Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még akkor is megbocsáthatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még akkor is megbocsáthatatlan, hogy megpofoztam, ha kiderült, hogy drogozott?

Figyelt kérdés

Mindig is utáltam, ha a barátnőm bulizni jár, különösen ha azzal a lánnyal, aki elvileg a gyerekkori legjobb barátnője. Ilyen vadliberális csaj, hippinek képzeli magát és szerintem befolyásolja a barátnőmet, régebben 1-2x még füveztek is együtt.

Sokáig hatottam rá, hogy ne menjen bulizni, vagy legalább együtt menjünk, de tegnap elment a barátnője szülinapjára. Hajnali 3-ra ígérte magát, de 6-kor sem volt még sehol sem, én pedig egész éjjel nem aludtam. Telefont órákig nem vette fel. Végül hazakeveredett, de gyanús volt, hogy nincs alkohol szaga kicsit sem, de ugyanakkor valami furcsa volt vele, végül amikor kicsit erőszakosabban kérdeztem rá, akkor kiderült, hogy drogozott. Nem bírtam ki, megpofoztam, utána sírtam és bocsánatot kértem.

Azóta nem áll velem szóba, és úgy ismerem, hogy azonnal szakít, ha megütik, régebben beszéltünk erről...

Tényleg nem lehet megérteni? Mit tegyek, ha megbeszélni sem hajlandó? Miért én vagyok a gonosz?


2018. júl. 8. 16:46
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
73%
Most elgondolkoztam, hogy hány olyan ismerősöm van,aki nem próbált ki soha semmilyen partydrogot fiatalabb korában. Egy se. Aztán elgondolkodtam,hány ember szokott rá bármelyikre is. Egy se. Aztán elgondolkodtam, hány ismerősöm van,aki nem többdiplomás, sikeres jogász,vagy mérnők, vagy orvos, vagy közgazdász... Egy se. Általában azok misztifikálják ezt túl, akik sose próbáltak ki semmit, és fogalmuk nincs az egészről. És ezzel nem azt akarom mondani,hogy a könnyűdrogok használata jó lenne, viszont egy-egy ilyen buli miatt senki nem lecsúszott drogos. Te viszont mindig is az a srác maradsz,aki megütötte a barátnőjét. A barátnőd pedig kétségkívül egy kedves,aranyos lány,mert tőlem haver olyat kaptál volna visszakézből,hogy sírhattál volna a sürgősségin egész délelőtt.
2018. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
94%
Lgközelebb meg meg is rugdosod gondolom ha most megbocsát.. Én is maradtam a pofon után jött a többi végül mindenért kaptam.. Aki egyszer megüt bármiért az nálam kuka
2018. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:

Most egyszer drogozott, ha ez ismétlődő lenne, és mert félti az egészségét a másiknak, erre is hivatkozott a kérdező, félti a másik életét.

Erre írtam a dokit. Nem élek drogokkal, nem tudom melyik milyen élettani hatást vált ki az embereknél.

2018. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%

Megérteni meg tudom, de attól még nem gondolom elfogadhatónak.

Az a baj, hogy ha egy magyarázat elfogadható az erőszakra, akkor több is akad.

2018. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
93%

Én tájékozott vagyok a témában, tanultam is erről, olvastam sok szakirodalmat, valamint tapasztalati tudásom is van.


Az extasy elsősorban stimuláns, és van mellé egy érzelmi hatása is, de nem hallucinogén.

Ha nem szennyezettek a tabletták, és tényleg MDMA van benne, akkor arra kell figyelni, hogy igyon elég vizet az illető, de ne vedelje ész nélkül (mert akkor a vízmérgezés árt neki), és ne keverje alkohollal, valamint ha táncol, akkor néha pihenjen meg egy kicsit. Ha ezeket betartja, akkor SEMMI baja nem lesz, még annyi sem, mint egy közepes becsiccsentéstől.

Ha többször él vele, az se tragédia, csak akkor van baj, ha heti többször, vagy akár naponta teszi ezt, de ez ennél a szernél nagyon nem jellemző. Alapból nem alakít ki semmi fizikai függőséget, lelkileg mindenre rá lehet függni, de én életemben soha nem találkoztam olyannal, aki ezt használja heti többször, de még olyannal se nagyon, aki akár heti szinten. A fogyasztók túlnyomó többsége alkalmi használó, és nem lecsúszott ember.

A lecsúszott drogosok inkább heroint, cracket, meth-et, dizájner drogokat (mefedron, biofű/herbál, meg mindenféle istentudja milyen eredetű növényvédőszer, fürdősó, fenetudjami) használ, esetleg szipuzik, de ide sorolhatjuk egyébként az alkoholistákat, hiszen az alkohol olyan lecsúszást képes produkálni, mint az egyéb keménydrogok, csak annyi a különbség, hogy legális.

2018. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó és álatlában az alkohol végett kerülnek családok a hiradoba nem a fü miatt..
2018. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Én egyetlen olyan esetről sem hallottam, hogy valaki betépve verte volna agyon a feleségét/gyerekét/férfjét/akárkit. :)

Fűvel leginkább úgy kerülnek híradóba, ha kiderül, hogy nagy mennyiségben előállították. :D

2018. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki fennakadt itt a drogokon meg a hatásaikon meg, hogy ez mennyire jó és tényleg, semmi káros dolog, pedig egyáltalán nem erről van szó.


Arról van szó, hogy ha valaki tud valamit amit a párja nagyon nem szeret, de ennek ellenére pont nem érdekli az egész, hanem inkább elmegy és szétcsapja magát az utána ne is mutassa be magát erőszakot elszenvedett áldozatnak azért amiért ő maga hülye, érzéketlen, önző és nemtörődöm volt és pláne ne mindezt egy pofon tükrében.

Mondom, aki ezt nem fogja fel az soha semmiben nem fogja elismerni egyetlen hibáját sem. Éli tovább az önző, yolo életét amit a másik vagy megszokik vagy megszökik, de felelősséget soha nem vállal, hibáját soha nem ismeri el csak hárít, terel és kiáltozik, ha szembesítik a cselekedeteivel.

A válaszolók sem értik mert nyilván ők is ilyenek, érdekes a kérdező érti mert tisztában van azzal, hogy valahol hibázott még, ha félig-meddig jogosan akkor is. Bocsánatot is kért, a barátnője pedig csak azt látja, hogy ő mindent jól csinált, semmi gond nem volt a viselkedésével és a hozzáállásával.

2018. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
98%
Ergo ha a párom nem szereti ha én tollasozom v bármit csinálok amit ő zavarja agyon verhet.. Na ezért van ennyi kussolo áldozat.. Nem kell összejönni ellentéteknek..
2018. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
0%

"Ergo ha a párom nem szereti ha én tollasozom v bármit csinálok amit ő zavarja agyon verhet.."


Látom abszolút megfogtad a lényeget. Nem mondta még a férjed, hogy folyamatosan kiforgatod minden egyes szavát amihez utána hozzáköltöd a saját szélsősséges gondolataidat? Kezdem egyre jobban sajnálni szegényt.


De tegyünk akkor egy próbát.

Szóval, ha te nem szereted, ha párod túl sokat iszik vagy elmenne prostihoz, de ő ezt lesajnálva lemegy a kocsmába berúgni, felvisz hozzátok egy ugyanúgy ittas prostit majd részegen szétveri a fél lakást akkor neked tilos kiakadnod még egy pofon szintjéig sem, hiszen nem korlátozhatod szegénykémet?

2018. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!