Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még akkor is megbocsáthatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még akkor is megbocsáthatatlan, hogy megpofoztam, ha kiderült, hogy drogozott?

Figyelt kérdés

Mindig is utáltam, ha a barátnőm bulizni jár, különösen ha azzal a lánnyal, aki elvileg a gyerekkori legjobb barátnője. Ilyen vadliberális csaj, hippinek képzeli magát és szerintem befolyásolja a barátnőmet, régebben 1-2x még füveztek is együtt.

Sokáig hatottam rá, hogy ne menjen bulizni, vagy legalább együtt menjünk, de tegnap elment a barátnője szülinapjára. Hajnali 3-ra ígérte magát, de 6-kor sem volt még sehol sem, én pedig egész éjjel nem aludtam. Telefont órákig nem vette fel. Végül hazakeveredett, de gyanús volt, hogy nincs alkohol szaga kicsit sem, de ugyanakkor valami furcsa volt vele, végül amikor kicsit erőszakosabban kérdeztem rá, akkor kiderült, hogy drogozott. Nem bírtam ki, megpofoztam, utána sírtam és bocsánatot kértem.

Azóta nem áll velem szóba, és úgy ismerem, hogy azonnal szakít, ha megütik, régebben beszéltünk erről...

Tényleg nem lehet megérteni? Mit tegyek, ha megbeszélni sem hajlandó? Miért én vagyok a gonosz?


2018. júl. 8. 16:46
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
20%
Ne állj szóba drogosokkal, mind hülye.
2018. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
83%

A #4-nek tökéletesen igaza van. Minek akarsz vele lenni, ha nem fogadod el olyannak amilyen? Ráerőszakolod az akaratod, gusztustalan tulajdonság. Megütötted, és nem érted miért akar kidobni? Nincs olyan, hogy "mi életünk", ne legyél már pióca. Minek sírtál, ha nem is bántad meg? Manipulálni akartad, hátha megsajnál. Nem azt csinálta, amit kiadtál neki parancsba, szánt szándékkal bántottad, így akarod elérni, hogy ne merjen lázadni.

Éltem bántalmazó kapcsolatban, azóta messziről kiszagolom a fajtádat. Most azt kívánom, bárcsak a barátnőd helyében lehetnék, olyat kapnál, hogy megzöldülsz. Másodjára már nem lennék olyan hülye, hogy megbocsássak, mint valószínűleg a barátnőd is fog, sajnos. Nagyon vissza kellett most fognom magam, hogy ilyen kedves legyek.

2018. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
5%

Akkor vegyük már sorra.

- A lány tudja a párjáról, hogy nem szereti, ha egyedül eljár bulizni mégis leszarja és elmegy.

- A lány tudja, hogy a párja nagyon megveti a drogokat, de leszarja és használja.

- A lány elmegy bulizni és bevesz egy szintetikus, hallucinogént vackot és marhára nem érdekli, hogy a párja otthon virrasztva várja majd délelőtt benarkózva hazaállít.


Ezek ugye teljesen oké, ez egyáltalán nem tartalmaz semmi bántalmazót a párjára nézve na, de egy POFON?!?! Az már több a soknál, főben járó bűn amiről tudni lehet, hogy egy életre megnyomorítja az embert és azonnal derékba töri a teljes személyiségét.


Ne haragudjatok, de pont azok akadnak ki ilyen szinten egy pofon miatt akik életükben nem kaptak egyet sem vagy nem lettek semmilyen szinten nevelve.

Én kaptam és nem is tulajdonítanék neki túl nagy jelentőséget. Vállat vonnék és elgondolkodnék azon, hogy ha tényleg megérdemeltem mert egy idióta fsz voltam akkor örülnék inkább, hogy ennyivel megúsztam.

Aki meg egy saját hülyesége miatt elszenvedett pofon határára és életre szóló törést szenved mint "áldozat" az soha nem is fogja semmiért elismerni a felelősségét vagy hibáját.

Lásd mai társadalom ahol a 12 éves diák is már lassan leköpi és lequrvázza a tanárát az iskolában.

2018. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
85%
De eleve miert jon ossze egy srac egy ennyire mas lannyal? Miert nem fogjatok fel, hogy nem mukodik az, hogy a bulizos, alkalmi partidrogos lanybol egy otthonulo lanyt akartok csinalni erzelmi zsarolassal? Mondtam, a lany is hibas, mert enpl ottt es akkor mondanam a baratomnak, hogy vege, ha valamiben be akarna szabalyozni. Pedig nem vagyok egy nagy bulis lany, orvosira jarok, van jovokepem, de ha neha elmegyek, vagy neha fuvezek, ne merjen beszolni vagy korlatozni. En ae korlatozom le a masikat.
2018. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem egy normális elvárás semmilyen nemű embertől az, hogy ne menjen nélküle oda a párja, ahová akar.

A drog témában meg célszerű olyannal összejönni, akinek hasonlít a nézőpontja a sajátunkhoz, különben nem fér össze a két ember.

Én a tényeket szeretem, nem a dogmatikus ítélkezést és kukorékolást, éppen ezért nem jönnék össze olyan emberrel, aki vszeg semmit nem szólna arra, ha alkoholizálnék, de akkor eljönne a világvége, ha szívok egy kis füvet, vagy 1-2x élek valami más könnyűdroggal.

Amúgy az nem egy szitokszó, hogy szintetikus, az, hogy valami mesterséges vagy természetes, semmit nem mond el arról, hogy mennyire káros.

Az MDMA meg amúgy nem hallucinogén, csak a pontosítás kedvéért.


Szerintem pont attól elmebeteg ez a társadalom, hogy azt nem tartja a többség problémának, ami az orra előtt van és amitől emberek halnak meg, és családok mennek tönkre, hanem logikátlan és beteg elvárásokra alapozva pofozgatnak és ítélnek el másokat.

2018. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
89%

"- A lány tudja a párjáról, hogy nem szereti, ha egyedül eljár bulizni mégis leszarja és elmegy.


- A lány tudja, hogy a párja nagyon megveti a drogokat, de leszarja és használja.


- A lány elmegy bulizni és bevesz egy szintetikus, hallucinogént vackot és marhára nem érdekli, hogy a párja otthon virrasztva várja majd délelőtt benarkózva hazaállít."


- A fiú úgy jött össze a lánnyal, hogy az szeretett mindig bulizni, de azt hitte, ő majd megváltoztatja.


- A fiú tudta, hogy a lány szokott drogokkal élni, de azt hitte, ő majd megváltoztatja.


- A fiú tudta, hogy a lány olyan, amilyennek leírtad, de azt hitte, hogy miatta majd megváltozik.

2018. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
92%
Szerinten semmi keresnivalótok egymás mellett. Drogossal se lennék, és olyannal se, aki megüt. Kár pofozkodni, csak rontasZ az egyébként is rossz helyzeten.
2018. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
97%
Ilyenkor amúgy hol van a férfikórus és a "Te választottad!" című sláger?
2018. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
97%

Ha a lányom jönne haza, őt se üthetem meg, mégha megérdemelné is.


Elhagyni, orvoshoz vinni van jogod, megütni nincs.

2018. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
85%

Orvoshoz vinni? Mégis milyen alapon?

Azt is orvoshoz küldenétek, aki 1-2x részeg? :D

2018. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!