Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan ott tartunk, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan ott tartunk, hogy a férfi hibája, ha a nő félredug?

Figyelt kérdés

Shane Tusup-os üggyel kapcsolatban merült ez fel bennem.

Olvasom facebookon a kommenteket, és ilyen válaszok jönnek, hogy ha megcsalnak, te ugyan olyan hibás vagy, egy igazi férfi nem beszél erről senkinek. WTF?

Tehát ha egy férfit megcsalnak, kussban tűrje, ő volt a hibás?

És több száz lájkok jönnek ezekre a válaszokra, lenyitottam, 90%-ban fiatal lányok, köztük sok ismerősöm.

Ez lett az általános mentalitás?

Hova fajulnak még a magyar nők?

Reddit-et, Quora-t is szoktam olvasgatni, de ilyet nem tapasztaltam a "hanyatló nyugatiaktól" sem, általában azon vannak, hogy ha valami nem működik, akkor szakítani kell, nem félreszopni, ez lenne a normális, nem?



2018. máj. 25. 12:16
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
87%

#53%-os, férfiként mondom, hogy annyira erőltetetten adod elő magadat. Próbálod elhitetni mindenkivel, hogy mekkora egy nagy "alfa" hím vagy, de ez az erőltetett stílus pont az ellenkezőjét sugallja.


Ez az egész dolog amit előadsz olyan, mint amikor egy kisgyerek azzal akar felvágni az óvodában, hogy az ő apukája az erősebb és, hogy nekik nagyobb a házuk "Én igazi férfi vagyok, ...." dumának ugyan ez a beütése van.

2018. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
11%

""Az átlag pasi NEM irányító" - Bubuka, te max a Nintentdo Wii-det irányítod..."


>Személyeskedésen kívül van egyéb érved?


Amúgy tényleg van egy Nintendo Wii-m, és mivel a lányok elég játékosak, ezért elég hasznos kis masina is lehet.


Te meg gondolom a "nagy komolyságodban" hozzá sem nyúlnál egy konzolhoz, bár addig ironikus már nem jutnál el, hogy egy Richard Dawkins könyvet elolvass. Oda már ész kellene, gondolkodni kell. Egy Jhon Gribbin könyvről nem is beszélve (ha tudod, egyáltalán, hogy kik ezek a szerzők. xD)

2018. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függhet egy megcsalás. Olyan is van, hogy azért történik mert a férfi elhanyagolta a nőt. De nem lehet ezt minden esetre rámondani. Az 53%- os úgy látszik még nem eléggé tapasztalt, majd egyszer rájön ha minden tudása, odafigyelése ellenére megvezetik, bár sok eset őt igazolná, de nem mind.

Vagyis ez a "mai" nők egy bizonyos csoportjánál egy divat, elhárítani a felelősséget, tisztelet a kivételnek, nem általánosítok. De ugyanezeknél a nőknél amikor a pasi lép félre miért ő a disznó? Mert akkor elvileg a pasi félrelépés meg csak a nő hibájából történik.

2018. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
9%

@13:50


Ez egy nyilvános fórum(?), ahol van egy bizonyos GYIK-es mentalitás.


Én mutattam egy ALTERNATÍVÁT. Mivel a fórumozók mentalitása eléggé korlátolt, így részletekbe kell bocsátkoznom, hogy mit értek ezen. Ki magyarázza el nekik, ha nem én?


Többségében önmagukat sajnáltató, a lányok után futkosó hapsik alkotkák a közösségeteket.


1-2 alkalommal betéved ide egy ember, aki mást mondd, de el is zavarjátok az iróniátokkal, a hitetlenkedésetekkel meg a gúnyolódásotokkal.


Mert k**aszottul nehéz nektek elhinni, hogy LÉTEZIK MÁS GONDOLKODÁSMÓD IS.


De tudod mit? Akkor tegyetek, ahogy jónak látjátok! Legyen a nő a hibás! Mikor engem megcsaltak én is ilyen így gondolkodtam, NEM LETTEM ELŐRÉBB.


Az életem akkor kezdett megváltozni, amikor beláttam, hogy ÉN IRÁNYÍTOM AZ ÉLETEMET.


De nektek nem kell ez. Még egy Nintendo Wii-t sem tudnátok megfelelően kezelni.


Én befejeztem.

2018. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
11%

@13:51


Ha megvezetnének akkor tudnám, hogy van még hová fejlődnöm, TANULNÉK A HIBÁMBÓL. Így is van hová fejlődnöm, de úgy még indokoltabb lenne.


Télen is követtem el hibákat. Elestem egy lehetséges szex-től. És? Tanultam belőle. Már ugyanazt a hibát nem követem el mégegyszer. Ennyi.

2018. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen máshogy gondolkodok, mint az itteni felhasználók, viszont a stílusod meg ez a nagybetűs nyomatékosítás, amivel próbálod elérni, hogy komolyabban vegyenek, az nevetséges.
2018. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
93%

Egyszerűbb a megfejtés, 53%-os egy átlagos csávó aki elolvasott 1-2 redpill önfejlesztő könyvet, és azt hiszi, hogy megvilágosodott, és mostmár mindent tud a párkapcsolatok dinamikájáról.


Például arról, hogy egy dollármilliomos, háromszoros olimpiai bajnok sportolónőnek pontosan mire van szüksége a férjétől, aki egy személyben a társa, vizionárius edzője, kegyetlen hajcsára, és bizonyos értelemben szolgája. Biztos marha könnyű dolog ám ez. 53%-os kisujjból lerendezné, mert ugye ő van akkora férfi, mint Shane Tusup, sőt...

2018. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
0%

@13:57


Mint említettem, ez egy fórum.


A Jehova tanúival is kb. hasonló stílusban kell beszélnem, mert ők sem értik meg a tényeket.


Ez van. Ha nem is értettek velem egyet, legalább felfogjátok, amit mondok (mondtam).


Sajnos szép szóval nálatok nem ment. (JT mentalitás)

2018. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
79%

"elolvasott 1-2 redpill önfejlesztő könyvet"


PUA agymosásról kikerült férfiak is hasonlóan retardáltak lesznek.

2018. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
0%

Az önfejlesztő könyvek többségében a kukába való szemetek


Ez a véleményem. Inkább Charls Darwint olvassátok. Ő vezette ki az emberiséget a vallás fogságából.


Ő valódi gondolkodó.

2018. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!