Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még akkor is megbocsáthatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még akkor is megbocsáthatatlan, hogy megpofoztam, ha kiderült, hogy drogozott?

Figyelt kérdés

Mindig is utáltam, ha a barátnőm bulizni jár, különösen ha azzal a lánnyal, aki elvileg a gyerekkori legjobb barátnője. Ilyen vadliberális csaj, hippinek képzeli magát és szerintem befolyásolja a barátnőmet, régebben 1-2x még füveztek is együtt.

Sokáig hatottam rá, hogy ne menjen bulizni, vagy legalább együtt menjünk, de tegnap elment a barátnője szülinapjára. Hajnali 3-ra ígérte magát, de 6-kor sem volt még sehol sem, én pedig egész éjjel nem aludtam. Telefont órákig nem vette fel. Végül hazakeveredett, de gyanús volt, hogy nincs alkohol szaga kicsit sem, de ugyanakkor valami furcsa volt vele, végül amikor kicsit erőszakosabban kérdeztem rá, akkor kiderült, hogy drogozott. Nem bírtam ki, megpofoztam, utána sírtam és bocsánatot kértem.

Azóta nem áll velem szóba, és úgy ismerem, hogy azonnal szakít, ha megütik, régebben beszéltünk erről...

Tényleg nem lehet megérteni? Mit tegyek, ha megbeszélni sem hajlandó? Miért én vagyok a gonosz?


2018. júl. 8. 16:46
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, legyszi ne keverd az egy tabit a megcsalasos reszeg tores zuzassal. Otvenszer elmondtuk, hogy miert nem olyan lanyt valasztott, aki eleve illik hozza, miert egy teljesen mas ertekrendu szemelyisegu lanybol akar olyat faragni, ami neki megfelel? Nem vagy kepes ezt felfogni?
2018. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
89%
Jaguár, ne haragudj, de most te fogalmazol meg nagyon szélsőséges gondolatokat. Nem kicsi különbség van aközött, hogy bulizott, és szórakozott egy szaros ekivel, mint az, hogy megcsalná a másikat egy qrvával és rombolná a lakás fszrészegen. :D
2018. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
88%
Jaguár a normális nem korlátoz a normális nem jár prostihoz,nem vedel és nem érzi jogosnak h verni kell a másikat,ma a drog holnap a szoknya lesz az inditék.. A normális meg nem nyul droghoz ha minden oké,az h drog kell mert olyan szar a kapcsolat az magáért beszél...
2018. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
9%

#41

Azért mert nem egy egzakt tudomány. Attól még, hogy valaki lemegy bulizni vagy néha elszív füves cigit még ugyanúgy lehet olyan ember akibe a másik beleszeret. Bármilyen hihetetlen, de az emberek nem racionális módon választanak párt vagy szeretnek bele valakibe akinél sorban végigpipálgatnak mindent a listájukon és, ha megfelel akkor fel van véve.


#42

Igen tudom. Mindenesetre jó látni, hogy mások szemében a szálkát is észreveszed te kis szemfüles.

De igazad van, benarkózva hazajönni egy buliból úgy, hogy a másik álmatlanul végigaggódta az egész estét pont olyan mintha elment volna tollasozni két órát.

2018. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
92%
A normális nem korlátoz nem farag hanem olyat keres aki megfelel és nem verve probálja a másikat idomitani,a nok 70 % hisz ebben az értem megváltozik a pasi mesében,de látom pasikban is akad ilyen.. Akinek meg drog kell ott már régebb ota baj van és ez nem egy pofonnal fog helyre állni..
2018. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
76%

Bocsi utolsó, de ez is egy közhely, hogy a normális nem nyúl droghoz, és ezért meg azért csinálja. Ha normális ember droghoz nyúl, akkor van, hogy nem kell mögé látni semmit. Egyszerű szórakozás, kíváncsiság. Felelősségteljesen kell csinálni, figyelni magadra és nem kell rendszeresen csinálni és beépíteni a mindennapokba. Ennyi az egész.

Ha valaki így látja, és szeret élni vele, akkor olyan partner kell neki, aki tud különbséget tenni rekreációs használat és függőség között.

2018. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
7%
Nem hiszem, hogy megoldás volt a tetted, viszont teljes mértékben megértem. Viszont ez a kis hercegnő típus nem fog elgondolkodni a tettén, hanem sírni és hisztizni fog, vadállatnak fog beállítani és fűnek fának híresztelni fogja. Azt persze nem, hogy ő egy akaratgyenge, idióta p csa, aki szarik a párjára. Sokkal-sokkal hamarabb meg kellett volna már szabadulnod tőle, ez nem való barátnőnek. 26/N
2018. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
9%
Hagyd kérdező a p_csába a drogos nődet. Sajnos ő is mint a többi hozzá hasonló ember akik olyanokat használnak mint cigi, pia, drog egyszerűen gyenge emberek. Ez már nem fog változni, én eleve nem is kezdenék olyan emberrel aki kipróbált drogokat mert az a szememben egy szánalmas ember.
2018. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
100%

Már az is gáz, hogy bulizni sem járhat, mióta veled van...


A pofon meg nem, nem elfogadható, hiszen már otthon volt, biztonságban.


Te csak birtokolni akarod, és qrvára túlzásokba esel, neked kéne kezeltetned magad..

2018. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
97%

Jaguár, igazad lenne valamennyire, HA fordított nemeknél nem azt mondanád, hogy "jaj, hülye pitsa, biztos kellett az izmos test/nagy farok/sok pénz, hát edd meg, amit főztél, ne zaklasd már szegény embert, csak jól érzi magát".


Tök hiteltelen vagy.

2018. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!