Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kijelentette mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kijelentette mást megdugna. Jogos a sérelmem?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve vagyok együtt, a kapcsolatunk kezdete óta feltűnik, hogy megnéz más lányokat sokszor, ezzel még nem lenne gond. Kulon voltunk nyaralni ( en a baratnőimel, ő a barátaival ). Par napja beszélgettünk róla, hogy mi csajok szoktunk szexrol beszelgetni es kerdeztem, hogy ők is-e a srácokkal. Erre mondja nem, de ha látunk egy jó nőt, megbeszéljük mit, hogy csinálnánk vele. Meg milyen szája van, milyen segge van.. Ezen lesokkolódtam, ha azt mondja megbeszéljük jó csaj, az ok..De ez.. Mondom neki tessék...? Mondja most mi van ebben minden férfi ilyen.. Gyakorlatilag az minden pasi megakar dugni mas nőket. Nem csináltam patáriát, csak elvonultam sírni. Utana próbálta javítani, hogy hát ő nem, ő csak a haverjának nézi a nőket, meg engem

lát mindenkiben stb stb.. Már úgy voltam vele nem kell a rizsa. Jogosnak érzem, hogy ennyire bántva érzem magam ? Vagy túlreagálom ? Utána próbált velem összebújni, de elhúzódtam tőle. Mondta sajnálja, de ez a kijelentés így picit kiábrándított.. :/



2018. aug. 3. 14:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
100%

# 39


Pontosan!! Attól, hogy 1-2 infantilis, primitív suttyónak ez a normális elképzelése egy hosszútávú kapcsolatról, annak egészségére, pont letojom!


De ne akarjuk már megmagyarázni, hogy ez a normális, mert nem az. Neki lehet az, talál is olyat, aki el is viseli neki, de az a nő, aki volt már NORMÁLIS férfival kapcsolatban, annak hiába szajkózzátok a maszlagot...


Nekem normális párom van, van ilyen haverja, mint írtam, a párom viszont nem iylen személyiség. ÉS magától nincs erre ingerenciája, mert olyan csajjal van együtt, aki az ideálja, nem sóvárog más pinák után.


Ilyet általában a kiéhezett, kangörcsös fiukák csinálnak, ami szingliként tök oké is! Kapcsolatban általában már ilyen szinten nem kéne kifelé fókuszálnia a többi nőre, ha minden faja. EZ lenne a normális...

2018. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
100%

U.I

Ha ennyire nem zavarná ez fordított esetben a pasikat, kérdező én a helyedben megnézném, mit reagál ha valamelyik ismerősötökre vagy ismeretlenre lennél ráizgulva.. Ha elkezdenéd ecsetelni előtte egy barátnődnek, hogy de jó pasi ez a Misi/a pincér srás/akárki... Azok a szemek és azok akarok.. El bírnád viselni, ha ilyen kéz simogatna..


Van egy tippem, hogy elég hamar rövidre zárulna az este. ;)

2018. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen sokan válaszoltatok. Én is azt gondolom ez nem normális így, lehet valakinek ez belefér, sajnos szamomra nem. Nem tartom magam házisárkánynak, csak tiszteletet várok el. Szerintem ez nem nagy igény egy párkapcsolatban...
2018. aug. 3. 17:13
 44/63 anonim ***** válasza:
29%
A férjem is mondja hogy ezt vagy azt megdugna. És? Amíg nem tenné meg,addig nem érdekel. Mindig hozzáteszi,hogy élni nem tudna vele,azt csak velem tudja elképzelni.
2018. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
92%
Ne borulj ki emiatt. Csak akkor kérdezz, ha el tudod viselni a másik válaszát, legyen az bármi. Nem azt a kaptad, amit vártál, itt ennyi történt. Levonod belőle a tanulságot, néhány dolgot jobb nem tudni. Én nem venném készpénznek, hogy biztosan meg is csalna, valószínűleg csak játszotta a fejét a többieknek. Ha bűnös lenne, nem vall be ennyit sem.
2018. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem egy párkapcsolatban semmi olyan nem fér bele amivel a másikat megbánthatjuk.

Akinek igen az keressen magának olyant aki mellett eszébe sem jutna ez a megbántósdi.

Hiszen azért ő a párom mert szeretem.. Akinek beleférnek a dolgok nem szereti igazán a másikat..

Akkor az a személy értelemszerűen nem a valódi párod!

2018. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó,te se voltál még házasságban/több éves kapcsolatban ahol sok sok sok szharságot le kell bizony nyelni a másiknak,és nem vághatod be magad mögött az ajtót az első sértődésnél.
2018. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
27%
Aki ilyenen megsértődik az beteg. jobban járna a srác nélküled.
2018. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:
Aki ilyenen megsértődik az beteg.. Azért ne haragudj, ez erős volt..Gondolom te is hasonlóan nyilvánulsz meg a párod előtt. Már ha van.
2018. aug. 3. 18:16
 50/63 A kérdező kommentje:
Ez mellett pedig én magam 8 évet voltam korabban kapcsolatban. Nem, nem volt minden tökéletes, de nagyon sokáig szuperül működött, és én ott nem tapasztaltam ilyet..
2018. aug. 3. 18:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!