Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kijelentette mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kijelentette mást megdugna. Jogos a sérelmem?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve vagyok együtt, a kapcsolatunk kezdete óta feltűnik, hogy megnéz más lányokat sokszor, ezzel még nem lenne gond. Kulon voltunk nyaralni ( en a baratnőimel, ő a barátaival ). Par napja beszélgettünk róla, hogy mi csajok szoktunk szexrol beszelgetni es kerdeztem, hogy ők is-e a srácokkal. Erre mondja nem, de ha látunk egy jó nőt, megbeszéljük mit, hogy csinálnánk vele. Meg milyen szája van, milyen segge van.. Ezen lesokkolódtam, ha azt mondja megbeszéljük jó csaj, az ok..De ez.. Mondom neki tessék...? Mondja most mi van ebben minden férfi ilyen.. Gyakorlatilag az minden pasi megakar dugni mas nőket. Nem csináltam patáriát, csak elvonultam sírni. Utana próbálta javítani, hogy hát ő nem, ő csak a haverjának nézi a nőket, meg engem

lát mindenkiben stb stb.. Már úgy voltam vele nem kell a rizsa. Jogosnak érzem, hogy ennyire bántva érzem magam ? Vagy túlreagálom ? Utána próbált velem összebújni, de elhúzódtam tőle. Mondta sajnálja, de ez a kijelentés így picit kiábrándított.. :/



2018. aug. 3. 14:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
Hatvani Laura röviden és tömören megfogalmaztad a lényeget.. :)
2018. aug. 3. 15:40
 32/63 anonim ***** válasza:
90%

“Tényleg minden (egészséges) férfi ilyen. Tényleg. De tényleg. Ezen kár fenn akadni. Nevessetek rajta egyet, ha meg esetleg neked is tetszett a lány, akkor elterelheted a témát a te huncutságaid felé, hogy te mit tennél a lánnyal.” - Qrva jó lenne, ha kikopna végre a köztudatból ez a “minden férfi így működik” - duma.... Nem, egyáltalán nem minden (egészséges) férfi ilyen. Tényleg nem. De tényleg nem. Jó lenne, ha nem nyilatkoznátok a normális férfiak nevében, és nem húznátok le a kollektív férfi nemet a szintetekre, kösz.

Mellesleg a hozzászólásod második fele is tökéletesen alátámasztja, hogy milyen “férficsoportba” tartozol... mégis honnan a fhaszomból veszed, hogy egy (hetero) nőnek bejöhet egy másik nő, ráadásul még fantáziálgasson egy számára qrvára nem kívánatos akcióról a párja kedvéért... gondolom valamelyik esti kis recskaalapod adta az ihletet, persze fordított esetben te lennél a legjobban felháborodva...

Szóval kérdező nem kell elhinni a pasidhoz hasonló kis férfikezdemények véleményét; nem minden férfi ilyen, és igen, jogosan bánt a szitu, sajnálom.

2018. aug. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
82%

Alapvetően az, hogy megnéz valakit, néha sértő, de ez van. Elnézhető "hiba"

Viszont az, amit nyilatkozik, ahogy nyilatkozik...az már elég gáz.. Nem mondom, hogy nem szeret, de azért vigyázz vele...

2018. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 peca1000 ***** válasza:
24%

Te kérdezted, megkaptad a választ.


Nem az utcán veled sétálva tett ilyen megjegyzést, hanem a haverjai között beszélgettek ilyesmirő, még szèp, hogy elábrándoznak arról, mit tennének a csajokkal, ha lehetőség lenne rá.


De megteszi a barátod?


Nem!


Akkor mire fel sértődsz meg?


Édes istenem, az ilyen nőknek nem férfi, hanem egy bólogató papucs való!


Szakíts vele, hátha összejön egy normális nővel, nem egy ilyen hisztérikával.

2018. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

Pár embernek itt komoly szövegértesi problémái vannak, vagy én nem írtam egyértelműen...

De akkor elmondom mégegszer:

1. Nem az zavar, ha a párom megnéz más nőket.

2. NEM, nem ezt kérdeztem tőle !!! Hanem azt, hogy ti is szoktatok- e a fiúkkal beszélni arról, hogy mit szerettek a szexben, erre volt a válasz ami, hogy amikor nyaralni voltunk, ezt és ezt a nőt megdugtam volna.

3. Ezért hisztérika lennék ? Meglehet.. De ekkora paraszt elszólással közel 30 évesen egy kapcsolatomban nem találkoztam..

