Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok ezért a barátnőtöket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok ezért a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú vizsgálatok után kiderült, hogy genetikai betegség miatt nem szedhetem tovabb a fogamzásgátló tablettát. Több éve szedtem már, de egy trombózis gyanú miatt kórházba kerültem és emiatt derült ez ki. Mivel még nem szültem csak a gumi óvszer jöhet számításba, spirál nem. És mivel még nem végeztem a tanulmányaimmal még babát nem szeretnénk.

Azonban a párom nagyon kiakadt, mert évek óta nem kellett gumit használnia és nagyon összevesztünk azóta nem nagyok beszél velem. Én megértem hogy ideges én sem örülök ennek, de kicsit támogathatna. Vagy ti hogy vagytok vele? Lelépnétek ?


2018. jún. 25. 16:44
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat kicsit megnyugtattatok.

Igen hallottam a Pharmatexrol de az orvosom sem ajanlja mert vagy teherbe esel vagy nem.

A spiralrol is konzultaltunk de nem ajanlja,de meg konzultalok majd egy masik orvossal is :)

Utolso, miert mik vannak meg?

A pesszarium is csak egy mechanikai barrier, a megszakitas pedig nem vedekezes.

2018. jún. 25. 17:17
 12/35 A kérdező kommentje:

* utolso elotti

*utolso: en nem mernek megszakitasosan maximum spermicid keszitmennyel egyutt.

2018. jún. 25. 17:18
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért a párod lehetne megértőbb, nem hobbiból kell abbahagyd a szedését... :/

Ha makacskodna, igen, szakitanék vele. Ha valaki nincs tekintettel a másik egészségére, az érzelmileg ovis szinten van és egy ovissal nem szeretnék együtt lenni.


29n

2018. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Próbálom szépen megfogalmazni:


A nyomorék pasidnak a farka fontosabb mint te, vagy az egészséged. Ezért hisztizett be. Nomrál esetben a pasi ilyenkor azt mondja, hogy "ne idegeskedj, megoldjuk valahogy."


Önző, hisztis kis p.cs.

2018. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%

Biztos nem,na ezért nem.

Akkor marad a spermicid és megszakítás és ha mikulás napod van akkor belédélvezhet mert akkor nem leszel terhes.

Esetleg Pharmatex is ott van.

Ennyi.

2018. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy itt nem az a lényeg, hogy milyen fogamzásgátló módszerek vannak még Jaguar, mert nyilván a kérdező szeretne más megoldást találni. Itt az a gáz, ahogy a pasija reagált és behisztizett ahelyett, hogy közösen gondolkodnának a megoldáson.
2018. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
18%

Hát, ha betolsz egy kúpot/méhszájsapkát/pesszáriumot/zselét/habot a hapsid meg nem élvez beléd, akkor ha terhes leszel, az felér egy csodával. De ha itt tartunk, van női óvszer is, próbáljátok ki bátran akár mind a ketten. ;)

31/f

2018. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Spermicid: nehezíti a tehetbeesést, de nem elég megbízható azoknak, akinél nem jönne jókor egy becsúszott baba. Mi szoptatás alatt használtuk, amikor amúgy is kisebb az esély, és tervben volt kistesó, csak később.

Pesszárium: pont azért nem jó, mint nektek az óvszer. Nem ér hozzá valamiért a G-ponthoz a párom. Csináljuk, csináljuk, csak nincs benne élvezet...

Spirál: kinzóeszköz. Azért nem esel teherbe, mert egy konstans irritációt hoz létre. 3 hét erős menstruáció, pokoli görcsökkel, 1 hét szünet. Az biztos, hogy terhes nem leszel, mert szex sincs. Kivetettem egy pár hónap után. Ez volt az, ami allergiamentes...milyen lehet az olcsó??

Tabletta: állandó, visszatérő hüvelygomba, hüvelyszarazság, nulla libidó, trombózisveszély. Megint csak ugyanaz, mint a gumi a pasiknál; csináljuk, de nincs benne élvezet.

Megszakítás menstruáció utolsó napján: így lett a kistesó...

Érdekes, nálam meg olyan nem volt, hogy inkább ne szexeljünk, de akkor se húz gumit. 2018-ban igenis a szexuális kultúra része, hogy tudjátok használni!

2018. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

"A Pharmatex kúpokról, krémekről hallottál már?"


8-as, te pedig ezen termékek Pearl-indexéről hallottál már?

2018. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kepes gumit hasznalni mikor tudja mi a tet? O mit szolna, ha te behisztiznel azon, hogy nem engedni hogy feluj neki egy vibratort? Na korubelul ugyanaz.
2018. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!