Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kijelentette mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kijelentette mást megdugna. Jogos a sérelmem?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve vagyok együtt, a kapcsolatunk kezdete óta feltűnik, hogy megnéz más lányokat sokszor, ezzel még nem lenne gond. Kulon voltunk nyaralni ( en a baratnőimel, ő a barátaival ). Par napja beszélgettünk róla, hogy mi csajok szoktunk szexrol beszelgetni es kerdeztem, hogy ők is-e a srácokkal. Erre mondja nem, de ha látunk egy jó nőt, megbeszéljük mit, hogy csinálnánk vele. Meg milyen szája van, milyen segge van.. Ezen lesokkolódtam, ha azt mondja megbeszéljük jó csaj, az ok..De ez.. Mondom neki tessék...? Mondja most mi van ebben minden férfi ilyen.. Gyakorlatilag az minden pasi megakar dugni mas nőket. Nem csináltam patáriát, csak elvonultam sírni. Utana próbálta javítani, hogy hát ő nem, ő csak a haverjának nézi a nőket, meg engem

lát mindenkiben stb stb.. Már úgy voltam vele nem kell a rizsa. Jogosnak érzem, hogy ennyire bántva érzem magam ? Vagy túlreagálom ? Utána próbált velem összebújni, de elhúzódtam tőle. Mondta sajnálja, de ez a kijelentés így picit kiábrándított.. :/



2018. aug. 3. 14:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
91%
44: dehogynem tenné meg :D csak nincs rá lehetősége. Az téged vigasztal, hogy de veled jó élni? :D
2018. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
100%
50: Persze hogy nem, mert normális volt ezen a téren az exed. Én barátom se ilyen.
2018. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom, ha valaki párja folyamat hangoztatja megdugna másokat, a hűséghez nagyon kevés az, hogy veled lehet élni.. Csodállak, szerintem ez is elég paraszt megnyilvánulás..:/
2018. aug. 3. 18:59
 54/63 anonim ***** válasza:
44%
tudja,hogy megcsalhatna,egyszer sem tette,pedig megmondtam,egyszer megbocsátanám ha kíváncsi. De nem. 10+éve együtt és sosem ment félre. Én sem. Mi ilyenek vagyunk.Én is meg szoktam dícsérni egy jó nőt,együtt nézzük a hátsó részét,aztán mindig mondja,hogy á az enyém jobb :D
2018. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor ti igy vagytok boldogok.. :D
2018. aug. 3. 19:41
 56/63 A kérdező kommentje:
És látod azt mondja végüla tied jobb.. ez a lényeg. Az enyém ilyet nem mondd..
2018. aug. 3. 20:36
 57/63 anonim ***** válasza:
Jogos. Nem minden férfi csalná meg a párját.
2018. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
65%

Egyik válaszoló jól mondta, hogy mi nők is jó alaposan kitárgyaljuk a szex témát. Persze nem mindenki, nekem is van jó néhány angol kisasszony ismerősöm, akik sosem dugnak vagy szexelnek, ők szeretkeznek meg együtt vannak. Fúj, annyira pátoszos, nincs bennük semmi vadság...

Szóval igen, sok férfi részletesen megtárgyalja a haverjaival, ezzel nincs gond. A gond ott van, hogy a barátnő az nem haver és illik ezt a témát tapintatosan előadni. És visszafelé is: én sem ecsetelem a barátomnak, hogy ki a kedvenc szuperhősöm a Bosszúállókból és miért... Erről visszafogottan kell beszélni a párodnak. Ott követte el a párod a hibát, hogy nem tette meg a kis udvariassági gesztusokat, hanem egyenesen az arcodba mondta az igazat. Nem volt benne jó modor, illem, figyelmesség, ilyen kamaszfiús szeleburdisággal és bamba őszinteséggel rád zúdította az igazságot.

Azt javaslom, hogy vedd a kezedbe az irányítást. Tanítsd meg neki, hogy az ilyen pasis dolgokat ne ugyanazon a nyelven mondja el neked, mint a legjobb barátjának, mert te nem vagy az. Ezt sok fiatal férfi elfelejti, mert annyira közel érzi magához a barátnőjét.

Én most csak arra reagáltam, amit a fő kérdésben olvastam. Ha kiderültek még a hozzászólásban részletek akkor azokról nincs tudomásom, nincs kedvem bogarászni.

Nyugodj meg, nincs nagy baj. A barátodnak kicsit tanulnia kell a nőkkel való bánásmódot, de bele fog jönni, főleg ha te is segítesz neki. Ne harapd le nagyon a fejét, ne szégyenítsd meg, ne szidalmazd, mert azzal két rossz dolgot érhetsz el: innentől mindenről kussolni fog és lesz egy herélt pincsid, vagy pedig nem fogja tűrni a kioktató hangnemet és elhagy. Ez fontos: még ha igazad is van akkor is szépen kell azt elmondanod. Éppen most élted át, hogy a nyers őszinteség mennyire fáj. Ne kövesd el ugyanezt a hibát, mert úgy csak egy állóháború lesz köztetek.

2018. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:
Igazad van abban amit írtál.. Lehet a stílussal van csak gond.. Nem tudom. De belegondolok én neveljek erre egy 33 éves férfit ? Mert ha még tényleg annyira fiatalok lennénk hagyján. :)
2018. aug. 3. 23:55
 60/63 anonim ***** válasza:
Én csajokkal dumálok a szexről. Aztán ha összejön akkor meg is valósítjuk! f.
2018. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!