2018. aug. 3. 15:58
 36/63 anonim ***** válasza:
83%
Hála az égnek, az én barátnőim nem ilyen prolik. Egyszer került szóba szex, mikor gyereket akartak, és a normális spermaszámról volt szó, akkor is próbáltam a tudományos szemüveget feltenni az agyamra, és nem a normálisat, hogy minél kevesebb spermáról tudok, annál boldogabb az életem.
2018. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts és keress egy normális férfit
2018. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, vannak iylen férfiak, de NEM MIND viselkedik így (ezt már írták is).


Pl az én párom egyik haverja is ilyen, mint a tiéd: a nője mellett, vagy ha nincs ott, mindig észreveszi a nőket, megnézi őket, és a páromnak/haveroknak is mondja. Páromnak és egy másik pasi volt ott, egyiket sem nagyon érdekelte, az enyém engem dícsért, hogy én különb vagyok, a másik meg pont letojta. EZ a srác viszont mindig ilyen, a nője előtt is érdekes, hogy miket csinál, de ők tudják...


Én sem örülnék neki, ha a párom/jövőbeli férjem más nők után csorgatná ilyen szinten a nyálát, vagy ecsetelné, hogy kit hogyan dugna meg.. Ez puszta tisztelet kérdése, nézni meg persze lehet.


Igen, nyilván neki is, és nekem is van szemünk, s van, hogy valakin meg akad a szemünk: de ennyi, tiszteljük egymást és nem kezdek el fantáziálni és megbeszélni a barátnőimmel, hogy a pultos srác jó keményen megdughatna, orrvérzésig bínám.. Szimplán max megjegyzem, hogy jó pasi, de eszéletlen szánalmasnak, tiszteletlennek érezném, ha a bárkinek erről kezdenék beszélni. nyilván az lenne a kérdés elsőként ilyenkor, hogy "minden rednben van otthon?"



De ez inkább személyiségbeli dolog szerintem: nem feltátlenül csalna is meg ettől, neki ez a gondoltai síkon még belefér ezek szerint. Az többet számít, hogy melletted forgolódik-e mások után, hogyan viselkedik veled és más nőkkel, te vagy-e neki az első stb. Ez a lényeg.

2018. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
91%

kommenteket vegigolvasva... uramisten.


ferfiak, kepzeljetek mar el. a baratnotok elottetek latvanyosan megbamul sokkal jobb pasikat, mint amilyenek ti vagytok, mellettetek. baratnoivel barmikor kimozdul, azt targyalja kit es hogyan d***na, es beindul minden 3. ferfitol. aztan hazamegy, mindennap kie**giti magat valami izmos 20cm-s f***u sotetboru csavora, mert az az izgalmas az a szokatlan, hiaba fekszel le vele minden masnap. te csak unalmas feher srac vagy es meg a f***od sem eleg nagy. :/ aztan persze, instan is kovetgeted a kockahasu alsogatyaban pozolos csavokat es nezegeted oket szabadidodben, barcsak olyans sracokat tudnal fogni. ja, es persze kozlod a baratoddal, hogy azt akarod, hogy azok a sotetboru fiuk akiket lattal a nyaralason jol magukeva tegyenek. mmmm. panaszkodsz? hat menj mar a f***ba, minden no ilyen, fogadd el. ha normalis lennel, arrol beszelnel inkabb, te mit csinalnal azzal a nagydarab sotetboruvel, hogy megjobban felizgass. de persze te egy prud f*** vagy, aki, nem eleg, hogy kicsi a f****od, de meg nem is hagyod, hogy fantazialgassak masokrol anelkul, hogy beleronditanal. hat szegyelld magad.


(ezek mind mind millionyi megtortent sztorin alapszanak, amiket leirtam, csak persze ferfiak csinaljak ezt, es nem nok)


a nok nem targyak, nem huscafatok, sot, nem is p***nosok, akiknek meg elvezkedniuk is kene azon, te kit bamulsz meg es tovabb porgetni a fantaziatokat.

annyira elferdult vilagnezete van par ferfinak, hogy az hihetetlen. a tisztelet szo mond manapsag barkinek barmit?

2018. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, a párom és a barátai maximum megjegyzik, hogy jó nő, de nem ecsetelik, ki-hogyan meg hányszor dugná meg.


Exeméknél ellenben ez volt a módi, nem véletlenül szakítottam vele.

2018. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!