Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, ha szinte semmit nem költ rám a párom?

Figyelt kérdés
Két éve járunk, én 20 éves vagyok, ő 28. Jól kereső állása van, én még tanulok. A randikon néha van hogy meghív, de nagyon ritkán,általában felezünk. Nem érzem úgy, hogy számítanék neki. Sokszor meglepem őt apróságokkal vagy főzök neki. Ezeknek szokott örülni, de ebben ki is merül minden. Nemrég össze akart költözni, és a rezsit tudtam volna fizetni, de a lakbér felét nem(csak nagyon kis részét). És akkor el is vetette az ötletet. Ez fáj nekem, mert mindegy lenne neki, hiszen a költségei nem nőnének. Nyaraláskor is mindig pontosan a felét kéri, ami lehet így igazságos, de nekem elmegy rá minden félretett pénzem, neki meg mindegy lenne mennyit ad bele. Nem szeretném kihasználni, de nincs biztonságérzetem ebben a kapcsolatban.
2018. júl. 7. 12:40
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Tök jogos, miért fizesse ő TE utaidat is, meg lakbéredet - ami két ember esetén DUPLÁZÓDIK :)


Ha nincs pénzed, nem kell egymáshoz költözni.

2018. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
54%
Hát tudod a mai világban annyi rossz példát lehet hallani hogy kiforgatjak a vagyonukbol a másikat, még úgy is ha házasok.. Ezért óvatos szerintem a párod
2018. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!