Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kijelentette mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kijelentette mást megdugna. Jogos a sérelmem?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve vagyok együtt, a kapcsolatunk kezdete óta feltűnik, hogy megnéz más lányokat sokszor, ezzel még nem lenne gond. Kulon voltunk nyaralni ( en a baratnőimel, ő a barátaival ). Par napja beszélgettünk róla, hogy mi csajok szoktunk szexrol beszelgetni es kerdeztem, hogy ők is-e a srácokkal. Erre mondja nem, de ha látunk egy jó nőt, megbeszéljük mit, hogy csinálnánk vele. Meg milyen szája van, milyen segge van.. Ezen lesokkolódtam, ha azt mondja megbeszéljük jó csaj, az ok..De ez.. Mondom neki tessék...? Mondja most mi van ebben minden férfi ilyen.. Gyakorlatilag az minden pasi megakar dugni mas nőket. Nem csináltam patáriát, csak elvonultam sírni. Utana próbálta javítani, hogy hát ő nem, ő csak a haverjának nézi a nőket, meg engem

lát mindenkiben stb stb.. Már úgy voltam vele nem kell a rizsa. Jogosnak érzem, hogy ennyire bántva érzem magam ? Vagy túlreagálom ? Utána próbált velem összebújni, de elhúzódtam tőle. Mondta sajnálja, de ez a kijelentés így picit kiábrándított.. :/



2018. aug. 3. 14:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyi idősen nagyon gáz. Jóhiszeműen azt feltételeztem, hogy még csak most kezdi az életet és suta. Hát akkor ő már ilyen marad. Te meg eldöntheted, hogy kérsz-e ebből.

Ezzel a dumával, hogy hát a többi férfi is ilyen amúgy a többi férfinek is árt, mert amelyik nő ezt olvassa annak aláássa a bizalmát. Nagyon csúnya, alávaló húzás. A barátodban sajnos se finomság, se illem, se tapintat nincs, ami ennyi idős korára azért kifejlődhetett volna.

2018. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
46%
Menj át a tini kategóriába!
2018. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jogos.


Nem mindenki ilyen.


Egy formás nő nyilván feltűnik, de ha szeretek valakit, akkor nem tud érdekelni.


Egyébként meg ha különbnek tartjuk magunkat az állatoknál, akkor tessék is úgy viselkedni, a szexualitás nem csak annyit jelent, hogy viszket->baszok.


29/F

2018. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!