Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis lehet válóok a pénzhiány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis lehet válóok a pénzhiány?

Figyelt kérdés

A felesleges beszólogatások elkerülése érdekében szögezzünk le néhány dolgot még az elején.

Mindigis elítéltem az "érdekkapcsolatokat", sosem állt szándékomban kihasználni senkit. Igyekeztem az életemet úgy kialakítani, hogy soha ne kerüljek kiszolgátatott helyzetbe, hogy magam lábán is megálljak.


Amikor megismertem a páromat, dolgos emberként ismertem meg, aki bármilyen munkát elvállalt. Mivel 1 helyen dolgoztunk, a fizetésünk is egyforma volt. Mindig megéltünk belőle, bár volt,hogy kissé nehezebben. Ha kellett én elmentem másodállásban máshová.

Született egy babánk, így nyílván kevesebb pénzt tudok hozzá tenni a kasszához, párom közben saját melókat intéz, amikből bár összegezve elég jó pénzek jönnek ki, mégis alig van valami a kasszánkban. Sokszor kölcsön kell kérnünk.

Nagyon szeretem a páromat, de de úgyérzem valahol a pénz miatt elhagyni valakit nem fair dolog, de már rengetegszer mondtam neki, hogy keressen egy olyan munkahelyet, ahol rendszeresen van jövedelme.

Most arra jutottunk, illetve én, hogy az 1 éves gyerek mellől visszakényszerülök dolgozni, hogy ne legyen az, hogy napokig nincs pénzünk.

Ha ezt a szemébe vágnám, és emiatt elhagynám, akkor nagyon gyökér lennék?

Elegem van abból, hogy kisgyerek mellett a rákot legyőzve én nekem kell azon aggódnom tehetetlenül, hogy mit eszünk holnap.

Ki mit gondol erről?


2018. aug. 8. 14:21
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

"z az általad lelúzerezett személy, a legjobb apa,"


Te miről írkálsz??

Ha a saját párodat mentegeted itt két hozzászólásban is, hát akkor no comment.

Totál lejön, hogy valami balek lehet.

2018. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
#35 Szerintem te nem ehhez a kérdéshez akartál hozzászólni. Itt ugyanis nincs vészhelyzet, nincs háború, nem rokkant le a férfi, hanem csak az álmait kergeti. Jó lenne, ha az elméleti felvetéseid meg a "mi lenne ha" ábrándozásaid helyett erre a konkrét helyzetre mondnál valami okosat. Ja az nem megy. Jelenleg úgy néz ki, hogy minden felelősség csak az egyik emberre hárul, valamiért szerinted ez így rendben van. Fura alak vagy te.
2018. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 Izabella220 ***** válasza:
100%
Nem fair azt kérded? Az fair lesz mikor eltellik az életed,küzdelmekkel telve.Tapasztalatból írok,rosszul fogalmaztál,nem tesz meg mindent azért a párod h jó legyen.Tudod ahol gyerek van,már nem kellenek kifogások.Lehet dolgosnak ismerted meg,de ha te is aktív vagy aki nem veti meg a munkát,akkor élhet lazán mert olyan vagy aki mindent kikerít.Nálam pl ez volt,ha elfogyott a pénz megoldottam,nekem 2 munkahely,ő meg mikor hol dolgozott.Tudod mikor az ember benne van egy ilyenbe nehéz belátnia,hogy egy manipulatív emberrel él együtt.
2018. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%
Hat eleg gaz, magyarorszagon sok ember mGat is alig tartja el. Nem normalis es elvart h apa egyedul tartson el 2 felnottet es gyereket. Ma mar a no is dolgozik es nem csak otthon takaritgat neki is illik sot neki is kell, mar ha kell neki a penz foleg ha kajan tuli luxus dolgokra.
2018. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!