Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok ezért a barátnőtöket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok ezért a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú vizsgálatok után kiderült, hogy genetikai betegség miatt nem szedhetem tovabb a fogamzásgátló tablettát. Több éve szedtem már, de egy trombózis gyanú miatt kórházba kerültem és emiatt derült ez ki. Mivel még nem szültem csak a gumi óvszer jöhet számításba, spirál nem. És mivel még nem végeztem a tanulmányaimmal még babát nem szeretnénk.

Azonban a párom nagyon kiakadt, mert évek óta nem kellett gumit használnia és nagyon összevesztünk azóta nem nagyok beszél velem. Én megértem hogy ideges én sem örülök ennek, de kicsit támogathatna. Vagy ti hogy vagytok vele? Lelépnétek ?


2018. jún. 25. 16:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
26%

Én soha nem is szedtem fogamzásgátlót, mert időben figyelmeztettek, hogy magas a trombocitaszámom.

Maradt a gumi és a megszakításos.


Azt azért el tudom képzelni, hogy elég nagy trauma lehet átállni erre, ha máshoz szoktatok, de ezért összeveszni???


Én akkor csalódtam a páromban, amikor többször is úgy jártunk, hogy a gumi kiszakadt (valószínű mert nem élveztem eléggé a szexet, ha gumi volt rajta és túl száraz voltam), akkor szerettem volna a Pharmatex kúpot kipróbálni, vettem is, de nem volt hajlandó rá, annyira féltette a fütykösét. Akkor nagyon szánalmasnak láttam őt. Maradt a megszakításos, nem tudom, ha akkor véletlen teherbeesek, lelépett volna-e. Akkor még nagyon korai lett volna a gyerek. Azóta lett gyerekünk, így is 1,5 évbe telt mire összejött, pedig akkor már nem védekeztünk sehogy, de akkor már 34 éves voltam, biztos a korom miatt vagy mert állandóan a radiátor mellett süttette a golyóit.

2018. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Ha ezek után nem dobod ki ennek a phasztarisznyának a szűrét, magadra vess.
2018. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne elgondolkodnod, hogy szeretnél-e kapcsolatban maradni egy ilyen hisztis és önző emberrel, aki kiakad, veszekedik, és nem beszél veled, hogy így büntessen egy olyan valami miatt, amiről nem tehetsz. Érthető lenne, hogy nem találja éppen ideálisnak, hogy hosszabb idő után ismét gumióvszerrel kellene védekeznetek a nem kívánt terhesség ellen, de a reakciója nem vall intelligens, érett férfi hozzáállására. Normálisan, felnőtt emberek módjára is lehetne erről kommunikálni. Lehetne türelmesebb, megértőbb, amíg a nőgyógyászoddal tudsz konzultálni, és megtaláljátok a számodra leginkább megfelelő fogamzásgátlási módszert.
2018. jún. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én a helyedben lehet, az orra alá tolnám a válaszokat. Elképesztően önző, és felháborító, hogy az egészéged semmibe veszi, mert a saját kis kényelme fontosabb.

Ha az én párom kiakadna, és nem beszélne velem, úgy hajítanám ki, mint macskát... és rohadtul nem érdekelne az sem, hogy x éve vagyunk együtt, és amúgy ezt leszámítva minden jó.

Mi lesz, ha szülés után 6 hétig nem lesz szex? Mi lesz, ha beteg leszel, és azért nem lehet? Önző, kicsinyes, gusztustalan ember, nem alapoznék jövőt egy ilyen alakkal, már bocsánat.


27N

2018. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok, csak nekem meg is volt a trombózis 23 évesen 3 hónap tabiszedés után. A válaszok alapján legalább remélhetem, hogyha lesz egyszer valakim, megérti, hogy csak és kizárólag óvszerben csinálhatjuk. Számomra a tabi után ez a módszer tűnik a legbiztonságosabbnak.
2018. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!