Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan ott tartunk, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan ott tartunk, hogy a férfi hibája, ha a nő félredug?

Figyelt kérdés

Shane Tusup-os üggyel kapcsolatban merült ez fel bennem.

Olvasom facebookon a kommenteket, és ilyen válaszok jönnek, hogy ha megcsalnak, te ugyan olyan hibás vagy, egy igazi férfi nem beszél erről senkinek. WTF?

Tehát ha egy férfit megcsalnak, kussban tűrje, ő volt a hibás?

És több száz lájkok jönnek ezekre a válaszokra, lenyitottam, 90%-ban fiatal lányok, köztük sok ismerősöm.

Ez lett az általános mentalitás?

Hova fajulnak még a magyar nők?

Reddit-et, Quora-t is szoktam olvasgatni, de ilyet nem tapasztaltam a "hanyatló nyugatiaktól" sem, általában azon vannak, hogy ha valami nem működik, akkor szakítani kell, nem félreszopni, ez lenne a normális, nem?



2018. máj. 25. 12:16
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
53%-os dugulj már el, a te kommentjeiddel van tele a kérdés.
2018. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a történetben mindhárman hunyók voltak, a Danika rámászott a Katinkára, Katinka hagyta magát, a Tusup meg állítólag püfölte a Katinkát(Tusup face oldalán egy másik edző írta le a történetet)

Véleményem szerint a Danika volt a legundorítóbb az egészben.

Tusup helyében fejbeqrnám.

2018. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
Hagyjad, valahol le kell vezetnie szegénynek a kisebbségi komplexusait, itt előadhatja az alfahímet.
2018. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
63%
53%-os a leírtak alapján pont olyan pasinak tűnik, akit bármikor megcsalnának. Ne bántsátok, had játssza magát.
2018. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
75%
53%-os, bocs, én meg nőként mondom, hogy ha olyan """nővel""" jössz össze, akinél nyomozókat meghazudtolóan kell kiolvasni a metakommunikácijából, hogy éppen van valami baja, mert balfa** ahhoz, hogy kinyissa a száját, akkor meg is érdemled, hogy megcsaljanak
2018. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
100%

Katinka a sportban elért eredményei miatt egy legenda lesz. Rengeteg ember büszke rá és sok rajongója van, emiatt elfogultak vele szemben. A híres férfiakkal is ez van, nem csak a nőkkel. Még a hírhedt embereknek is rajongótábora van. Ted Bundy-ról gondolom mindenki tudja kicsoda és azt is, hogy ellepték a szerelmes levelek a börtönben.

Nem lehet ebből kiindulni. A társadalomban, vagy inkább azt mondom a környezetemben mindig azt hibáztatják, aki hűtlen volt. Számtalan oka lehet, én úgy gondolom felesleges elítélni másokat, mert fogalmunk sincs, sokszor még a saját párunk érzéseiről sem, arról meg főleg nem, hogy mi történik másokkal a négy fal között.

2018. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
71%
Mindig vannak morálisan alulfejlett egyedek. Ők azok, akik megcsalják a párjukat, aztán olyasmiket mondanak, hogy "de hát férfiként a véremben van a hódítás" vagy "nő vagyok, elhanyagolt a párom, azért feküdtem le mással". És vannak, akik benyelik ezt a bullshitet, és visszaköhögik facebookon, ahol egyébként is könnyű okosnak lenni.
2018. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
12%

"53%-os a leírtak alapján pont olyan pasinak tűnik, akit bármikor megcsalnának. Ne bántsátok, had játssza magát."


>Megcsaltak, de tanultam a hibáimból. Ezen kívül ténylegesen tanultam, (pl. a testbeszédet), szóval elég jól tudom olvasni a non-verbális jeleket az átlag pasival ellentétben, akinek ez nem megy.


A kapcsolatot ÉN IRÁNYÍTOM. Enyém a felelősség. Az átlag pasi NEM irányító, így nincs nála a kontroll (ő az, akit bármikor megcsalhatnak).


Ha engem megcsalnának, ÉN LENNÉK A HIBÁS, mert


1. Elvesztettem az irányító készségem

2. Nem használtam a tudásomat a jelek leolvasására.


Az átlag pasi azonban semmit nem tesz azért hogy jobb legyen, nem is tanul a hibáiból, így jöhet össze az, hogy valakinek hosszú-hosszú időn át problémái vannak az ismerkedéssel, mert egy beképzelt egoista, és nem képes alázatosan viszonyulni a dolgokhoz.


Ez a véleményem.

2018. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
83%
"Az átlag pasi NEM irányító" - Bubuka, te max a Nintentdo Wii-det irányítod...
2018. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
0%

@13:03


A nőknek megközelítőleg 90%-a nem kommunikál verbálisan, ez van.


Ugyanígy TUDJUK azt is, hogy a nők többsége érzelemközpontú, nem logikus (ez születésükből adódóan így van).


Egyetlen tudós női ismerősöm van, aki biológusként dolgozik, de közte meg az átlag nő között olyan nagy a különbség (amennyire ismerem), hogy azt elmondani nem lehet.


Ezen kívül van még egy másik, ő most laboratórumban is kutat (még nem végzett), de eléggé befolyásolja a vallása, és ez meglátszik rajta...

2018. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!