Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok ezért a barátnőtöket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok ezért a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú vizsgálatok után kiderült, hogy genetikai betegség miatt nem szedhetem tovabb a fogamzásgátló tablettát. Több éve szedtem már, de egy trombózis gyanú miatt kórházba kerültem és emiatt derült ez ki. Mivel még nem szültem csak a gumi óvszer jöhet számításba, spirál nem. És mivel még nem végeztem a tanulmányaimmal még babát nem szeretnénk.

Azonban a párom nagyon kiakadt, mert évek óta nem kellett gumit használnia és nagyon összevesztünk azóta nem nagyok beszél velem. Én megértem hogy ideges én sem örülök ennek, de kicsit támogathatna. Vagy ti hogy vagytok vele? Lelépnétek ?


2018. jún. 25. 16:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
0%

#18. A női óvszerről is írj légyszíves :).

31/f

2018. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a többi választ, úgyhogy bocs, ha ismétlek valakit. A kedves párod egy igazi tirpák. A fogamzásgátló veszélyezteti az egészségedet/életedet és ó azon hisztériázik, hogy gumit kell húznia... Mi a kérdés???
2018. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
49%

Hali.

A barátod egy önző csöves önmagad idejét rabolod ha egy ilyen hulladék mellett kitartasz. Mert érzelmi szinten sajna semmibe nem vesz.


Nekem is van egy kérdésem:Ti nők genetikailag szenvedésre vagytok programozva? Ha rossz egy kapcsolat miért tartotok ki a rossz mellett ? És miért nem választjátok a jóindulatú biztos srácokat önző beképzelt focisták helyett?


Válaszod akár privibe is jöhet.


Egyházi üdvözlettel


István atya

2018. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
97%
18, ha a szerelmed életét veszélyezteti a fogamzásgátló, te is el kezdesz hisztizni a gumi miatt?
2018. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
17%

Vannak ilyen természetes módszerek is: [link] [link]


Bár zárójelben ez a gyökér pasi semmilyen módszert nem érdemel meg tőled!

2018. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Tènyleg nem èrtem a kèrdezôt. Az èleted a tèt ès Te mègis gondolkodsz? Most komolyan, majd ha vèletlenül kèsöbb komoly beteg leszel, akkor is azon fog a pasid pattogni, hogy nem kapta meg a heti szexadagjàt?

Tènyleg gondolkozol, hogy vele maradsz? Ha igen, akkor türd csendben ès ne irogass ki kèrdèst.

2018. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

@25: Ez a Billings-módszer egy hatalmas bullshit, nem több. Olyan nőkkel beszélgettek, akiknek relatíve nem volt gond, ha éppen újra teherbe estek, arról nem beszélve, hogy arra alapozni egy együttlétet, hogy éppen milyen állagú a méhnyák, enyhén szólva hazárdírozás.


A kérdező párja ettől függetlenül önző; nem tudom, hogy valódi érzelmek mellett hogy lehet így reagálni.

2018. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

1. Én sem szültem, de kaptam minispirált, azzal lehet védekezni.


2. Ha nemet mondtam volna a spirálra, a párom zokszó nélkül húzta volna a gumit magára, mert az én egészségem fontos neki.


3. A pasid egy pööts. Ha ezért szakít, nem kár érte.

2018. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan ezen kiakadt és emiatt nem beszél veled én biztosan szakítanék vele a helyedben.

20L

2018. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
94%
Férfiként mondom, hogy sz** alak, aki nyavajog, mert nem lőhet beléd, hanem gumit kell használnia...élete legnagyobb gondja legyen.
2018. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!