Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan ott tartunk, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan ott tartunk, hogy a férfi hibája, ha a nő félredug?

Figyelt kérdés

Shane Tusup-os üggyel kapcsolatban merült ez fel bennem.

Olvasom facebookon a kommenteket, és ilyen válaszok jönnek, hogy ha megcsalnak, te ugyan olyan hibás vagy, egy igazi férfi nem beszél erről senkinek. WTF?

Tehát ha egy férfit megcsalnak, kussban tűrje, ő volt a hibás?

És több száz lájkok jönnek ezekre a válaszokra, lenyitottam, 90%-ban fiatal lányok, köztük sok ismerősöm.

Ez lett az általános mentalitás?

Hova fajulnak még a magyar nők?

Reddit-et, Quora-t is szoktam olvasgatni, de ilyet nem tapasztaltam a "hanyatló nyugatiaktól" sem, általában azon vannak, hogy ha valami nem működik, akkor szakítani kell, nem félreszopni, ez lenne a normális, nem?



2018. máj. 25. 12:16
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
38%
Ez nerm új dolog. Mindig a férfi a hibás, a nő tökéletes, "csak áldozat".
2018. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudod, hogy mindig minden a férfi hibája? Ha a férfi csalja meg a nőt akkor azért, ha a nő a férfit, akkor azért. És ha ezzel nem értesz egyet, akkor nőgyűlölő vagy!
2018. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
18%
Utálom a pasikat, szóval igen minden a gondolat hibátok!
2018. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
-gondolat 😂😂 hülye telo
2018. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
29%

# 53

Mert egy ocsmány kislány vagy, aki nem kell kutyának sem. 😂😂

2018. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 Lifeishard ***** válasza:
46%

53%-os Válaszoló!

Látom, Te is félreértelmezted a tanítást, és kő alfa lettél (a pökhendi stílusod már csak hab a tortán)… Félreértelmezed az irányítás fogalmát. Az valóban szép és férfias dolog, hogy vállalod a felelősséget a tetteidért, de a dolognak azon a szintjén, ahogy Te teszed, a nő tulajdonképpen egy gép (és mint ilyen, a dolgokba semmilyen beleszólása nincsen – érzed a dolog fonák voltát?). „Ha megnyomom ezt a gombot, így és így fog cselekedni.”… „Villogott a piros jelzés, de halk volt, más nem hallja, én igen.” Hidd el, nem csak a „lúzereket” csalják meg, de ezt hiába bizonygatom Neked. A könyvek és a nagy emberek nagy mondásai is csak akkor érnek valamit, ha használod a józan ítélőképességedet is, és kritikusan kezeled azokat, gondolatébresztőként, nem pedig kinyilatkoztatásként tekintesz rájuk.

Én is úgy gondolom, ha az embert megcsalják, tartson egy egészséges önvizsgálatot; a Te módszeredet egészségtelennek érzem… Mintha sétálnál az utcán, megtámadnának, és a Te hibád lenne, mert az utcán sétáltál… (Meg lehet lovagolni a hasonlatomat, hogy „nem kellett volna akkor arra menni” meg „önvédelmet kell tanulni”, stb., de annak kissé izzadtságszaga lenne…)

Amúgy a kérdéshez: a GYK-ról gyűjtött ’reprezentatív’ minta alapján, a magyar férfiak tutyimutyik, céltalanok, és/vagy bunkók, a magyar nők meg lotyók. Csoda, hogy még nem haltunk ki. :D

32/F

2018. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan ember is úgy vélekedik itt,hogy a férfi hibája,mert nem adott meg valamit.

Kiváncsi lennék,hogy akik ezt állítják,azoknak volt már 10 évnél hosszabb kapcsolata,házassága?

Gondolom max pár éves,hónapos eggyüttjárás alatt tudtak mindent megadni a barátnőjüknek.

Sokan nem veszik figyelembe az időtényezőt! Egy hosszú házasság alatt sok mindenen keresztülmegy egy pár és szinte lehetetlen,hogy minden hetében,hónapjában úgy ézezze a feleség,hogy neki mindent megadnak és nem vágja a férje fejéhez a bezzeg xy kezdetű mondatot.

