Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még akkor is megbocsáthatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még akkor is megbocsáthatatlan, hogy megpofoztam, ha kiderült, hogy drogozott?

Figyelt kérdés

Mindig is utáltam, ha a barátnőm bulizni jár, különösen ha azzal a lánnyal, aki elvileg a gyerekkori legjobb barátnője. Ilyen vadliberális csaj, hippinek képzeli magát és szerintem befolyásolja a barátnőmet, régebben 1-2x még füveztek is együtt.

Sokáig hatottam rá, hogy ne menjen bulizni, vagy legalább együtt menjünk, de tegnap elment a barátnője szülinapjára. Hajnali 3-ra ígérte magát, de 6-kor sem volt még sehol sem, én pedig egész éjjel nem aludtam. Telefont órákig nem vette fel. Végül hazakeveredett, de gyanús volt, hogy nincs alkohol szaga kicsit sem, de ugyanakkor valami furcsa volt vele, végül amikor kicsit erőszakosabban kérdeztem rá, akkor kiderült, hogy drogozott. Nem bírtam ki, megpofoztam, utána sírtam és bocsánatot kértem.

Azóta nem áll velem szóba, és úgy ismerem, hogy azonnal szakít, ha megütik, régebben beszéltünk erről...

Tényleg nem lehet megérteni? Mit tegyek, ha megbeszélni sem hajlandó? Miért én vagyok a gonosz?


2018. júl. 8. 16:46
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
14%

Kedves Kérdező!


Nem hinném, hogy gonosz vagy. Talán ostoba igen, és van némi problémád az impulzuskontrollal. Megütni nem volt jogod, a sírás nem segít, a bocsánatkérésed hasztalan. Más az értékpreferenciátok, mások a céljaitok és különbözik a baráti körötök.


Örülj, hogy szabadulsz! Mennyivel jobban jársz, hogy ha most szétmentek, mint ha rávesztegeted az életedet. Így több időd marad találni hozzád jobban passzoló társat.


De hogy rövidre zárjam: akasrz egy ilyen anyát a gyerekeidnek? Ugye.

2018. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:
De miért ennyire gyenge ember? Miért akarja tönkretenni az életünket? Nem tudja, hogy ez nem olyan, mint meginni néha pár italt, hanem komolyan rá fog szokni és le fog épülni?! Nem értem az embereket...
2018. júl. 8. 17:07
 13/59 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy akkor sem érthető...??! Nem, SOHA nem érthető, kinek hiszed magad, hogy te csak úgy felpofozhatod, amiért nem úgy viselkedik, ahogy elvárod? Én is totalisan a drogok ellen vagyok, de eszembe nem jutna megütni (bár én nő vagyok, de akkor is)! Ha nem tetszik a viselkedése, akkor nem kötelező vele lenned. Totalisan érthető, hogy nem áll veled szóba, a helyében már úgy kivagtalak volna, mint macskát sz*arni.
2018. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
98%
Inkább te vagy gyenge. Ragaszkodsz egy nőhöz, aki totál nem illik hozzád, akinek fontosabb, hogy a barátnővel lője vagy szívja szét magát.
2018. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
65%

Azert nem mindegy, h milyen drogrol beszelunk. Marihuana? Speed? Ezek azert nem akkora dolgok, h ennyire kiakadj rajta. Persze nem azt mondom, nem egezseges de azert nem veheto egy kalap ala a kemeny drogokkal, amiktol tenyleg gyorsan leepul az ember.


Masreszt ha ennyire nem egyezik az ertekrendetek, talan eleve nem kellett volna osszejonni... a lany is hibas, hogy olyat iger, amit nem tud betartani, de te is, hogy nem ot akarod igazabol, hanem egy atalakitott, igenyeidre szabott verziojat. Mint mikor a nok mondjak, hogy "hat igen a pisti iszik neha, de amugy egy olyan arany ember.." nem, nincs ilyen, tanuljatok mar meg, hogy nem szabad ugy belemenni egy kapcsolatba, hogy eleve meg akarom a masikat valtoztatni!

2018. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem félre is dugott.
2018. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:
Magas MDMA tartalmú ecstasy tablettát vett be. No comment.
2018. júl. 8. 17:42
 18/59 anonim ***** válasza:
12%

Jogos vagy nem jogos az itt nem kérdés igazából.

Látom a nevelést egyre kevésbé kapó, teljesen öntörvényű feministák már szétszedtek szóval ehhez túl sokat nem fűznék hozzá.

Talán csak annyit, hogy ha annak idején a szülei vágták volna pofon vagy nevelték volna rendesen akkor nem lesz belőle egy másokra (még a párjukra is) nagy ívben szaró, öntörvényű, drogot használó bulipcsa. Felnőtt korban már hiába adsz neki egy pofont, te leszel az agresszív, kontrollálatlan szemétláda amiért korlátozni próbálod a nagy női öntudatát.

2018. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
100%
Cicaharcos, itt semmi köze ahhoz, hogy nő vagy férfi. Nőnek is azt mondanám, hogy ne verekedjen meg utána bőgjön, hanem alapból ne jöjjön össze lecsúszott alakokkal.
2018. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
98%

Köze nincs ennek a feminizmushoz.


Több sebből vérzik ez az egész helyzet, a nagy részét leírták már előttem.


A másik pedig az, hogy ha szigorúan tudományosan nézzük azt, hogy mennyire súlyos cselekedet extasy-val élni, akkor tény, hogy semmivel nem gázabb, mint berúgni, sőt, inkább jobb. Milyen lecsúszottságról beszéltek? Azért, mert 1-2x füvezett, és most meg bevett egy kis MDMA-t? Bezzeg, ha részeg lett volna, azzal nem sokaknak lenne ekkora baja, pedig veszélyesebb és károsabb szer.

2018. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!