Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kijelentette mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kijelentette mást megdugna. Jogos a sérelmem?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve vagyok együtt, a kapcsolatunk kezdete óta feltűnik, hogy megnéz más lányokat sokszor, ezzel még nem lenne gond. Kulon voltunk nyaralni ( en a baratnőimel, ő a barátaival ). Par napja beszélgettünk róla, hogy mi csajok szoktunk szexrol beszelgetni es kerdeztem, hogy ők is-e a srácokkal. Erre mondja nem, de ha látunk egy jó nőt, megbeszéljük mit, hogy csinálnánk vele. Meg milyen szája van, milyen segge van.. Ezen lesokkolódtam, ha azt mondja megbeszéljük jó csaj, az ok..De ez.. Mondom neki tessék...? Mondja most mi van ebben minden férfi ilyen.. Gyakorlatilag az minden pasi megakar dugni mas nőket. Nem csináltam patáriát, csak elvonultam sírni. Utana próbálta javítani, hogy hát ő nem, ő csak a haverjának nézi a nőket, meg engem

lát mindenkiben stb stb.. Már úgy voltam vele nem kell a rizsa. Jogosnak érzem, hogy ennyire bántva érzem magam ? Vagy túlreagálom ? Utána próbált velem összebújni, de elhúzódtam tőle. Mondta sajnálja, de ez a kijelentés így picit kiábrándított.. :/



2018. aug. 3. 14:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenek az egészséges férfiak, valaki írja meg, hol lehet betegeket találni.
2018. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
71%

Alapvetően bonyolult :)

Volt már olyan barátnőm, hogy eszembe se jutott másról fantáziálni, és sose csaltam volna meg - és persze olyan is volt, hogy tükörben néztem a fodrászt (aki 20 évvel idősebb volt), és hiába volt barátnőm, ott helyben letepertem volna :)

27/F

2018. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
81%

Nem minden ferfi ilyen. A mondas pedig regi, de minden korban talalo. “Madarat tollarol, embert baratjarol”. Nekem nincs kapcsolatom. Meg haverjaim, barataim sincsenek. De amikor probaltam haverkodni, csak ilyen “minden nonek beszolok” alakokat talaltam. Es mar en ereztem magam zavarban. Pl itt az unokatesom. Mesteri szinlelo. Van egy baratnoje, hamarosan vol mar eljegyzes is. Erre jon at hozzam, “aztabetyaaar, nezd milyen k**at huztam meg ejjel” es mutatja a telefonjaban a prosti kepeit nekem. En meg mit tudjak csinalni? Az unokatesom. Kozel allunk egymashoz. Szoval a mumosoly fel es, “nagyon kemeny vagy, en is vertem volna ala rendesen, ez igen”. Magamba meg, “edes jo istenem szerencsetlen lany kihez megy hozza...uram!!!”

Amikor meg volt kalcsolatom es dolgoztam is, csak fiuk voltak....en meg alapbol kedves, rendes vagyok, utalok beszologatni masoknak, vagy a hata mogott kibeszelni mast, legyen az lany vagy fiu. Azok a sracok meg, “nezd mar azt a csajt, fuu, de a szajaba vernem, folyatnam” vagy, “ehhjj, de szetharapdalnam a csiklojat”. Es ezek meg a finomabbak voltak. Aztan...na es te...mit csinalnal azzal a csajjal? Most ha azt mondom semmkt, mert baratnom van es teljesen jo a szexualis eletunk es nincs szuksegem ilyen ostoba, proli modon szemmel megb**ni idegen lanyokat....akkor kiutalnak.

Igy belementem. Es befogadtak. Lettek barataim. De kb egy forintot nem ertek. Aztan nem beszeltem veluk.


Arra szeretnek ravilagitani, hogy lehet nem a paroddal van a baj, o csak nem akar haverok nelkul maradni. Ezert megy bele ezekbe. Na meg, azert neha napjan elsoklok egy-egy ilyen mondat egy idegen csajra szuk barati tarsasagban, mikor kankör van. Ez szerintem meg belefer. De ez a stilus, pl amit az en regi munkahelyemen muveltek a fiuk....ez mar beteges volt.


Nah...en csak leirtam ezt. Szerintem nem kell aggodnod.

2018. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
39%

"Addig a nők onnantól kezdve, hogy hová mentek el, mit mondott neki, milyen ruhát vett fel, mikor volt az első csók, érezte e, hogy áll a farka, h mekkora farka van, milyen pózban, hova élvezett stb, kérdések tömkelege."


Ez tényleg így van. Volt szerencsém egy buszos társasutazáskor hallgatni ezt, két barátnő ült mögöttem, és mindent hallottam. Igen, milyen pózban, mennyi idő alatt, mikor tette fel a gumit, mikor vette le. Mit mondott, hogyan nyögött, stb.

Pasiknál tényleg kb. annyi, hogy "megvolt?" "Megvolt".

2018. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
87%
Szakíts vele,ilyet normális férfi nem mond. Ja és nem minden férfi ilyen szemét,mint a pasid.
2018. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
65%

"De a nok tenyleg mindent kitargyalnak. A volt baratnom baratnoivel toltottem el egy hetveget...es amiket beszeltek. En lanyos zavaromban kimentem falut nezni."


:))

Egy pasi ismerősöm mondta egyszer (nem volt köztünk semmi, magántanárom volt), hogy ha egyet kívánhatna, szeretne légy lenni abban a szobában, ahol két nő beszélget:))

2018. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
61%
sajnos tényleg ilyenek a férfiak, de egy szerelmes pasi nem így nyilatkozik a témában.
2018. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
69%
Ez azt jelenti, hogy nagyon jól néz ki más csaj, tetszik neki, és, ha nem lenne következménye megtenné, de mivel ott vagy te, remélhetőleg nem teszi meg. Emiatt önmagában nem kell sírva fakadnod. Igaza van, a férfiak többsége, ha nem lenne következménye, aok csajt elkapna rendesen, egy részük meg is teszi a barátnőjük háta mögött, egy részük pedig hűséges.
2018. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
75%

#22


Minek jössz össze olyannal, aki mellett másokról fantáziálsz? Jó érzés szerelmet hazudni valakinek és játszani az érzéseivel, csak mert épp unatkozol és nem találtál jobbat? Komolyan egyre undorítóbbnak tartom a férfiakat, tisztelet a kivételnek, akik nem kétbites ösztönlények.

2018. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
100%
Mért kell minden ilyen kérdés alatt elindulnia egy férfiak és nők szokásai vitának? Aki pronyó, az mond ilyet a párjának, baszok én rá, hogy férfi, vagy nő...
2018. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!