Aki azt hiszi,hogy ő jó barátja a csajszijának,az nem tudhatja,hogy jó lesz e férjnek,jó lesz e apának,a felesége mindig jól fogja érezni magát a kapcsolatban.

Azt pedig mind tudjuk,hogy a nőknél nincs elévülési idő,tehát ha valamit egyszer elrontassz,akkor azt egész életedben a fejedhez fogják vágni.

Jó lenne itt néhány "alfahímnek " visszavenni a fellengzős dumából,hogy mellette milyen szuper a csajának,mert nem tudhatja,hogy a jövő kihívásainak mikénk fog megfelelni.

Szerintem is van úgy,hogy mindent megadsz és mégis megcsalnak.

2018. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
83%

"Ahol megcsalás van, ott hibás a másik fél is, igen. Ha én megkapok mindent otthon, nem kívánkozom más terepre.."


Aha. Tehát ha én nem kapok egy arany wc-t gyémántülőkével, jogom van az asztalra sz.rni?

2018. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. És Tusup szemszögéből nézve Katinka tette elég ótvar volt. Másik nézőpontot nézve meg állítólag Tusup kezdte, innen jöhetett a bocsánat kérés. Ha Tusup nem csalta meg Katinkát, csak egy "rossz" pletyka, és Katinka akkor "csalta meg" Shane-t mikor külön voltak (vagy esetleg Shane is akkor ment félre mikor külön voltak) akkor nem történt megcsalás, csak papíron, de szerintem erkölcsileg nem. Mi sosem tudjuk meg az igazságot, de ha tényleg kezet emelt Katinkára akkor nem tudom elképzelni, hogy Hosszú ne mondta volna, hogy akkor "Csá paraszt, én léptem" (kiindulva abból amilyen személyiséggé vált). Persze elítélem azt, ha megüt egy férfi egy nőt, de ez nem egy olyan kapcsolat ahol az erőfölény annyira eltérne. És Shane kiírása tipic amerikai stílus, ők teregetik ki ennyire az életüket. Én azt furcsálom, hogy Katinka nem reagált ezekre a vádakra, vagy még annyit sem írt ki (van instája, meg még talán twittere is ott megteheti, ha a face nem elérhető), hogy "Nincs időm válaszolni, amint lesz írok". Csak hogy Dudást is belevonjam, ha úgy ment bele, hogy Katinkáék között nem volt szünet akkor szintén hibás, mert ne mondja, hogy nem tudott a párkapcsolatról. Ha meg szünet volt, akkor áldozat féleség. Röviden ennyit róluk.

Megcsalás szerintem: ha a nő megy félre az ő hibája, ha a férfi akkor az meg az övé. Ha egy férfi valóban tesz a kapcsolatért, de a nő nem hajlandó semmit se csinálni, akkor még ne a nő legyen az áldozat, hogy "hjaj, te szegény pára, megcsalt az a szemét", ha valóban már sz.rt bele a pasiba. Fordítva is ez a véleményem. Kettőn illetve hármon áll a vásár. Az lenne a legtisztább, ha megbeszélnék, hogy akkor "ciao Bella", nem sunyiba félre menni. Én is éreztem már egy párkapcsolatomon, hogy itt nem okés, megbeszéltük, hogy nálam már nincs meg az az érzés mint eddig, és "békében" szétmentünk. Kisebb lelkitörést okoztam, mint ha félre mentem volna. És itt nem a férfinél lett volna hiba hanem valóban nálam, mert hiába éreztem, hogy szeretem, ő is szeret, minden úgy volt szinte mint az elején, de valamiért mégis azt éreztem, hogy nem mehet tovább. Más szintén boldog kapcsolatban élünk, minden OK. Én nőként kivagyok attól, ha valaki utalgat valamire, vagy hogy jöjjek rá a lélegzetéből arra, hogy mi a baja. Ha valaki így áll elém, hogy nem ismertem fel rajta azt, hogy máshogy veszi a levegőt, vagy az egyik ujja másfelé néz, mint eddig, akkor ott vágnám ki a p..c. ába. Egyéni véleményem erről az egészről.

2018. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!