekkel nem érdemes foglalkozni, nem csak párkapcsolat szempontjából, de semmilyen szemponból....


Az sem kellemes, mikor ilyen haverjaid/családod/munkatársaid vannak, akik bármiért piszkálnak és te vagy a hibás, mindig csak az ujjal mutogatás van egymás közt..


Ez nem csak párkapcsolati probléma. Az ilyen emberek egyszerűen csak elakarják terelni a figyelmet a saját sz*rukról, áthárítják a felelősséget, bármely helyzetben...

2018. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:

Anno ex barátnőmmel jártam úgy, h megcsalt. Azt mondta h véletlen volt.

Már csak azt nem mondta,h a huzat vitte be a lába közé...

2018. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
62%

Úgy rühellem ezt az áldozatkomplexust...

Pont ugyan ezt mondják a nőknek is. Nem az lett divat, hogy az emberek még egyet belerúgjanak a már amúgy is hú-de-megalázott szegény, elnyomott férfi nembe, hanem hogy a megcsalást a megcsalt fél számlájára írják. Járj fel ide 2 napig és garantálom hogy találni fogsz olyan kérdést, amiben a megcsalt nőknek osztják az észt, hogy "ha nem lettél volna prűd fap.i.na akkor a szegény férjed sem érezte volna szükségét, hogy máshol kapja meg, ami jár neki"

2018. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim válasza:

És Shane Tusup részéről nem undorító hogy kiteregeti ezeket a dolgokat? Plusz azt sem tudjuk, hogy igaz-e. Van nála probléma elég. Szerintem ez rájuk tartozik kizárólag, sajnálom, hogy mindenki ezen csámcsog, és az egyiket vagy a másikat hibáztatja.

25L

2018. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
12%
A te fajtád most visszakapja tőlünk nőktől,ahogy a régi időkbe bántatok velünk. Ennyi a titok. Ki ettől kapja meg ki attól. :)
2018. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

# 49

Keressél egy orvost.

2018. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:

#49

Az oldalhoz képest viszonylag sokat kellett várni az első mentális beteg femináci kommentjére :D

2018. máj. 25. 14:41
 50/59 anonim ***** válasza:
0%

"PUA agymosásról kikerült férfiak is hasonlóan retardáltak lesznek."


Retardált az, aki a felelősséget fokozatosan áthárítja. Éppenséggel te tűnsz olyannak, mintha "Puafestival Jimmi" tanított volna a Pick Up olcsó, hamis másolatára. A helyedben inkább elolvasnék egy könyvet a Talentum Tudományos Könyvtárból, ahelyett, hogy a hülyeséggel foglalkozol.

2018. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!